bugün

entry'ler (4988)

4 liraya satılan sürpriz oyuncak

Seçip aliyoruz daha iyi oluyor.

kafakoparanus dede

Geçmiş olsun kendisine. Yaş itibariyle riskli kategorideyse kendisine dikkat etsin.

4 doz aşı olup yine corona olmak

Biontech 3. Dozdan sonra korumasi azaliyormus. Ikinci dozdan 3ay sonra korona olmustum bende. 3. Dozu yaptirmak konusunda kararsizim. Olacagi varsa 4 degil 14 doz olsanizda faydasi yok.

üniversite kütüphanesi

Aferin. Bak bu cocuk okuyacak.

horozumu kaçırdılar

Anasinifi çocukların şarkısıdır.

birisinin müslüman olduğunu nasıl anlıyorsunuz

Müslüman kalp kirmaktan , hakka girmekten , yalan söylemekten kaçar. Sakin ve sade yasar. Lüks ve şatafattan uzak durur.

sözlük kızları an itibariyle korumam altındadır

Sen kimsin ya.

yazarların bakışları

Ben korktum. Ürkütücü bakislardir.

ağızdan yastığa akan su

Karninda kurt olanlardan akar diye biliyorum. Doktora gitmek lazim.

yazarların kombi dereceleri

40 yada 43 bir kac gündür. Daha önceki gunler 38 gibiydi. Gecen ay 550 geldi. Bu ay 700 olur tahminimce. Evim ara kat.

sikerim böyle hayatı deyip kombiyi açmak

Küfretmeye gerek yok , hep yapıyorum.

cemaat yurdunda intihar eden tıp öğrencisi

Çocugun videosunu izledim. Sadece yurt degil hicbirseyden mutlu degil. Okulu istemiyor, doktor olmak istemiyor. Yeniden sinava girsem kazanirim ama motivasyonum yok diyor. Hicbirseye gücü olmayan , hayattan bıkmış, umudu kalmamis bir genc. Bu işin tabiki cemaat kismida var ama tek bir noktaya baglanamaz. Toptan aileden , okuldan , yurttan hicbirseyden memnun degil. Konusmasi dahi yavas , monoton , isteksiz. Burada yapilmasi gereken şuydu; illaki aile bunun farkindaydi ya da arkadaslari , seveni varsa. Karsina alacaksın ve onu dinleyeceksin bir cikar yol illaki bulunurdu. Herkes okuyacak ya da doktor olacak diye bir sart yok. O ne iş yapmak istiyorsa ona bir yol acilmaliydi. O yurttan alinmali gerekirse bir ev tutup annesi başında durmaliydi. Hocalari ve arkadaslari aileyi uyarmaliydi. Bu tip olaylar geliyorum der. Cevremizdeki insanlara , genclere , cocuklara sahip cikmaliyiz.

sözlük yazarlarının uzmanlık alanları

Annelik.cocuklarin dilinden anlarim.

pazarda tek turla alışverişini bitiren insan

Manava gider alırım, pazarla ugrasamam. Yaz olacak çok vaktim olacak ta belki öyle bir dolasacagim. Bu da hic gerceklesmedi.

türbanlı kızların anal seks tutkusu

Sözlükteki yazarlar siz kimlerle nerelerde takiliyorsunuz merak ettirmistir. Gercekten bu kadar kirlendimi dünya. Kişisel tecrübelerdir herkesi kapsamaz.

çocuğun ben ateistim dese verilecek tepki

Benim terligim nerde derim.

enes kara nın babasının açıklamaları

Çocuk bulunduğu yeri sevmemiş, adapte olamamış, alisamamis. Zaten böyle bir mecburiyette yok. Ordan alirsin baska bir yere verirsin. Yani takip halinde olursun. Yazik olmus çocuğa.

erkekleri yorum yapmaya bekliyorum

Sen erkeklere sormussun ama ben de fikrimi söyleyeceğim. Bu fotografa göre ve söyleyen kişiye göre değişir. Genel itibariyle iyiniyetli gibi gözüküyor.

allah aşkına yardım edin sözlükçüler

Ne istiyorsun para mi akil mi. Akil istersen sözlüktekiler de yok. Para hic yok. Vazgec bu sevdadan.

kürtleri asimile etmek

Mümkün görünmüyor. Dilleri de degisik, tarzları da. Bir ortama girdimi belli eder kendini.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.