bugün

entry'ler (44712)

akpliler olarak fahiş fiyata boykota katılmıyoruz

ekonomi şaha kalktı demiyor musun johnny kardeş ? her siparişte 200 er lira bahşiş ver iyice şahlan işte seni durduran ne ? gabardaki petrol günlük 40 bin varile çıkmış akp nin gücünü herkeşe gösterin işte.

erdal beşikçoğlu nun işçilerle yemek pr çalışması

seçim tarihi : 31 mart 2024
haber tarihi : 18 nisan 2024

aradaki süre 18 gün. adam daha odasına yerleşememiştir ama "hani hizmet" diye soruyorlar. amk ankarayı 30 senedir yöneten adamlara bir kez bile "hangi hizmeti yaptın" diye sormayan arkadaşlar iş muhalif düşüncede bir belediye başkanına gelince "ne yaptın da şova başladın" diye hesap soruyorlar. daha seçim yeni bitmiş hani seçimden önce yapsa bir yere kadar "şov yapmış" diyenleri anlarsın. önümüzdeki 5 sene zaten o makamda oturacak daha kime neyin şovunu yapsın ?

1999 da tüm marmarayı vuran depremler oldu malum. 2 tane büyük deprem yaşadık ve belki 1 belki 2 büyük deprem daha olacak ve doğrudan istanbulu etkileyecek. akp iktidara 2002 de geldi yani depremden birkaç sene sonra. 2024 seçimlerinden önce imamoğluna yöneltilen suçlama "istanbulu depreme hazırlamadı" şeklinde idi. imamoğlu seçimi 2019 da kazanmıştı. yani 2002 den 2019 a kadar 17 sene istanbulu ve "tüm ülkeyi" yönetenlere bu soruyu dahi sormayıp 4 senelik belediye başkanını depreme hazırlamadı diye suçlamak tam bir aptal işi embesil işi.

aynısı şimdi bu erdal beşikçioğlunda yapılıyor. adam işçilerle yemek yedi diye aynı ahmaklar şovmen diyorlar. erdal beşikçioğlu misal akp den aday olup kazansa aynı kişiler "bakın da halk adamını görün işçisi ile nasılda ilgileniyor adeta içlerinden birisi gibi ne tatlışşş" diyeceklerdi. ama sığır işte sabah ezanında başla yatsı ezanına kadar anlat anlayamıyor. hiçbir müfredat hiçbir hoca hiçbir profesör bunları eğitmeye yetmez çünkü bu genlerden gelen bir cehalet.

akpliler olarak fahiş fiyata boykota katılmıyoruz

--spoiler--

Gelen kuryeye de 20 tl ateşledim.

--spoiler--

ülkedeki "zenginlik" ibaresine bak amk adam kendi kalesine gol atıyor. 20 lira ne lan ? 10 dal sigara bile alınmıyor. madem durumun o kadar iyi 200 lira vereydin bahşiş. o parayı bana uzatsan 50 lira geri uzatır yanaklarını pat patlar "al şunu bir daha muhatap olmayalım" derdim.

20 nisan führer in yaşgünü

görsel

erdal beşikçioğlu nun öğle yemeği

işçilerle beraber yediği yemektir. bir koli makarna bir çuval kömüre oyunu satanlar anlamaz. onlar misal oy verdikleri belediye başkanına vs yaklaşmaya kalksalar bir ton sopa yerler hoşlarına da gider. bir belediye başkanının hangi partiden olursa olsun işçileri ile çalışanları ile birlikte yemek yemesi iyi bir şey. bunlar alışmış tabi vatandaşın parası ile ıstakoz yiyen, t rex gibi bir oturuşta kilo kilo et yiyenlere bunlar garip geliyor.

kendi kendilerini tebaa olarak kul olarak gören bu kitle şimdi sosyal medyada "şov yapıyor" falan diyor. lan adam seçileli 1 ay olmadı daha. 5 sene boyunca zaten belediye başkanı olarak kalacak kime neyin şovunu yapma ihtiyacı hissetsin ? zannedersin ki seçim yaklaşınca 400 kamera çağırıp cuma namazına falan gitmiş...

fenerbahçe taraftarı

kurt taraftardır.

görsel

erdoğan dan sonraki başkan

görsel

bu muhteremdir. benim temennim isteğim arzum vs değil bizzat rte ve akp yolunu yaptı 2019 ve 2024 yerel seçimlerinde..

sen kalk 2019 da karşısına binali yıldırım gibi vasıfsız birisini aday yap üstüne normal olarak kaybedince seçimi keyfekeder iptal ettim de. sonra 800 bin fark ye adamı tüm ülkede hem mağdur et hem meşhur et. 5 sene boyunca sürekli üstüne oyna, engelle daha da mağdur et daha da meşhur et. 2024 yerel seçiminde karşısına murat kurum gibi akp lilerin bile hoşlanmadığı itibar etmediği birisini aday çıkar bu sefer 1 milyon oy fark ye. seçim propagandanı sürekli imamoğlu üstüne çamur atma şeklinde ilerlet halkın gözünü daha da aç. sonra 2028 de vay efendim ekrem imamoğlu nasıl cumhurbaşkanı oldu diye dizlerini döv..

akp liler yatsın kalksın kılışdara dua etsin. son c.başkanlığı seçiminde inat edip kendisi aday olmasa ekrem imamoğlu veya mansur yavaş aday gösterilse şu anda o makamda rte değil ikisinden birisi oturuyordu.

18 nisan 2024 fenerbahçe olympiakos maçı

fred ve irfan can oyundan alındığında bitmiş maçtır. gerisini izlemeye gerek yoktu.. üstelik fred bize geldiğinden beri en kötü maçını oynadığı halde oyuna alınan zajc ve cengiz gibi sığırlardan 10 kat daha faydalıydı.

hani analiz yapayım desen kendini tutamayıp ismail kartal, zajc, cengiz üçlüsüne edeceğin küfürler yüzünden mübarek gün cehennemlik olursun o yüzden hiç gerek yok.. tadiç de artık emekli olsun ben 40 yaşımı geçtim yıllardır futbol oynamadım ama o sahada onun yerinde ben olsam "en az" onun kadar oynardım gene.. tüm maç 1 kişi eksik oynadık zaten üstüne zajc ve cengiz denilen kımıl zararlıları ile 8 kişi oynadık tüm uzatma.

sadece ferdi, djiku, becao, osayi, fred, dzeko, ismail, irfan can ve livakoviçin emeklerine sağlık ayaklarına sağlık. siz elinizden geleni yaptınız ama sadece olimpiakosa karşı değil ismail kartal denilen tipe karşıda mücadele ettiniz.

ismail kartal

bugün hava kararmadan kulüp ile ilişkisi kesilmesi gereken kişidir. tazminat olarak da zajc ve cengizi verisinler 3 ü birlikte gitsinler. giderkende güle güle değil defolup gitsinler..

ulan ismail fenerbahçenin 5 lig 5 de avrupa maçını izlemiş herhangi birisine sorsan fred ve irfan can sakatlanmadıkça oyundan çıkartılmamalı der. zajc ve cengizi kadroya bile almayın der. dzekoyu en fazla 60 dakika oynatmak lazım der. tadiç yedek beklemeli 11 başlatılmamalı takımı eksik oynatıyor der. sen her maçı en yakından hemde tam saha kenarından izliyorsun ama sıradan vatandaş kadar gözün görmüyor aklın kesmiyor şunlara..

turu geçemememizin sebebi ikinci golü bulamamak

ismail 14 yaşında ve maalesef hiçkimse ona einstein demiyor..

18 nisan 2024 fenerbahçe olympiakos maçı

--spoiler--

Kankayi sikerim, benim Atatürk düşmanı, Arap yalayici kankam falan olmaz

--spoiler--

o halde eline sağlık diyorum saygılar.

18 nisan 2024 fenerbahçe olympiakos maçı

pankartı soruyor kankan pankart nerede ?

18 nisan 2024 fenerbahçe olympiakos maçı

--spoiler--

Şanlıurfa'da oynanan süper kupa finaline niye atatürk pankart, resim vs. ile çıkmadılar, yani ben göremedim. Türkiye'de oynanan süper kupa finali diyorum alooo?

--spoiler--

galatasaraya mı diyon kardeşim ? onlarda çıkmadılar ya öyle pis sahtekarlar..

18 nisan 2024 fenerbahçe olympiakos maçı

--spoiler--

ah be iftiracı reyiz. yine voleyi yemişsin. daha önce galatasaray 9 kez, fener 5 kez süper kupa oynadı bu seneki hariç. 3 kere de yurtdışında oynandı final. allahın hikmeti kimsenin aklına atatürk gelmemişti final almanyadayken.

--spoiler--

olm senin sevgili annen ve kıymetli baban keşke sana bol bol sebze balık vs yedirselermiş küçükken..

bak yukarıda da yazdım ama okuduğunu anlayamadığın için gene gelmişsin yalandan "gene vole yedin" demişsin. aslında voleyi hep sen yiyiyorsun ama aklın kesmiyor işte.. bu kupa 2023 ün kupası değil mi ? 2023 ne anlam ifade ediyor ? bak senin taptığın reyisin "türkiye yüzyılı" diyor. yani cumhuriyetin 100. yılı. maç arabistanda oynanacak diye fenerbahçe ve galatasaray atatürk resimli türk bayraklı t shirtler giymiyor cumhuriyetin 100. yılına denk geldi diye o t shirtleri giyiyorlar o pankartlar ile maça çıkıyorlar. anladın ? gene anlamadın dimi..

bir de iki kulüp ortak karar alıp bu şekilde maça çıkacaktı. neden sadece fenerbahçe yapacakmış gibi veya sadece fenerbahçe maça çıkmama kararı almış gibi yazıyorsunuz sürekli. içinizdeki bu fenerbahçe ezikliği nereden geliyor ?? neden galatasaraya tek bir eleştiri yok da hep fenerbahçe fenerbahçe ali koç ali koç ?? siz nasıl kendinize türküz diyorsunuz aklım almıyor. türk bayrağını açamazsınız atatürklü t shirt ile çıkamazsınız diyen araplara "sen kimsin ya" demek yerine gelmişsiniz hala arap billuru emme derdi ile "ayıb ettiler ama arab kardeşlerimize" diyorsunuz.. bu adamlar sözde ermeni soykırımını kabul edip ermeni anıtına çelenk bırakan adamlar. lafa gelince muhaliflere ermeni dersiniz bilmem ne dersiniz ama ermenilerle iş tutan arapları yalarsınız.

erdoğan osmanlı imp yeniden kurabilir mi

--spoiler--

tayyibin o dikdörtgeni bize bırakacağını düşünmek aşırı iyimser olmuş.

--spoiler--

ona kalsa onları da bırakmaz ama ben diğer devletlerin "amaaan buraları alıp da naapıcaz" diyeceğini umut ettiğimden bize kalırlar dediydim * düşünsene trabzon rize ordu giresunu almaya gidiyorsun...

ebbırı top gibi sektirme yarışması

görsel

erdoğan osmanlı imp yeniden kurabilir mi

muhtemelen "abdülhamid" dönemini yaşatacaktır. trt de anlatılan masalsı abdülhamid değil hani şu ülke topraklarının 3 de 2 sini kaybeden abdülhamid..

bizim sınırlar muhtemelen çakma osmanlı torunlarının hayal ettiği gibi mısırdan italyaya kadar büyümez aksine ege, akdeniz kıyıları, doğunun tamamı ve istanbul tamamen kaybedilir. elimizde sakaryadan başlayıp trabzona belki artvine kadar dikdörtgen şeklinde bir toprak parçası kalır. o da rusların insafına denk gelirse kalır..

görsel

bir de konyayı almaz kimse orası da bize kalır. işgalinde bir mantığı var konyayı alıp naapacaklar..

abd başkanlarının ortak özellikleri

montofon olmalarıdır. yani zekasal olarak düşük profilde ve kolay idare edilebilir. bizim yaşımızın yettiği kadarı ile hatırlayabildiğim tüm abd başkanları bu profildeydi. bir tek obama diğerlerinden daha zekiydi ama o da malum "siyahi birisi bile abd başkanı olabilir" imajı için oraya getirildiğinden çok etkin olamadı.

benim hatırlayabildiklerim bush vardı misal ( babasını da sevmezdim seksenlerin sonlarında başkandı onuda hatırlıyorum ) tipik teksaslı sağa sola saldırma meraklısı bir tip. clinton vardı muhasebe müdürü kılıklı etkisiz bir tipti. trump desen akıl hastasının tekiydi. şimdiki başkanda bunağın teki. hepsinin ortak özelliği kolay idare edilebilmeleri. abd yi abd başkanları değil arkasındaki onu oraya getirenler idare eder. adına emperyalizm mi dersin siyonizm mi dersin evangelistler mi dersin illimunati mi dersin tapınakçılar mı dersin pentagon mu dersin cia mi dersin ne dersen de.

gece sözlükte takılanların daha samimi olması

paradoks yaratan iddiadır. şimdi bez bebek nana kardeşim hem gündüz hem gece sözlüktesin sen. hangi kategoriye giriyorsun bu durumda ? bizim gibi gündüzcü ehlaksız mı yoksa gececi elit fularlı tayfa mı.

18 nisan 2024 fenerbahçe olympiakos maçı

masklavi gene yerel seçimlerden sonra istihkak kesildiğinden karbonhidrat eksikliği çekiyor belli. olm "iki türk takımı" arasında oynanacak "tff organizasyonu" süper kupa maçı ile türk-yunan takımları arasında oynanacak "uefa organizasyonu" bir maçı nasıl aynı kefeye koyabiliyorsun sen lan ? maçın arabistanda oynanacak olması onun "türkiye futbol federasyonu" organizasyonunda " iki türk takımı" arasında oynanıyor olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ağzınızdan bir türkiye yüzyılı düşmüyor ama o yüzyılın yaşanmasını sağlayan adama da düşmansınız. türk bayrağına da düşmansınız ya zaten neyse..

nasıl kafalar olm bunlar yazmadan önce hiç mi 20 saniye kadar düşünmüyorsunuz anlamıyorum. kendi organizasyonunda federasyonunun izin verdiği istediğin pankartı açar t shirti giyersin hemde hangi ülkede olursan ol fark etmez. uefada öyle bir şansın yok. yunanlar türk düşmanıdır onlar herhangi bir pankart veya yunan bayrağı baskılı vs bir t shirt giyebiliyorlar mı ? ısrarla giyersen o maç oynanmaz aklınız almıyor mu bunu..