1. 1.
  cnbc-e de pazar günleri 21de yayınlanan dizi.amerikada bazı çevreler bu dizinin amerikalıları uzaylıların varolabileceği fikrine hazırlamak üzere hazırlandığı tezini öne sürmüşlerdir.kim bilebilir ki?
  6 -1 ... televizyonçocuğu
 2. 2.
  Kızkardeşinin uzaylılar tarafından kaçırıldığı inancıyla kendini doğaüstü olayları araştırmaya adamış Fox Mulder(David Duchovny) ve ortağı Dana Scully'nin(Gillian Anderson) maceralarını anlatan mükemmel dizi.9 sezonluk dizinin şu anda 7inci sezonu pazar günleri cnbc-e de yayınlanıyor.
  3 ... yıllaryılı
 3. 3.
  Son sezonuyla ve sinema filmiyle iyice saçmalamış dizi
  2 ... cemuzan
 4. 4.
  pek çok amerikan dizisinden faklı bir yanı olan, takdir ettiğim dizi.şöyle ki 11 sezondur* esas adam ve esas kadın birbirlerinden hoşlandığı halde öpüşmemişleridr.oysa hepimizin bilidiği gibi en geç 2. bölüm sonunda sevişirler normalde.
  3 ... tequila cup
 5. 5.
  yeni sezon bölümleriyle, Fox Mulder(David Duchovny) yeni doğum yapan eşine daha fazla vakit ayırmak amacıyla misafir oyuncu kontenjanına geçtiği dizi olmuştur.
  2 ... aylak adam
 6. 6.
  türkçede artık sıktı diyebileceğimiz, bazı yeni nesil türk(!) gençliğinin deyiş şekliyle böğ getiren (ki tam ne demek olduğunu anlayamadığım bir kelime grubu) bir dizi (böğ gelmek ile ilgili bir başlık açılırsa haber bekliyorum). fakat yine de o saatte tv seyretmem gerekirse diğer kanallardaki saçmalıkların yerine daha iyi izlenebilinecek bir dizi.
  2 -1 ... only.4.that
 7. 7.
  müziğini her duyduğumda tüylerimi diken diken eden dizifilm.
  4 -1 ... move!rat
 8. 8.
  ilk başlarda izlerken zevk alıcağınıza inandığınız ama zamanla insanda sıkıntı yaratan saçmalıklarla dolu dizi...
  2 -3 ... debora
 9. 9.
  gelmiş geçmiş en güzel dizilerden biri. şaheser, başyapıt.

  (bkz: the truth is out there)
  1 ... amoresperros
 10. 10.
  (bkz: dana scully)
  (bkz: fox mulder)
  2 ... manson