bugün

entry'ler (2017)

yeezy boost

kanye west adidas ortaklaşa yapım ayakakabı markası olmakla beraber tek temennim ugg gibi olmamasıdır. fiyat 1,750 tl olup bulana aşk olsun.

rusya ya meydan okuyan yurdum insanı

karasal savaş da kimin üstün olacagına baglıdır. ırak suriye bile kaç ülke tarafından hala düşürülemedi ki türkiye karasal anlamda nasıl ele geçirilir siz düşünün.

yeşil başlı gövel ördek

gezmeye gittigim avrupa da kendimi gurbet işçisi moduna sokturan şarkı oldu çıktı aklımda öyle kaldı. efsane türkülerimizin başını çekendir.

gülen şeriatı getirecekti rte laikliği kurtardı

15 senedir şeriat gelecek diye yırtınan kişilere hani nerde diye sorarken, dogru olabilecek yazı.

cem garipoğlu nun intihar etmesi

nasılsa türkiye karışık, milletin derdi almış başını gidiyor. fırsat bu fırsat hadi bir yalan ölüm haberi, yalan bir cenaze töreni, hadi sahte kimlik ve yurt dışı tatili. kamuya cesedi gösterilip ikna edilmeli.

tüm dünya bir olmuş kürtlerin götünü kurtarıyor

orta dogu projesin de bazı şeylerin ters gittigini gösteren durum. sen iki tane terör örgütü kur sonra da söz dinleteme. işler çıgırından çıkınca böyle durumlar oluyor.

insanı alıp götüren enstrümantal şarkılar

kitaro- aqua- taklamant desert.

pkk dan kürt gençlerine çagrı

işid e karşı bi tarafları tutuşan bölücü grubun kürt gençlerini savaşa çagırma durumudur. burda ahkam kesen civcivler den kimler gidecektir merak konusudur.

kaliteli erkeklerin kızlara asılmaması

kalitesi tek eşlilikten geldigi içindir, 3 dakikalık zevke önem vermez, ömürlük sevgiye saygıya deger verir, bir et parçasının peşinden koşmak yerine kalp peşinden koştugu için kalitesini de korumuş olur.

bdplilere pkklı demek

https://www.google.com.tr...graf-662562-1%3B343%3B257 gibi misal.

17 aralık 2013 ihale ve rüşvet operasyonu

çetin agaşe nin belgeleri ile ortaya koydugu durumdur.

turistik yerlerdeki ezan sesi kirliliği

müslüman kişi yurt dışı tatilinde nasıl çan sesinden rahatsız olmuyorsa, yabancı turist de olmasın arkadaşım.

aynı anda hapşurup öksürüp geğirip osurmak

büyükler 2 filminde gerçekleşen olay.

kürtlerin gözünden bakmak

gözden bakmak degil beyin ile düşünmek gerektiren durumdur. belirli kişilerin, yok sizi ezdiler, sizi biçtiler, onu bunu yaptılar size mantıgı ile kinlenip isyan moduna geçmek hangi gözün işidir. baştan sıkı tutup aranıza almayacaktınız bu yahudi bozması kişileri. bir kürt'e verilen kürdistan sözünü sizi destekleyenlerin verecekerlini mi sanıyorusunuz? abd, israil, fransa, almanya ne zamandır sizin dostunuz? beyin ile bir düşünün sadece. bu kürdistan projesine kim neden destek veriyor ve asıl amaç nedir diye. bu silahı, mermileri, kılık kıyafeti kim neden saglıyor ve neden hep bir kaos ortamı isteniyor. gözü atın kenara düşünceyi ön plana çıkartın. fitne nedir iyice bir ögrenin. yıllardır belki sizi ikinci plana atan türk milleti degil, bunca zaman başta olan, yahudi, ermeni bozması kişiler ve ortadogunun bulandıgı kan gölüne hazırlık yapmak isteyen kişilerdir. yıllarca biz dogu müzikleri dinleyip dertlenmedik mi? uzun havaları ile hüzünlenmedik mi? yeri geldi kara üzüm habbesi ile halay çekmedik mi? kim bu durumdan bizi ayırıp iyice ayrıştırma moduna soktu. kim sizi ezik olmanızı istedi, kim size haklarınız yeniyor dedi. kim devlet okul yaparken yıktı? kim ögretmene silah çekti? kim hastaneyi doktoru, imamı camiyi yakıp yıkıp burda din ögretemessin dedi? kim elektirik tellerini kesip attı? acımtırak yazılar ile göz yaşı dökmek yerine neden fitneyi atmayı denmediniz ve denemiyorsunuz? anadolu insanı, anası, babası, dedesi, toprak insanı neden isyan etmedi de siz ettiniz? benim dedem borç içinde vefaat etti devlete. çiftçiydi. ama tek bir isyanı olmadı, eline silah almadı ve yeri geldi elektirik su ödedi, hak geçmesin dedi yemek yemedi belki, sonra kalkıp gözümüzden bakın demeyin. siz anadolu insanın yoklugunu kaç kez gördünüz? kaç kez uzatılan ele adam gibi sıktınız, size kardeşiz diyenleri dinlemeyip, şişman göbekli para babası piçleri dinlemek yerine neden herkes bir gün ölecek, 3 günlük dünya için deger mi? müslüman kardeşdir birbirine silah çekmez diyenleri dinlemek yerine, şükür yerine neden isyanı seçtiginizi düşünün sadece. kim neden bunları yapmanızı istedigini ve altın da olan pis olayları düşünün sadece.

kürdistan için yardım topluyoruz kampanyası

yıllardır zaten elektirik, su ve bilimum kaçak yaptıgınız şeyleri bizler ödüyoruz. sonra ayrılıp ayrı ülke olmak istiyorsunuz. madem para pul yok neyin tribi bu. he ayrıca hakkım da helal degil zaten, kim kaçak iş yapıp ödemesi bana kaldıysa.

hz muhammed in müslümanlık öncesi dini

kuran okuyan kişinin bilgi sahibi oldugu konudur. hz ibrahim din üzerine tevhid hanif dinidir.

ramazanda sokakta su içiyoruz kampanyası

en fazla bi damacana içer sonra gider işersin.

ekmeleddin ihsanoğlu vs recep tayyip erdoğan

laik bir düşüncenin böyle bir ismi düşünmesinin tek sebebi göz boyamaktır.

fitne

bugünlerde almış çantasını ülkemize gelmiş ve yatılı olarak kalıp ne zaman gidecegi belirsiz durum.

spor salonunda 5 kiloyla çalışan genç

kalbini vücudunu zorlamak istemeyen gençtir. belki de kas yıgını olmak istemeyen genç de olabilir. hatta salona gelen kızlara bakmak için bile olabilir. hatta ajan olabilir. hatta ve hatta hattat da olabilir.