bugün

entry'ler (7539)

ninja kaplumbağaların isimlerini bir kerede saymak

genelde donatello gavatı unutulur.

alıngan erkek

çekilmez. gerçi alıngan kadın da çekilmez. genel olarak çekilmiyormuş yani, çüklü çüksüz diye ayırmaya gerek yok.

bütün sokak köpekleri tehlikeli değildir

nereden anlayacağız amk. gaspçı tinerci tırrek değil ki bu yanından geçersek sıkıntı çıkacağını tipinden anlayıp yolumuzu değiştirelim. aynı köpek hepsi. sessiz sessiz oturur yanından geçerken hart diye götünden bir ısırık alır.

amk li konuşan kızlar

eril pisliklerin zoruna gider. pardon da size mi soracaktık? ihihihi.

garfield ın odie yi sürekli aşağılaması

kimse kusura bakmasın ama kendisi odie'nin iyi niyetini suistimal eden koca götlü karaktersizin teki zaten. bazı gerçekleri artık konuşmanın zamanı geldi bence. sus sus nereye kadar.

eda taşpınar bronzluğu vs candan erçetin beyazlığı

bronzluk ben bayanda tercih etmiyorum. asfalt gibi karı mı olur. kirli gibi geliyor.

uludağ müzik uygulaması gelsin kampanyası

evet karı kız nik altılarına şarkı atar şansımızı deneriz. gençlerin önünün açılması gerekiyor bu gibi konularda bence. şahsi düşüncem bu yani, katılırsınız katılmazsınız o da sizin ibneliğiniz.

şeker

kullanmamak lazım aslında. belki bir gün biz de çay kaşığı ve şekeri görünce "yalnız benimki şikeersiz" diyerek binbir türlü afra tafra yapan, ısrarla kaşığı geri uzatan işgüzar totoşlar olabiliriz.

neden olmasın...

erkek erkeğe açık oylaşmak

tüyleri diken diken eden bir geylik. evlerden ırak amk.

erkek foto paylaşınca eksi

ne demek ne vermemizi bekliyorsunuz kardeşim. herkes elinden gelen yardımı yapacak, 1 erkeğe 5 erkek düşüyor diye karamsarlığa kapılmanın alemi yok. gerekirse birbirimizi oylarız paşalar gibi, şakalaşırız, güleriz, yeri gelir belki bazen şakacıktan öpüşürüz bile.

sesli düşünüyorum sadece, seçenekler konuşulur.

sözlük hanımlarının bu akşamki kıyafetleri

cırıl uzanıyorum ama foto atıp füze gibi memelerimle diğer kezoların ışığını çalmak istemem. zaten ne geliyorsa başımıza şu ince düşünceliliğimizden gelmiyor mu. aah ah.

hayır öyle bir piyasa varsa biz de artılayalım yani. bazı şeyleri artık netleştirmemiz gerekiyor bence arkadaşlar. yabancı yok biz bizeyiz şurada, eteğimizdeki taşakları dökmenin vakti geldi artık.

hayatındaki erkeğe not

erkek ben hayatımda tercih etmiyorum. mümkünse karı kız.

umut fuckerın ekmeği işte. sanki açık oylayınca aaa aşkım beni açık oylamışsın, hemen öpüşmemiz lazım diyecekler.

amk sünepeleri sizi.

arkadaşlar sizce nasılım

sözlük dedelerine gün doğdu bugün, hadi yine iyisiniz köfteler.

teyzoooaaaa!!! mukayyet ol kendine, aman diyeyim. etraf zırtlan dolu.

40 yaşındaki birini yaşlı zannetmek

daha çoluk çocuk hepsi, ne yaşlısı.

mesajlara geç cevap veren kız

benimdir. füze gibi memelerimizle cevap veriyoruz oturup şükredeceklerine bir de şikayet ediyorlar hahayt.

iyi geceler sözlük ben yatı

kendine çok iyi bakıosun hiçbi şeyi kafaya takmıyosun. okeay? mucks.

26 nisan 2022 çişimi yapmam

teşekkürler. böyle şeyleri saklama bizden. sıçarsan falan mutlaka gel anlat hepsini. meraklanırız yoksa.

üşüyen bir sözlük kızının ayaklarını ısıtmak

ayak ben bayanda tercih etmiyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.