bugün

Hileci ipnelerin sardığı oyun.

Amk ne zevk alıyorsunuz hile ile oynarken.
Emulator ile bilgisayarımda oynadığım oyundu. Bir gün uçaktayken konuşma sesini açık unutmuşum 12 yaşında bir çocuk selamun aleyküm arkadaşlar dedi. Sonrasında 7 yaşındaki çocuk aleyküm selam abi dedi. Direkt alt f4 çekip oyunu sildim amk.
Güzel takım geldiğinde saran, ama Arap yahut hatuna yaranmak için hatunla beraber oyuna girip sadece onun peşinden giden lavuklar denk gelince çöp olan oyundur. Drop muhabbeti kovalayan Bi tayfa falan gelirse tadından yenmez. Silah sekme olaylarını biraz ayarlamaları lazım. Tek problem bu bence.
"Middle East" server'ı sayesinde arapların nispeten azaldığı oyun.
görsel +
Şey... Evet.
daha hiç oynamamıştım yükleyimde bi oynayayım dedim meraktan pc den biraz alışığım daha ilk oynadığımda birinci oldum çoluk çocuk çok oyunda o yüzden çok kolay kazanıyorsunuz pc de öyle değil işte.

edit: ikinci defa girdim birinci değişmedi.
favorim evo olan oyun. açıp da erangel oynamak iki saat loot yapıp ardından bot gibi ölmek kadar saçma sapan zaman kaybı yaşatır çoğu zaman.
izlemesi oynamasından daha zevkli oyundur.

https://www.youtube.com/w...dlcA&feature=youtu.be
araplar ele geçirmiştir türkiye sınırları içinde hep araplarla eşleşiyorsunuz.
neden bu kadar çok sevildiğini anlamadığım berbat oyun. evet.
Flörtün attığın mesaja geç dönmesinin sebebi.
Pubg mobile, uzun zaman mobil platformunu elinde tutmuş bir oyundur. Her online fpp oyunlarda olduğu gibi hile oranının artmasıyla ve call of duty mobile oyununun çıkmasıyla yavaş yavaş popülerliğini kaybeden oyundur.
emulatorden oynayanlara çözüm bulamayan ezik platform. neyse ki call of duty bu konuda çok kararlı. emulatorden olduğunu düşündüğün kişiyi oyun sonunda report ediyorsun direk banlanıyor sıfır taviz, hatta dün activision forum sitesine baktım bayağı bir şikayet var neden banlandım gibisinden. gerizekalı millet anlayamıyor neden banlandığını pubg gibi emulatorden oynayıp kendilerini bi sik sanan andavallarla savaşıyor en azından. büyük bir avantaj bu.
hile dolu olan oyun.
yıl oldu 2020, oynayan kaldı mı? sorunsalını insanların aklına istemsizce getirir. bu oyunun da ışığı 2018 sonları falandı işte. bu oyuna harcayacağınız zamanı, gidin "tetris" oyununda harcayın lan. hem dünya'nın en çok satan oyununu oynamış olursunuz, hem de zekânızı geliştirirsiniz.
asla bir csgo değildir.
Hastalık olabilir. Koca koca arkadaşlarım saatlerce kitleniyorlar.
Sözde kürdistan bayrağı diyen idiyot, O renkli bayrak afrika ülkelerinden birine ait.

Bilmiyosanız oynamayın. Tahminimce pc den oynamak telefon veya tabletten daha zevklidir hiç oynamadım pc den bilmiyorum.
şu sıralar bağımlısı olduğum hede. suri'den geçilmiyor orası ayrı.
Mobilde böyle oyunları asla beceremiyorum. Kaldi ki telefonum da kaldırmaz zaten ahah ulan fakirlik.
Karantina günlerinde ilaç gibi iyi gelen tüm dertlerinizi bir süreliğine unutturan bir battle royale savaş oyunu.
Ağır silah modu ile yeteri kadar stres atabilirsiniz.
burdan tanışıp evlenenler varmış.
burdan
tanışıp
evlenen.
aq adam öldürüyosun oyun oynuyosun nerden aklına geliyo da tanışıyosun da evleniyosun. kocalarını terkedip pubg de tanıştığı adama kaçanlar vardı bi de :d
şaka gibi.
sanırım uygulamaların amacı çerçevesinde kullanılmaması beni delirtiyo.
bir çeşit oyun.
çocuk oyunu. evet.
çöpp, hiç oynamadım ama videoalrdan gördüğüm kadarıyla cs 1.6nin çükü etmez. hala oynuyorum seni kantır!!! ah keşke online oynayabilecek adam olsa sv olsa.. olsun botlar da iyi. bazen de zombie modu oynuyorum online noktasında.
güncel Önemli Başlıklar