bugün

entry'ler (1866)

tayyip erdoğan ikinci bir peygamberdir

zamanında kabe sizin olsun çankaya bize yeter diye şiirler yazıp ata'ya olan sevgiyi peygamber sevgisiyle eş tutanların, "ne olur olsun Allah'ım. lütfen olsun" diye dua ettiği saçmalık.

hiç alınmaca gücenmece yok evladım. sen kabeni anıtkabir belleyeceksin, tayyip'i peygamber sananlar da ak saray... sonra lan aynısınız lan siz, farkınız yok işte deyince de goy goy...

akp lilerin entrylerde yazarlara açık tehditleri

ne sandın? bundan kelli cumhurbaşkanımızı görüp de ayağa kalkıp saygı duruşunda bulunmayanların kafasına sıkacağız bu böyle biline.

türk kadınlarının ağır kaşar olması

(bkz: anan hariç de)

saygı duruşunda bulunmayanların kafasına sıkacağız

sadece bi arıza tip için tüm kemalistleri yaftalamayın amaaa...

salaga bak salaga ulan sen işid kafa keserken "işte gerçek islam" diyen adamsın. sırf bi akp'li teyze hüloğğğ diye bagırdı diye tüm akp'lileri göt kılı ilan etmiş arızasın.

samimiyetine sıçtığım sen yaparken herşey mübah, karşıt taraf yaparken owwww. yok ulan farkınız işte. senin amacın da iktidara gelince karşıt tarafı sindirmek o kadar.

tanım da istersin sen şimdi, kafasını evde bırakıp gelmiş teyze saçmalığı.

anca kafasını sıkarsın teyze. ister misin? burdan bakınca tek eksiğin o gibi çünkü.

google a 10 kasım yüzünden kırgın olan kömölöst

google'ın kafasına sıkmak için fırsat bekleyen kemalisttir. hele bi iktidar olsun da.

(bkz: saygı duruşunda bulunmayanların kafasına sıkacağız)

tavuğun tadının daha güzel olduğu yıllar

tavuğun kasaptan alındığı yıllara tekabül eder.

öyle her adım başı bulunan marketlerde plastik tabaklara konulmuş tavuklara benzemez.

edit: muhtemelen kasaba da köyden kesilip gelmiştir o tavuklar.

ishal olmak

göt gürültülü sağnak yağış.

eylül ayı geldi ne bekliyordunuz?

loft vs mavi

levis 501 gibi, loft'un 90lı yıllara damgasını vuran çift paça buz mavisi kotunu bilmeyen yoktur.

ama mavi'nin henüz efsane olmuş bir kotu olduğunu sanmıyorum.

kavga çıkan ortamda ki kızların cırlama modu

"aiyyyyyy noluyooooo yeaaahhhhh"

bunun gibi bişeydir. efekt veremıyorum burdan dostum idare et.

kürt kızlarının dillere destan güzelliği

pekala olan güzelliktir.

saf arı ırk olan beyaz yakalı tüptürklerin kadınlarının alayı anjelına juli olduğundan kürt kızlarını beğenmemeleri çok normal tabii.

oğlum nasıl manyaksınız lan siz? güzellik göreceli de anlarım da, yok öyle bişey demen nasıl bir ruh hali lan?

adettendir; laz'ım.

köpeğe tecavüz ederken kameraya yakalanan adam

hatalı başlık.

köpeğe tecavüz eden adam değildir. insan da değildir bambaşka bir şeydir.

bu türün ve durumun vehametini anlatırken, bunu da partiye yıkalım hadi diye ağzından salya akıtan bambaşka türlerin seri şekilde azalarak bitmesi gerekmektedir.

cumhuriyet halk partisi

ahahahha yaşıyor mu onlar ya?

kahırlarından ölmediler mi? kapanmadı mı o daha?

erdoğan ın anıtkabir özel defterine yazdığı mesaj

atam kalkta ben yatam yazmadığı için birileri tarafından beğenilmeyen yazı.

canım ya kıyamam.

erdoğan ın cbaşkanı reklam filminin yasaklanması

akp'ye seçim öncesi oy kazandıracak yasaktır.

izle şimdi, reyis nasıl, bunlar bizim namaz kılmamızdan da rahatsız, bunlar bizim ezanımızdan da rahatsız diyecektir.

ama ben diyorum, böyle muhalefet olduğu sürece akp bu ülkede daha çok ekmek yer.

ekmeleddin mehmet ihsanoğlu

iyi adamdır.

her seçim arifesinde akp muhaliflerinin, cilalayıp parlattığı ve ortaya sürdüğü projedir. kendisine yazık etmiştir.

11 ağustos günü unutulacaktır.

sinema tarihinin en unutulmaz dans sahneleri

Shall We Dance filminde Richard Gere ve Jennifer Lopez'in dans sahnesidir efendim.

dahası iyisi yapılana kadar en iyisi bu.

şarkı için gotan project; (bkz: Santa Maria)

dans için;

http://www.google.com.tr/...mSmMfQtun6BtmHVoL0zEFxt3Q

ekmeleddin mehmet ihsanoğlu

her seçim öncesi önüne gelene sarılan kemalistlerin yeni adayı.

yazık olacak. seçimlere kadar yere göğe sığrılamayacak, etten püften şeylerle karşılaştırmalar yapılacak, anketler düzenlenecek, bu sefer kesin diye çığlıklar atılacak... peşine yine hüsran yine acı.

12 senedir bu böyle.

yazık hakikaten çok da tatlı tontiş bir amcamız oysa. adamı kullanıp paçavra gibi atmayı onlar iyi bilir ekmeleddin..

o değil de bir çare sarıgül vardı ne oldu o'na?

ilk üç gün geziyi destekleyenler

sanatçı tayfası.

havalar ısınınca soluğu bodrumda almışlardır. canlarım benim oysa tomalar da güzel su sıkıyordu ya...

rachel corrie

dünyanın en güzel kadını.

mustafa kemal atatürk

türkiye'nin en büyük tabusu.