Buna da haber yassağı gelmiş. Haydi geçmişler ola.
Şimdi burdan çıkıp evlerine mi gidiyorlar?
Herif madem suçlu meden almıyorlar?
15 kişi arabada nasıl yaşamışlar?
profesörü telefonda kandırıp 100 milyarını iç eden kürdo tiplerin olduğu bir ülkede şaşırtıcı değildir.
Nasıl bu denli dehşete düşüren kan donduran olaylar hakkında mizah yapılıyor cidden anlamıyorum. Haberi ilk okuduğumda şiddetli mide bulantısı ve ağır dehşet hali çöktü üstüme. Böyle insanlar hala yaşıyor mu?
Tipik bir anadolu ailesi. Kusura bakmayın, burada işler böyle yürüyor.
sayko bir aile. bu aileyi sayko yapan bir şeytan var, şimdilik ismi aklıma gelmiyor. kendini cinci hoca diye tanıtıp milletin duygularıyla oynayan ve buna kanan bir sürü cahil insan. nereden baksan rezillik.
Kodumun ailesidir..!

Prim kasmak için hortlatmayın bu amk ailesini!
geçmişte coğrafi sınırları bugünkü pek çok ilçeyi kapsayan, şeyh said'in ve pek çok cumhuriyet düşmanının da memleketi olan palu'dan çıkmış aile.
(bkz: palu ailesinin çıktığı palu coğrafyasını tanıyalım/#40900486)

edit: müge anlı'ya yayın yasağı gelmiş.
yani tatlı sert programı bu konuda yayın yapamayacakmış şimdi.

lakin bu durumda bu mesele çözülemez.
zira türk adaleti şu anki durumuyla bu işleri çözemez. bıraksaydılar müge anlı işi çözseydi, mahkeme cezalarını verseydi keşke.
bu iş bizim mahkemelerde hayatta çözülmez. tuncer için hayırlı olsun bu durum.
https://twitter.com/watiz.../1082289444227612672?s=19
Okuyorum okuyorum çözemiyorum. O kadar çok iskence ve tecavüz ve olsy var ki anlayamadım.

Ama aile sikici anladığım kadarıyla.
''alaca karanlık kuşağı'' ailesidir.
Tipik yurdum insanı ailesi.
Ülke olarak nereye doğru gittiğimiz, dejenerasyonu görmemizi sağlayan ibret vesikası.
inanın, bu durum olaylar münferit vakalar değil; bunlardan öyle çok var ki?

Biz böyle değiliz diyenleri duyar gibiyim.
Oğlum (kızım) siz marjinalsiniz de ondan.
buzdağının görünen kısmıdır.
Cinler ziksin sizi der susarım.
anladığım kadarıyla topluca bir psikopatın etkisi altına girip, yemedikleri bok kalmayan ailedir.

bu olayı memlekete, dine, siyasete, ideolojiye, kültüre bağlamak anlamsız. ortada bir psikopat var. dünyanın neresinde olursanız olun, psikopatlar kendilerinden etkilenecek insanları rahatlıkla bulur ve istediklerini onlara yaptırırlar. böyle insanlarda vicdan&empati olmadığı gibi, karşı tarafın psikolojisiyle nasıl oynayacağını da iyi bilirler.

yahu adam gitmiş, eşinin kardeşine eniştesini öldürtmüş. yetmemiş, kız kardeşini öldürtmüş. yetmiş mi? yetmemiş, ailenin babasını tımarhaneye attırmış. böyle bir şey normal şartlar altında mümkün mü?

adam sağlam psikopat. düşman başına bile gelmesin böylesi.
dünya klasiklerine roman olacak ailedir. dünya klasiklerini de okurken karakterleri unutup başa dönerdim hep. bu aile, hmm nasıl desem, bi' "vadide ki zambak" havası yarattı bende.

bilemedim...
Anadolu’da çokça olduğunu düşündüğüm birkaç aileden sadece birisidir. Efendim arkadaşlarımdan ve ailemden dinlediğime göre; bitmek bilmeyen pislikleri ve iğrençlikleri, çeşit çeşit psikopat, tecavüzcü, üfürükçü, sosyopatları vs. barındıran aile. Manson ailesine taş çıkartır cinstendir ki zira insan bunların yaptıklarını öğrenince resmen kanı donuyor. Bu ailenin neler yaptıkları benden önceki birçok entari yazılmış çizilmiş, o yüzden ben rüşvet meselesine ve komşulara değinmek istiyorum. Tuncer adlı baş psikopatın polislere tonla rüşvet verdiğini düşünüyorum ve hatta eminim. Yoksa nasıl bu uzun süreçte bu yaptıkları yanlarına kâr kalabilir ki? Komşularına bile para yedirmiş olabilirler zira ceset gömmek için gerekli teçhizatı bile komşularından tesis etmişler. Bir başka duyumuma göre beraber içki içip muhabbet dâhi ediyorlar imiş bu yakın dostlar. Yani anlayacağınız bütün köy bile bu işin içinde olabilir.

Hepimiz sabırla bekliyoruz davanın sonuçlanmasını. Bu ailenin ettiği zulümler bu zamana kadar yanlarına kâr kaldığı içinde tabi içimizde bir kuşku da yok değil ne yazık ki.
Yayin yasagi beni bir nebze uzmekte.
dünyanın en sayko ailelerinden bir tanesi.
ülkemizde artık şaşıramadığım bir ailedir. hepimizin içinde gizli bir yerlerde bir psikopat var ama kimininki bu şekilde açığa çıkıyor, kimininki bu kadar şiddetli olmadığı için kontrol altında tutabiliyor.
herkes neyin ne olduğunu üç aşağı beş yukarı anlamış, zaten ne kadar psikopat, ne kadar şerefsiz bir aile olduğunu söylemek bile yetersiz kalır. benim sözüm ortada akıl almaz tecavüzler, işkenceler, uyuşturucu madde etkisinde cin vakaları vb varken hala "bunu mu konuşuyorsunuz yeaa", "yasaklayın şu programı ya psikolojim bozuldu" yazan pembe götlü cihangir tikilerine. ulan davar, tecavüz var, cinayet var, işkence var, çocuk istismarı var, dolandırıcılık var, dini sömürü var, uyuşturucu var daha neyi konuşalım sayın gerizekalı? senin için hangi konu bundan daha önemli? mesela insanların konuşacağı hangi konu tecavüz edilip öldürülen ve gömülen 6 yaşındaki bir çocuktan önemli? lan şerefsiz, zaten bunların hepsi insanlar sustuğu için olmuş. komşular biliyor çocuklara ne olduğunu susuyor. bütün aile biliyor susuyor. kahvesine ilaç atılan kadın, gözleri bağlanıp 3 harfli çağırılan kadın susuyor. tecavüze uğrayan susuyor. lan kadının birini ormanda ağaca bağlı gören insanlar bile susuyor! susmayanı da polis geri gönderiyor! "bana ne .mk ya verin kahvemi" mi diyelim? siz var ya "bana dokunmayan yılan bin yaşasın, çocuğa da tecavüz etsinler, insan da öldürsünler, ayyy benim psikolojim bozuluyo ühü ühü" diyen insanlar, bunlar sizin başınıza gelse yine mi aynısını söyleyecektiniz?

hele ki yok spoiler vermeyin, netflix dizi yapsın diyen, afişler hazırlayan ve her şeyin mizah konusu olabileceğini düşünen gerizekalı tayfa, inşallah rüyalarınızda şu çocuklar yakanızı rahat bırakmaz. her şey öyle toz pembe değil.
Verilecek cezayı merakla beklediğim aile.
din afyonu ve cehalet ikisinin insanda akıl ve muhakemeyi tümden yok ederek insana neler yaptırabileceğinin ve nelere izin verebileceğinin kanıtı olan korkunç insanlar topluluğu.
ancak bu tuncer şeytanın insan bedenine girip yerleşmiş versiyonu..
(bkz: korku komedi)
emniyetteki ifadeleri hakkında bilgi verilmeyen ailedir.

ayrıca bana kalırsa bizim bilmediğimiz çok olay var. olay sadece olan biteni üstlenme meselesi değil gibi. olayı eksik anlatıyorlar. 3 ay arabanın içinde yaşanmaz. o ensada ne yaptıklarını nerede kaldıklarını anlatmamak için arabada kaldık işte demişler sanki.5 tane ev sahibi olan aile arabada konaklamaz... bakalım neler olacak.
hitman nin bile aklına böyle şeyler yapmak gelmez.