bugün

entry'ler (7767)

sözlükte nedense artık karı kız kavgası olmaması

yaşlandıkça yumuşadılar galiba. eskiden ne güzel saç saça baş başa girer, sen de şununla zamanında böyle böyle yaptıydın ya yelloz diye birbirlerini ifşalarlardı. artık her şey kapalı kapılar ardında gizli saklı yaşanıyor. biz ne ara bu kadar koptuk bilmiyorum.

üzücü.

karı kız sözlüğe foto attı mı bugün

bacağımı atacaktım ama bacağını atan orospudur dedikleri için atamadım. bu yaştan sonra da kendime öyle şeyler dedirtmem kimse kusura bakmasın.

sözlük erkeklerinin bugünkü kıyafetleri

yine mübaşirin duygularını incitip sinirlendirmişsiniz. övsenize olm şu adamı, üzülüyor işte. kalpsiz ibneler.

sözlük erkeklerinin taytları

ne gerek var abi. gaza gelmeyin.

sözlüğün en sinsi gizli kaşarı

lord marcus amucuh piremses olabilir. ben de iddialıyım ama o daha kaşar sanki.

sözlük yazarlarının cırıl fotoları

götümüz filan. anlar hem o ibneler.

o kadarını kaldıramazlar daha memet. yavaştan başlayalım. önce döşünü at.

ya nasıl olur ki bilemedim şimdi. arkadaşlar ne diyonuz? götüne güvenen buyursun bence. öyle el kol atmakla olmaz onu kafakoparan dede de atıyor.

sözlüğün en şık kadını

cırıl foto konusunda lafıma gelmenize sevindim. ben demiştim demeyi sevmem diyeceğim ama onu da seviyorum. salalım artık arkadaşlar, biz bizeyiz ne kombini?

sözlükteki anonim hastaları

eskiden, yani yıllar yıllar önce sözlük kalabalıktı. herkes farklı amaçlarla burada olduğu için de sol freymi nik altı başlıklarıyla ya da sözlük xlerinin şuraları başlıklarıyla doldurmak sinir bozucu kabul edilebilirdi belki.

ama şimdi zaten kalmışız 15-20 kişi, herkes birbirinin götündeki donun rengine kadar biliyor. biz bize geyik yapıyoruz yani. bence fazla abartıyorsunuz bazı şeyleri.

sözlüğün kanaat önderi kadınları

7 tane saydım. maalesef hepimize yetecek kadar yok beyler. üzgünüm.

23 haziran ulu sözlük taşşaklılar günü bayramı

başlığı okurken bile kokusu geldi amk. kokmuştur buyrun diye ikram etmeye kalkmazsınız inşallah gelen geçene.

sözlükten bir erkekle buluşmak

yersiz olurdu herhalde. yine de düşkünü olan yapsın tabi.

sözlükte erkek istemiyorum

Saçlarımı emdirdim mavisine boyattım ama bu eril pislikler yüzünden rahatça paylaşamıyorum.

Erkekler gitsin pijamaları çekip memelerimizi hoplata hoplata yastık savaşı yapalım.

sözlükte götüyle gündeme gelen erkek

Benim neyim eksik demiş olabilir. Düşünülmeyeni düşünen inovatif erkektir. Ben yapmam şahsen.

sözlükte 22 yaş üstü insan istemiyorum

Evet ya bıktık artık. Hangi başlığa girsek dede esprileriyle dolu. Sözlük protez damak kokuyor artık. Gitsinler bence.

aleyna tilki memesine piercing mi taktırdı

Gündeme bomba gibi düşen sikandal haber.

sözlüğün mahmut efendi için taziye yayınlamaması

Mahmut efendi nedir ya kahve markası gibi.

uludağ ovası kaos yuvası

insan üzülüyor tabi sevdiği insanları birbirlerinin ebesine falan söverken görünce. hiç de sevmem kavga gerilim.

sözlükte kavga çıkınca oluşan tatlı telaş

kim kime ne demiş diye başlıkta gezinmek olsun, kavga başka başlıklara taşmış mı diye sol freyme hızlıca bir göz atmak olsun, kavga eden iki tarafı da "bence sen söylediklerinde sonuna kadar haklısın" anlamında açık oy verip yüreklendirmek olsun. muazzam bence. bazen gerçekten seviyorum sizi. bazen ama.

neyse. sözlüğe bacaklarını atanlara orospu denilmesi bence biraz ağır oldu.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.