bugün

entry'ler (2832)

8 bin 400 liraya çalışacak garson bulamıyorum

ismini vermek istemeyen bir calisan yakini 15 16 saat icin 5000 6000 civarinda maas verildigini, kanit icin bordro gosterebilecegini soylemisti twitterda. iki haftada bir izin, yemek molasi yok. 8400 e calisanini domaltir bu eleman, kolpa.

ali koç

borc morc cart curt taraftarin buyuk cogunlugunu ilgilendirmeyen meselelerdir. taraftar kupa ve basari ister. balondur efendim.

mobile legends

solo girmekten bunalmış tercihen mistik zafer arkadaşları lobide bekliyorum. bu akşam win akşamı.

çanakkale

yanıyor. bu ne sıcak be kardeşim.

lityum

bir zamanlar güzel sohbetlerimiz olmuştu. iyi bir insandı. şimdi baktım da silik yemiş. üzdün beni lityum.

tarihin gördüğü en büyük komutanlar

cengiz han
napolyon bonapart
fatih sultan mehmed
celaleddin harezmşah
mustafa kemal atatürk.

edit: iskender’i unutmuşum.

islamofobi

avrupa’nın islama koştuğu bu dönemde batılı güçlerin oluşturmaya çalıştığı islam karşıtlığı.

otuzluk abilerden genç sözlük erkeklerine öğütler

allah razi olsun be abi. sozluk gencleri de fran abi ne zaman bize ogut verecekti diye bekliyordu, buyuk adamsin.

yerçekiminin kendini çekmesi

uyusana.

çaycı hüseyin in ölmesi

hipodrom tiryakisi çaycı hüseyin’in başına gelen talihsiz olaydır. allah günahlarını bağışlasın acımız büyük.

bir merve tribi

trollük ile orospu çocukluğu arasındaki ayrımı yapamayan bir yazan. tek derdi ilgi çekmek yakında uçurulur.

küçük kaynarca antlaşması

osmanlı devleti tarihinde ilk kez savaş tazminatı ödemiştir. ilk defa türk ve müslüman yerleri elden çıkmıştır. antlaşmadan 9 sene sonra çariçe 2.katerina’nın emriyle kırım ruslar tarafından ilhak edilmiştir.

26 ocak 2020 konyaspor galatasaray maçı

konyaspor’un buz gibi penaltısı nerde amk bi fenerliler görmüş. kaldı ki konya gol atsa ne atmasa ne. sabaha kadar oynansın konya puan alamaz. hüüü

emre akbaba

allah bir daha yokluğunu göstermesin. şiir şiir.

radamel falcao garcia

çok klas bir gol attı kendisi az önce. emre akbaba ve ömer bayram’ın hakkını da yememek lazım golde. saldırın aslanlar!

sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

görsel
iyi geceleriniz olsun.

seksten daha iyi şey

partnerin olmasını istediğin kişiyi sekse ikna etme aşaması, bu daha güzel.

en büyük hedefin ezeli rakibi yenmek olması

maydanoz ile münasebeti olan bir spor kulübünün en büyük hedefidir.

kürt

ırkçı değilim, en yakın arkadaşım kürt gibi iddialar komik gerçekten. nerde buna benzer bir entry, tweet vs bir şey görsem ırkçı değil, en yakın arkadaşı kürt vay aq. hem ayranım dökülmesin hem de şey bu, neyse. kafalar pırıl pırıl.

60 bin liraya yapılacak yatırımlar

60 bin liraya 1+1 apart bangladeş civarında tutulup kiraya verilebilir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.