bugün

entry'ler (4246)

sözlükteki bazı yazarların çok tatlı olması

Yapmayın arkadaşlar utandırıyorsunuz beni.

dnepropetrovsk manyakları

Dün kaan Ünsal alphanın videosunda görmüştüm. Bazı yasaklı sitelerde öldürdükleri kurbanların videoları hala mevcut. 3 guy 1 hammer diye arattığınızda bir çok bilgiye ulaşılabilir. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bir forumda katillerden birinin serbest bırakıldığı ve şuan evli olduğu yazıyordu.

bir kedi almak için 6 neden

işten yorgun argın eve döndüğünüzde, yoruldun mu babacım der gibi şöyle bir gözlerinizin içine bakmaları bile günün yorgunluğunu unutturur.

görsel

ingiltere de öğrenciler açlıktan silgi yiyor

Kokulu silgi yemiş olmalılar hepsi çok sevimli çünkü.

eski sevgiliyi aramak

Şimdi numarasını bulup arasam bile çoluğu çocuğu açar herhalde. En son konuşmamız 2014 te olmuştu ki bu 2010 dan sonraki ilk konuşmamızdı.

mary and max

Kusurlarımızı biz seçemeyiz, onlar bizim bir parçamız ve onlarla yaşamak zorundayız. Ama neyse ki arkadaşlarımızı seçebiliyoruz.

görsel

uyuduğu pozisyonda uyanabilen insan

Gece sık sık uyanıyorum. Bir bakıyorum yorgan benim üstümde, bir bakıyorum ben yorganın üstündeyim. Bazen yorgan kaçıp kurtulmak için kendini aşağı atıyor falan. Ben aksiyona alışmışım öyle dümdüz yatamam çünkü sıkılırım.

dizdar şekerleme

Hababam sınıfı uyanıyor filminde domdomun giydiği formayla reklamını yaptığı şekerleme firması.
türk tv tarihinin ilk ürün yerleştirmesi bu sahne olabilir.

görsel

takı töreninde gelinin elini öpen kaynana

Evde kalmış olan oğlunu sonunda kakalayacak bir kız bulduğu için sevinmiştir belki de.

gençler özgürlüğünüzden taviz vermeyin

inanmayın sizi deniyor.

oyumu kılıçdaroğlu na vermem diyen muhalif tip

seçenek olarak bize değneğin bir ucundan farklı olmayan diğer ucu uzatılıyor ve illa bunu tutacaksın deniyorsa bu bir seçim değil dayatmadır. isteyen istediği ucu tutsun ben tutmam.

Kılıçdaroğluna oy vermeyen gizli akpli, erdoğana oy vermeyen gizli fetöcü vs vs hep söylüyom bunların birbirinden gram farkı yok.

ortaköy de gece kulübünde dövülen kişiler

Yanındakilerin dayak yemesi tamamen kurunun yanında yaşın da yanması olayı. bende istenmediği bir yere ısrarla ve inatla girme çabasındaki bu tipleri anlamıyorum. Geç başka bir yere ye, iç, eğlen. tabi amacın buysa. Ha benim cebimde param var gider istediğim yerde artistlik yaparım, hepsi hazır ola geçer dersen de bir gün böyle dayağı yersin.

ilk bakışta gördüğünüz üç kelime

Resim, akıllı, hans.

179 081 41 tl ye satılan elektro gitar

Güzel gitarmış gerçekten ama kendi imkanlarımla asla sahip olamayacağım maalesef. Keşke aranızda para toplayıp hediye etseniz. Bende letgodan satarım zaten çalmayı da bilmiyorum.

anın görüntüsü

görsel

içki masasında hunharca kusan adam

Ben Pokemon skörtılın su saldırısı gibi basınçlı ve direkt rakibinin yüzüne kusanı gördüm. Bu onun yanında bebe kusmuğu gibi kalıyor.

esra erol daki cemile hanım

Gifini yaptım.

görsel

soylu nun iranlı kadınlar için saçlarını kazıtması

Ama dikkat ettiyseniz ötekiler gibi yapmacık değil, çok doğal durmuş.

çin seddiyle ünlü ülke

Arkadaşlar biraz uyanık olun çin seddi diyor bakın. Demek ki çinle sınırı olan ülkelerden biri bu.

eti puf

Püskeviti üstünde değil, altında yer almaktadır. O püskevit eti pufun temelidir, çekerseniz ortada eti puf kalmaz.