bugün

entry'ler (5879)

hz meryem ile hz muhammed in cennette evlenmesi

Birakin bunlari. Nasıl iyi bir müslüman olurum , nasil iyi bir insan olurum . Çevreme ,kendime , nasil faydam olabilir diye kafa yorun.

tarikat liderinn elini öpmek için birbirini ezdilr

Çok degil az mantik , az akil .el etek öpmek nedir.

bu gün ne yemek yapsam anketi

Sebzeli balik ve pirinç pilavi yap.

kızlar erkekleri neden üzer

Erkekler üzülebiliyor mu hayret.

ekrem imamoğlu

Aday olursa belki oy veririm. Aglatmayın şu adami , elinde peçete. Bak yine aklıma geldi.

pide ve güzel kız arasında tercih yapmak

Pide daha iyi.

can sıkıntısından eski flörte yazmak

Oturur örgü bebek örerim daha iyi.

karısı yüzünden 3 çocuğunu asarak intihar etti

Kadin ne yapmis bilmiyorum ama bu adam karisi kaçmışsa intikam hissiyle, kadinin canini acitmak için böyle bir yola başvurmuş gibi duruyor. Olan yine çocuklara olmuş. Erkege çocuk birakilmaz . Nereye gidersen çocukları da alacaksin. Çocuğunu gözden çıkarmış demek ki. Yazık olmus yavrulara.

sözlükte birbirine yakıştırdığınız yazarlar

Karton toplayan çocuk, purple violet. Bi cay içsinler.

üşümek

Kansızlık. Demir eksikliği. Hep üşürüm.

konuşurken dudağa bakmak

Gözlere bakılır normalde.

acıkınca cips ye diyen reklam

Son bir kac aydır cips almıyorum, aldırmıyorum. Bu yasak diye alinmis bir karar degildi. Almayalim derken bir baktik ki tamamen bırakmışız. Çok iyi oldu.

içten içe hasetlenen arkadaş

Hissederim, hoşlanmam. Mesafe koyarim.

seçime 2 5 ay kalması hala aday olmaması

Anlaşamıyorlar, strateji falan yok. Ne kadar çabuk aciklayip hep beraber arkasında durabilirlerse onlar icin iyi olur. Yoksa görüntü her kafadan bir ses çıkıyor hali.

birlikte 1 buçuk iskender yenecek yazar veritabanı

Diyetteyim , bu tür şeylerden uzak duracağım.

günde 4 öğün simit ve çay tüketmek

Iciniz kurur. Aksam bari corba için.

evlenince çocuğunun kötü olmasından korkmak

Hayat biraz da risk almaktır. Evlenirsin eşin iyi cikar , kötü çıkar bu da bir risk. Ama çocuğunu kendin yetistirecegine göre sorumluluğunu alacaksın. Iyi bir ailede yetisen çocuk iyi olur tabi cevre , okul cok önemli, sürekli gizli bir takip te olmak gerekiyor. Ta ki çocuğun karakteri oturuncaya kadar.

en üst katta oturmanın avantajları

Kişin soguk olur , yazın sicak. ama üstünüzde hali cirpan bir komşunuz varsa sık sık bunu istersiniz. Başka türlü çekilmez en üst kat.

kar yağınca yapılacaklar

Kardan adam yapacagiz. Ama bu sene kar yağmayacak gibi duruyor. Allahin takdiri.

hansel ile malsen

Üvey anneleri onları evde istemeyince babalari ormana birakiyor , geceden duyduklari için yola taş koyarak evi buluyorlar, sonra yine ormana birakilinca yola ekmek kirintilari döküyorlar , bu seferde kuşlar yiyor. En son ormanda cikolatadan ev buluyorlar , cadidan kurtulup iki kese altinla babalarina dönüp mutlu oluyorlar. Daha bu gün dinledim. Hansel ve gratel.