bugün

entry'ler (7507)

malzeme hoca ya dini sorular

o değil de sen mod değil miydin dayı? pırpırları mı söktüler? sikandal resmen.

sözlükteki karı kız ortamı ne alemde

epeydir yoktum da arkadaşlar. durumlar nasıl acaba, olumlu yönde gelişmeler var mı?

beni özlediniz mi doğru söyleyin

hee. yataklara düştük hasretinden.

arkadaşlar bi bakar mısınız

bakarız tabi niye bakmayalım. ben şahsen çok beğendim, linkini bırakırsan bi tane de ben alacağım.

sözlük yazarlarinin kendi fotograflari

niye birbirimizi kafamızda canlandırıyoruz ki. ben uğramayalı farklı heyecanlara mı yelken açtınız amk. hiç de abim gel bi ucundan da sen tut demiyorsunuz ibneler.

ankara sincan

ankara'nın bağcıları sayılmaz bence. sincan'da bir gün geçirirseniz başınıza bir şey gelmez ama gördüğünüz keko manzaraları karşısında gözleriniz bir miktar yıpranabilir. serdar'dan gözlük almak zorunda kalırsınız.

feminizm düşmanı erkek

feminizmin ne olduğunu anlamadık ki düşman olalım. feminizm erkekleri sevmemekse ben de feministim yani sorun yok.

ulu kadınlarının popoları

güzeldir ama bu sizi hiç ilgilendirmez ihihihi.

haluk un dominant teyzeyi yatakta terbiye etmesi

lan ne adamsınız ya bir de 20 paragraf yazı yazmış üşenmeyip ahaha. sapıksınız falan ama seviyorum sizi piçler.

hoşlanılan kızın ismini öğrenme yöntemleri

yönteme gerek yok sorsunlar söyleriz. benim ismim melis mesela ihihihi.

karı istiyorum karı bulun bana azdım karı ulan

yürekleri parçalayan acı bir yakarış. ah be güzel kardeşim.

nude fotoğraf almak için yalvaran erkek

ne diyor ki acaba. "ya melis allah'ını seversen ya bakıp hemen sileceğim söz" mü diyor?

ulan 31 çek onurlu yaşa be pis adam.

27 yaşında erkek 19 yasında kız

her şeyi geçtim de o yaştaki bir adam 19 yaşındaki bir kızla anlaşabiliyor, bir şeyler paylaşabiliyorsa muhtemelen geri zekalıdır. aksi halde uyum sağlayamamaları lazım, 19 yaş dediğiniz daha kafa olarak çocuk.

güzel kıza uludağ sözlük okurken yakalanmak

hemen profilime girip eserlerime bir göz atmasını sağlarım. onlara da düşmüyorsa zaten ne bileyim yani. daha az önce cümle içinde ahlaka mugayir ve mamafih dedim, tam bir kültür mantarıyım. gerçi zalim modlar sildi ama olsun.

deri ceket

giyince insanda "ulan ben de az seksi değilim haa ehe ehe" hissi yaratır.

bir bot bir de bu. giyince insanın bir götü kalkıyor, benimki kalkmıyor diyen yalan söyler.

tiktoker selim

konusu açılmışken söyleyeyim de ben erkeğim kanka. pembe suratlı falan emojili mesaj atmışsın, korkumdan cevap veremedim amk.

bazı şeyleri netleştirelim.

kız taklidi yapan erkek yazar

götünü s*ktirmeye yer arıyorsa doğru yerdedir. burası kendisi için bir cennet. aradığını kolay bulur.

sakalımı kesmediğim için kovuldum diyen zabıta

bi bunlar kalmıştı mağdur olmayan amına koyim. at hırsızı gibi de gezme bir zahmet kardeşim, çok istiyorsan da memur olma. devlet görevlisisin sen.

sevdiğiyle yapınca zina normal sanan kız

sevdiğiyle de normal değilse kiminle normal amk. kayınçosunu mu siksin millet.

penis çorabı

kışlık gibi değil ya baya inceymiş, bahar aylarında giyilir. örgü olanları yok mu bunun?

tamam gençler 8xl hepinizin amk. galoş takın siz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.