bugün

entry'ler (12752)

anın görüntüsü

görsel

Malum şahıs bugün Bursa'ya geliyormuş. asgari ücret arttı diye sevinen ama evine ayda yarım kilo kıyma alamayan dalyaprakların Dış güçler, faiz lobisi vb Arap masallarını dinleyecek halimiz yok. En iyisi bugün Bursa'yı terk etmek.

deniz, kum, güneş...akşama da rakı balık oh misss...

Arrivederci...

recep tayyip erdoğan

(bkz: #45690853) iki fotoğraf arasında en az 400 milyar dolar fark var.

kafakoparanus un tavada pizza yapması

dede senin de işin gücün kaşarlarla ha. ne bu kaşar merakı?

bu arada fransız bir arkadaşım vardı, kaşarı tekerlek halinde ağaç gölgesinde serinletir yemeğe öyle katardı. inanılmaz lezzetli oluyormuş öyle.

esnaf kredisi

3 tane kefil istenen sikko kredi.

kim kime kefil olur yahu bu devirde. bu esnaf kefalet kadar sik zihniyetli bir kurum yok. 4 esnaf halka şeklinde birbirine kefil oluyor, sonra içlerinden biri gümleyince hepsi gümlüyor. yarak gibi ülkeyiz vesselam.

kafakoparanus un instagram hikaye paylaşımları

--spoiler--
saplarsa golgesinden faydalanamayiz.
--spoiler--

sana ne oluyor ki olm. sen balıksın, gölgeden nasıl faydalanacan? gölgeden ben faydalanırım.

--spoiler--
tik tok hesabım yok. geri kalan hepsi var.
--spoiler--

bence tiktok hesabı da açmalısın abi. lütfen bizi tiktok videolarından mahrum bırakma. ağaç gölgeli videolar bekliyoruz senden.

dış güçlerle güle oynaya samimi pozlar vermek

reyis dış güşlere diz çöktürdü, yine de size yaranamadı adam.

askeri üşreti 5500 yabdı tabi diyecek söz bulamıyorsunuz, böyle sikko şeylerle eleşdirmeye kalkıyorsunuz ama reyis elif gibi dimdik duruyor her zaman.

reyisi eleşdiren tiblere bakın, hep alnı secde görmeyen kişiler. ümmedimiz bunları görüyor elhamdülüllah. aptülhamidi astınız, menderes'i asdınız, özal'ı zeyirlediniz ama aynılarını reyise yabamadığınız için çıldırıyorsunuz.

son paylaşımı şöyledir.

görsel

tengir budun

böyle mi reis;
görsel

şaka bir yana, yıllardır milleti gölgesinde serinletmekten bahsediyorsun, ama bir tek kişi görmedik seninkinin gölgesinde serinleyen, ama benim altımda inleyen çok oldu kafakoparanus emmi, dikkat et kendine. öptüm, kib bye...

kadir mısıroğlu dava adamı olması

evet kendisi tam bir dava adamıdır. britanya kraliçesinin davasına hizmet etmiştir.

(bkz: kadir mısıroğlu şeyh nazım kıbrısi mi6 bağlantısı/#40606714)

çingenelerin birleşip çingenistan ı kurması

mümkün değildir.

bakınız çingenelerin tarih boyunca kurabildikleri tek siyasi oluşum osmanlı çingene sancağıdır.

o da merkezi bir sancak olamadı, rumeli'nin her köşesine dağılmış çingeneleri temsilen sembolik bir sancak oldu.
(bkz: osmanlı çingene sancağı/#43431707)

o yüzden çingenistan diye bir devletin kurulması teknik olarak mümkün değildir.

çingene kardeşlerimiz, sıkıntıya falan gelemez. ayat böyle beya...boşverin aydayın gitsin, içsinler rakıcıklarını, görsünler ıdrellezde babafingocuklarını...

namaz kılmayan türk değildir

ismet özel labunyasına selam söyleyin. evet labunya, hatta bana dava açmazsa adam değildir.

o labunya şunu çok iyi bilsin ki, arap puta taparken türk göğe bakardı.

hadi şimdi ismetinize ayrı, özelinize ayrı ayrı kaymadan siktir olup gidin ümmetçi arap itleri...

1 temmuz 2022 rte nin işverene destek müjdesi

asrın liderimizden muhteşem bir destek müjdesidir.

reisimizin verdiği müjdeye göre, işverenlere işçi başına tam 100 lira destek verilecekmiş.
evet yanlış okumadınız, tam 100 lira. yarım kilogram et parası vallahi...
görsel

dile kolay 100 lira arkadaşlar. düşünün 10 işçisi olan bir işveren tamı tamına 1000 lira destek alacak, 100 işçisi olsa 10 bin lira yapar bu. paranın amına koydu resmen işveren.

vallahi reisim helal olsun, bu müjdeye rağmen sana oy vermeyen işveren olsa olsa yersiz ve milsiz bir işverendir.

akp lilerin zafer partisinde bir kusur bulamaması

4 x 4'lük değiliz malesef. ismail türk adında bir genel başkan yardımcımız var ve geçmişte yazdıkları partimize çok zarar verdi. o yüzden sabırla bekliyoruz, ümit özdağ elbet şikayetlerimizi görecek ve bu ismail türk'ü kapının önüne koyacak bir çöp poşeti gibi.
yok ismail türk'ten vazgeçmezse, o zaman zafer partisinden vazgeçmiş demektir diye algılayacağız ve biz yolumuza başka yerde devam edeceğiz o vakit.

6 milyarlık jelibon rezervine sevinen vatandaşlar

hepsi de yerli ve milli aynı zamanda ferasetli vatandaşlarımızdır.

inşallah önümüzdeki seçimde gavura vurur gibi mührü ampule vurup ülkemizin bekasını kurtaracaklardır.
https://streamable.com/oz1kyl

amını siktiğim denyoları, sizin oyunuzla benim oyumu bir sayan sistemin ben ta amına koyayım.

içmedeyiz uludağ sözlük

yahu uplayıp durmayın şu başlığı fotoğraf çekip atmak zorunda kalıyoruz sonra.

görsel

1 temmuz 1878 kıbrıs ın ingiltere ye verilmesi

abdülhamid han'ın kraliçe victoria ile minik hediyeleşmesi.

ümmetimiz gayet memnun bu hediyeleşmeden.

frenk lucas

kardeşim hayırlı olsun asgari ücret 5500 tl olmuş. bu durumda sizin aktroll ücretleri de yüzde 30 artarak 2600 lira olacakmış. vallahi güzel para. güle güle harca inşallah.

temmuz 2022 asgari ücret tahminleri

4350 lira idealdir.

allah ın emirlerine hayır ama müslümanım diyen tip

körü körüne biatçı olmayan insandır.

allahın emirleri de sorgulanabilir. allah akıl fikir vermiş insana.

örneğin ben müslümanım ama kuranda pek çok mantık hatası var. ne yapalım? teslim olup, biat edip eleştirmeyelim mi? kuşbeyinli tarikatçı mıyız lan biz?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.