1. 1.
  Bir genç çiftin evinde yaşadıkları paranormal* olayları konu alan korku filmi. Çok korkunç diyorlar*.

  http://paranormalactivity-movie.com/
  5 -1 ... imparatore
 2. 2.
  son zamanların en çok merak edilen filmi.

  --spoiler--
  Benim için, Paranormal Activity, salt bu mantıkla, izleyicinin gerçeklikle arasındaki duvarları yıkıp, ona becerebildiği en somut ve yalın şekilde bilinmeyeni sergilediği için takdire şayan bir film. Bu sene en sevdiğim ilk 30 film arasına bile girmese de, bana 10 senedir (Blair Cadısı'ndan beri) yaşamadığım bir korku duygusunu yaşattığı için Paranormal Activity'e şapka çıkarıyorum.
  --spoiler--
  *
  9 -3 ... la paz
 3. 3.
  metafizik oluşum.
  bir çift evlerindeki metafizik oluşumdan kuşkulanarak, evlerini kamera ile donatırlar. film ise bu görüntülerden oluşur.

  http://us.imdb.com/title/tt1179904/
  http://www.blogcdn.com/ww...1/paranormal-activity.jpg
  http://www.youtube.com/watch?v=M2AiZKPeoJs&fmt=
  3 -1 ... bizkitch
 4. 4.
  bu haftasonu abd box office listelerinde ikinci sirayi alabilmis korku filmi.33 milyon dolar hasilat elde etmistir bugune kadar.
  1 ... cultman
 5. 5.
  fragmanı komple rec'in fragmanından araktır.
  2 ... el cordobeslerin yedincisi
 6. 6.
  sabırsızlıkla gişeye girmesi beklenen filmdir. türkiyede bile iyi hasılat getireceğine inandıklarımızdan.
  1 ... lucifer666tr
 7. 7.
  hem çok başarılı bir korku filmi hem de bir pazarlama harikasıdır. 2007 ve 2008'de çeşitli festivallerde gösterilmiş, 9 ekim 2009'da amerika da sınırlı sayıda sinemada gösterime girmiş, ama hemen 1 hafta sonra ülke genelinde izleyici karşısına çıkarılmış film. 15.000 dolar gibi çok küçük bir bütçeyle çekilmiş, şu ana kadar 30 milyon doların üzerinde hasılat yapmıştır ki henüz birkaç film festivali hariç, amerika dışında gösterime girmemiştir bile.

  filme gelirsek, çekim tekniği blair cadısına benzemekle birlikte konusu the exorcist i andırıyor. şahsen blair cadısını hiç beğenmemiş birisi olarak söyleyebilirim ki, paranormal activity ondan çok daha fazla etkileyici bir film. sinemada saygılı bir seyirci kitlesiyle izlenirse eğer, birçok korku filmi hastasını tatmin edecektir. gece vakti tek başına* evde izlemek ise sağlam göt ister.
  6 -1 ... subliminal message
 8. 7.
  gelse de gitsek denilesi filmlerden. herkeste bi varyaaa feciii korkunç abiii lafı dolanmakta. korkmak için para vermeyi sevenlere müjdeler olsun.
  5 ... cansuyum
 9. 8.
  sinemada gitmeye gerek olmayan film. mis gibi orjinal versiyonu dolaşıyor nette. sinema ortamından daha çok gerer bünyeyi gece karanlıkta, monitöre bakarken. bide sinemada insanın karizması bozuluyor, alone filmine gittiğimde hass*ktir diye yerimden sıçradım banyo sahnesinde mesela, evde rahat rahat kork ama her çok popülerleşen şey gibi midemi ekşittiğinide söyleyebilirim bu filme gösterilen ilginin. izlemek için alt yazı bekliyorum, dün indirirken yaptığım aptallık sonucu dowload bitmek üzereyken iptal oldu, evlat acısı gibi geldi ama yakındır, görelim bakalım bir dabbe kadar var mı?
  3 -1 ... scary59
 10. 9.
  the x files'ın açılış jeneriğinde görebileceğimiz terim.
  2 ... obtainedenslavement
 11. paranormal activity Başlığındaki Önemli Entry'ler