bugün

entry'ler (1184)

23 kasım 2022 düzce depremi

ankarada gece bi fırladım çok fena salladı tvyi açtım istanbulda deprem oldu açıklama bekleniyor diye altyazı geçmiş eyvah dedim çok büyük bir deprem oldu burada böyle salladıysa dedim amahem istanbulda değil hemde iyiki yıkıcı bir deprem olmadı. celal şengöründe dediği gibi bu deprem beklenmiyordu herkes yanıldı o nedenle istanbul depremi çok yaklaşmış olabilir dedi.

laiklik elden gidiyah

mağaradan fırlamıştır.

düzce depreminde gözüken ışık patlamaları

deprem silahı diye bir silah yok. kaç cigatonluk yer kabuğunu yıkamazsınız. ışıkların bir çoğu sallantıdan dolayı trafolarda elektrik patlamalarıdır. elbette başka açıklamalarıda vardır.

hz muhammed fakir değildi

duha 8: "Seni fakir bulup zengin etmedik mi?" zaten her yerden ganimet toplayan birinin fakir olması imkansız.

600 yıl dünyayı yönetirken çıka gelen kemal paşa

ensar vakfından gelenlere dert olmuştur. atatürk olmasaydı şimdi ne güzel kendilerini şeyhlere badeletiyor olacaklardı şimdi nereden çıktı atatürk tüh.

gerçek bir kılıçdarist atatürk ü sevmez sevemez

"islamı savunan biri akpyi sevemez" ile ölümüne kapışır.

allah hangi gazeteyi okuyor sorunsalı

olsada bugunleri görseydi oda. ancak takdir edersiniz ki kendisi nasıl var olmak için bir yaratıcıya ihtiyaç duymadığı iddia ediliyorsa bu evren ve canlılarda bir yaratıcıya ihtiyaç duymuyor. yani olmayan biri gazete okuyamaz.

kızını üniversiteye yollayan baba cehennemliktir

kızını kuran kursuna yollayan baba cehennemliktir olsa daha doğru olacak olan başlık. çok ahlaklılarmış gibi kızlarını tarikatlara yollayıp badeleten babalarıda bize övüyorlar. ha birde sanki üniversiteye gitmese hiç sevişmeyecek kız hayatında? yahu ne kadar cahil insan var.

kadir mısıroğlu

raporlu bir delinin teki. bir tarafından yalan hikayeler uydurarak çomarları iyi tavlıyordu. ama alalhına kavuştuğu için hepimizin mutlu olduğu bir isimdir. malum çok seviyordu

atatürk ün kurduğu ülkenin 100 yıldır gelişmemesi

sözlükte şeriat isteyen amipler var. bizim gözümüzde teröristten hiç bir farkınız yok. ha hala gelişemiyorsak sebebi gene bu islamın arkasına sığınanlar yüzündendir. islamla yönetilen hiç bir ülkede hayır yok. bunuda unutmayın. bir fırsat verseler çomarlığı bırakıp ülke iyi yerlere gelecek ama yok.

götü başı açmayı özgürlük sanmak

mesele açılmak değil açılana saygı duymak kıyafetinden dolayı yargılamamak. ama her zamanki gibi anlama problemi olan malum kesim tarafından medeniyet=soyunmak şeklinde algılanır. biz şaşırmıyoruz. ha illa kıyafete bir laf edilecekse yargılama yapılacaksa: "medeniyet örtmekse bedeni ayılar bizden daha medeni". şeklinde bir tanım yapılabilir.

kalp ancak allah ı anmakla tatmin olur

arap masallarından teyyareler.

islamiyet avrupa ya gelseydi

alkol yerine deve sidiği satılmasıyla sonuçlanabilecek hadise.

18 eylül 2022 fenerbahçe alanyaspor maçı

el pozisyonu penaltı değildi yeni kurala göre. yana doğru biraz açık el artık doğal pozisyon kabul ediliyor.
t: fenerimin tersten sapladığı maç.

telefoncu ekrem ii nin gay olması

doğru olabilecek önermedir. lakin frank lucasın fakesidir ekrem.

tıbbın çare bulamadığı hastalıklar

kalıcı olarak pek bi tedavi yöntemi yok hala çoğu hastalık için bunlar kalp damar hastalıkları , kanser gibi birinci sırada olan hastalıklar. hala adam akıllı bir tedavi yöntemi yok.

trabzonspor

hakemlerin canla başla şampiyon yapmaya çalıştıkları takım. çünkü 83 ten beri başka türlü şampiyon olamayacaklardı. fetöcü trabzonlular fenere yapılan iftirayı bahane ederek ağlamaya başlayınca bunlar sussun diye zorla şampiyon yapılıyor. ne yapalım fazla oksijen iyi değil diye her zaman söylüyoruz.

hz muhammedin cehennem tasviri

hayal gücünün genişliğini gösteren tasvirdir. bkz: yalancıyı çükmüyorlar ya la

transfontanel

akpli olduğu kesin olan mod kişi. frank gibileri bu sayede yüz buluyor zaten.

14 milyar yıllık evrende akp dönemine denk gelmek

oldukça üzücüdür.