bugün

entry'ler (39875)

dayıyı dövmek için geçerli nedenler

pek çok haklı neden vardır. genede dayıdır diye tokatlamıyoruz sevildiğini bilsin.

dayının her ailede bir ağırlığı vardır. amca, teyze, hala falan bir yere kadar ama dayı dediğin zaman beklenti oluşuyor. sıfata baksana "dayı" boru değil yani. ama bizdeki dayılar faydasız kımıl zararlısı gibiler.

dün en çok mesajlaşan yazar

fingirdeyen olarak şey yapılırsa daha bir şey olacaktır. fingirdekler siziiii..

evlenip çocuk yapmak istediğiniz yazarlar

sadece evlensek olmuyor mu ya çocuk mocuk bu devirde sıkıntı. şimdiki çocukların alayı bal porsuğu gibi oluyor bu yaştan sonra uğraşması büyük sıkıntı.

45 saniye süren 17 ağustos depremi

45 dakika gibi gelmiştir. ilk defa deprem görüyorsun ne oluyor neden oluyor bilemiyorsun. ben bir de kek gibi uyanık iken yakalandım sahilden eve geldim 2-3 dakika sonra deprem başladı tamamını yaşadım saniye saniye. evdekiler uyuyorlardı ilk 15-20 saniyeyi çok hissetmediler. uyandıktan sonra bir 10 saniyede ayılma süresi olsa onlar 15 saniyelik kısmını yaşadılar. ki onlara fazlası ile yetmişti o 15 saniye.

depremden hemen sonra deprem bölgelerine gittik yıkımı bire bir yerinde gördük. enkaz hala olduğu gibi duruyordu ayakta bina kalmamış neredeyse. kurtulanlar hala nefes alıyorlardı ama o nefesi her çektiklerinde ciğerleri kor kor yanıyordu belli. o günü canlı yaşayan her bir allahın kulu 45 saniye değil 45 dakika sürmüş gibi anlatır mutlaka. allah bir daha yaşatmasın diyeceğim ama yaşayacağız belli ki. depremle yaşamaya alışmalıyız diyenlerin ağzına uçan tekme atasım geliyor ne zaman gündeme gelse. neyine alışacaksın amk dünya ayaklarının altından kayıp gidiyor hiçbir şey yapamıyorsun. dünyanın en sakin insanı olsan deprem için en süper hazırlıkları yapmış olsan ne fayda doğup büyüdüğün her gün üzerine bastığın yer kabuğu seni sağa sola fırlatıyor. o çaresizliğe nasıl alışacaksın mümkün mü.

gemiye isim vermek

(bkz: gemicik 1)
(bkz: gemicik 2)
(bkz: gemicik 3)
(bkz: gemicik 4)
(bkz: gemicik 8)
(bkz: gemicik 11)
(bkz: gemicik 23)

hazırsanız başlıyoruz

akabinde "şöyle yüz üstü uzanın hele" söyleminin geldiği cümleciktir. kimsede demiyor ki sırt üstü uzan başlayalım.

sürekli paraya sıkışmak

görsel

keşke böyle olsa anasını satayım. hayaller banknotlar içerisinde sıkışmak gerçekler kol gibi gelen faturalar ekstreler bilmem nelerle sıkışmak..

akşener i köpek ısırdı kendi iyi köpek öldü

(bkz: siklenmeyince ikinci entryi giren yazar)

stephen kusku

görsel

sekse ulaşmanın çok zor olması

görsel

artık tüm marketlerde ulaşımı kolay.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

görsel

bu sabahki atraksiyonundan sonra bacına yapsam hoşuna gider mi nickli kardeşimiz.

sokak köpeklerinin öldürülmesi gerekliliği

bunu savunanların alayı ülkeye ve ülke insanına sokak köpeklerinden binlerce kat daha fazla zarar veren düzensiz sığınmacılara laf söyletmeyenler. bu benim çok tuhafıma gidiyor mesela.

sokak köpekleri 3 lü 5 li gruplar oluşturunca tehlikeli mi ? evet. ne olabilir ? insanlara ve kedilere falan saldırıyorlar. ölümcül risk var mı ? var. ancak çözümü köpekleri öldürmek/katletmek değil üremelerini kontrol altına almak ve barınakları artırmak. sizin eliniz cebinize gitmeyecek korkmayın kimse sizden ekstra bir şey istemeyecek. zaten barınak yapılsın toplansınlar demek yerine katledilsinler demelerinin sebebi de bunlardan para istenir, ekstra vergi alınır korkusu.. bu iş için gönüllü olacak maddi kaynak sağlayacak yüz binlerce insan var zaten hali hazırda. devletinde gerekli imkanları var istese misal 30 olan barınak sayısını 1 ay içerisinde 100 e çıkartabilir istanbulda. gerekli arazisi de var maddi kaynağı da fazlası ile var devletin.

neden mülteci adı altında bu ülkeye doldurulanları örnek verdim onuda yazayımda çakma hümanistler hemen coşmasın. köpeklerin nasıl ki saldırma, yaralama hatta öldürme riskleri varsa ne idükleri belirsiz olan bu insanların kat be kat daha fazla riski var. mevzu onlara gelince insanlık duyguları kabaranlar sırf insan olmadıkları için "canlı" olan köpekleri katletmek istiyorlar. mültecileri gönderelim dediğimizde insanlığa sığmaz orada öldürülürler diyenler can taşıyan ve allahın yarattığı bir başka türün yok edilmesini istiyorlar. bu nasıl insanlık amk aklım hafsalım almıyor. ama birisi köpek diğeri insan dimi. sizin insanlık, merhamet anlayışınıza tüküreyim. 5 dakika oturup düşünebilseler bu söylenenlerin haklı olduğunu anlayacaklar ama kapasite çok düşük..

bacina yapsam hosuna gider mi

günaydınlar diliyorum kendisine.
sabahı şerifleri hayrolsun.

kendi mermisi ile furun *

kız kankanın sürekli seks konuşması

muhtemelen kız makyajdan falan bahsediyordur ama kan göbek seviyesini geçip beyine gidemediği için söyledikleri cinsel şeyler olarak algılanıyordur.

- ya bir rimel aldım ama hiç hoşuma gitmedi
+ ( iç ses ) eline mi almış ne yapmış ????

uludağ sözlük porno zirvesi

entry başlık nick uyumsuzluğu oluşturmuştur. resepsiyonist değilde peçeteciyonoist falan olsa uygun olurdu.

voleybolcu kadınların çekici gelmemesi

1.60 lık minyon erkeklere gelmemesi normaldir. boyun 180 üzeri ise yanlarında iken sırıtmayınca çekici gelebilir.

bugün kim bana aşık olacak peki

görsel

aha bu.

zalbert ramstein

(#45798760) doğru olanı dile getirdiği için teşekkür ettiğim yazardır. ortada herhangi bir savunma yok ne benim savunulmaya ihtiyacım var ne de zalbert in birilerini savunmaya. aklın yolu birdir gelip o onu yazmasın bu bunu yazmasın dersen insanlarda sana işine bak derler. ben birilerine haddimi aşıp ahkam kesmeye çalışırsam bana da desin gene teşekkür ederim uyardığı için. ağır futbol fanatikleri o entryi yanlış olarak görebilir sıkıntı yok.

o entry haricinde de yazdıklarını okuyup takip ettiğim bir yazar. erkekleri hannibal lecter gibi biçmek istiyor ama entrylerin sonunda "doğru düzgün olanlar üzerine alınmasın" diye yazıyor mutlaka *

berberin saçları full kesmesi

dün meydana gelmiş ise tüyleri ürpertecek olan olaydır. ben de dün gittim berbere havalar sıcak kurtulayım fazlalıktan dedim adam bir girdi önden makina ile full metaj jacket daki er pyle gibi olduk anasını satayım..

görsel

sabah şirkete geldim bizim bir arkadaş daha dün berber kurbanı olmuş. dün berberleri etkileyen bir doğa olayı falan mı oldu lan haberimiz olmadan ? ay fazla mı yanaştı dünyaya ne oldu herkesi kırpmışlar koyun gibi.

mel mel bakan gibson un futbol yazmaması

(#45798743)

objektiflikten girmesen iyiydi. bir fenerbahçeliye objektiflik ricasında bulunacak dünyadaki 15034. sıradaki kişilerdir galatasaray taraftarları.. endonezya 3.ligindeki takım taraftarından bile sonrasınız yani yapacak bir şey yok.

gördüm ki donuza eklemişsin ben de seni ekliyorum kardeşim. süresiz hemde kusura bakma. her başlıkta gelip fenerbahçe fenerbahçe diyorsun biz 1 tane entry giriyoruz hemen ponçik kalbiniz kırılıyor. mutlu ama uzak olun..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.