bugün

entry'ler (15987)

gerçek aşkı hiçbir zaman bulamayacağını bilmek

Toplum ve medyanın dayattığı oneitis sendromunun sonucu.
Gerçek aşk diye bişey yok arkadaşlar boş hayallere kapılmayın.
(bkz: oneitis sendromu).

sedat peker in youtuber olması

Geçmişin mafyası şimdinin yotuberı.
Youtuberlığa iyi alıştı video atmadan duramıyor.
Şaka maka mafyası iş adamı politikacısı doktoru herkes youtuberlığa soyundu. Demek ki ekonomi o derece kötü * .

kompozit dolgu

Bugün ikinciye yaptırdığım dolgu.
iki gün önce dişçi antestezisiz yaptı dayanmıştım, bugün yapmak içinse 4 tane anestezi iğnesi vurdu.

Çürük ne kadar ilerlemişse anestezi şart.

cennet mahallesi pembe

Bugün cafede otururken yan masada ki kadından çakmak isteyecektim tam döndüm kadın cennet mahallesi pembe çıktı.
Öyle ciddi bir şekilde sigara içiyordu ki sormaya çekindim.
Bu kadın kendinden tamamen zıt bir karakter olan pembeyi 5 sezon nasıl canlandırmış helal olsun.

yemeksepeti

Burada ki yorumlar niye kuryelerle ilgili anlam veremediğim yemek sipariş uygulaması.
Yemekler hakkında yorum okumak için giriyorum “yok kuryeniz Ahmet bey çok güleryüzlüydü, yok Mehmet bey bize asabi davrandı, yok Kamil beyden çok memnunuz hep onu gönderin” noluyor lan kendinize gelin. Siz bu adamların isimlerini nerden biliyorsunuz?

bir insan 2 kişiyi aynı anda sevebilirmi sorunsalı

Sevebilir.

turkiyede doktor olmak

Sağlığınız allaha emanettir.
Kendiniz araştırıp kendi kendinizin doktoru olmayi gerektirir.

Böbreğimi ve karacigerimi kaybedebilecegim bir ilaç yaziyosun, nasıl kullanmam gerektiğini soylemiyorsun, hiç test mest yapmadan agir yan etkileri olan bi ilaci direkt yazıp yolluyorsun. ilacın yan etkilerinden biri ise ani kalp durması.

Lütfen mesuliyet alamayacaksaniz doktor olmayın ya.

yıkıklık belirtileri

Duygularinla hareket etmek.
Mantık ve iradeyi kullanamamak.

cinlerin dağınık odaları mesken edinmeleri

Söylemeyin böyle şeyler.
Dün odamda zifiri karanlıkta uyurken yatagimin üstünde yüzünü elleriyle kapatmış ağlayan maymun gördüm sandım depar atarak ışığı yaktim meğer şalımmış. Az daha ufaktan saliyodum.

hayatındaki gelişmeleri kimseyle paylaşmayan insan

Ufak tefek şeyleri anlatın. Ama önemli gelişmeleri sakın anlatmayın. Ya işiniz ters gider ya da işiniz tamamen bozulur.

arçelik

Asla ev eşyası alınmaması gereken marka.

Filtreli elektrik süpürgesi ve ütü aldım. 6 ayda bozuldu. Ha çöp almişsiniz ha arçelik. Aynı şey.

korona olmayan hastalarla ilgilenilmemesi

Dün başıma gelen durum.
Göğüs ağrısıyla hastaneye gittim korona dediler test yaptir dediler.
Yaptırdım sonuç negatif çıktı. Şuan evde kalp spazmı geçiriyorum allah belalarını versin. Gotumuz ağrısa Korona diyecekler.

Koronadan ölmeyen kendi hastalığı olan hastaları bile Korona diye kayıtlara geciriyolardir. Buna eminim artık.

amfetamin

Babamın kullandığı ilaçların içerisinde bulunan ana madde.
2.dünya savaşı sırasında Adolf Hitler de kullaniyormus. Babam bunu içtiği zaman inanılmaz aktif, cesaretli, günde 1-2 saat uykuyla ortada koşturan, herkese posta koyan biri oluyordu.

Ben de tam aksine kafayı güzel yapiyodu.tüm dertlerden tasalardan ariniyodum. Millet bunu uyuşturucu niyetine 3-4 tane atiyormus. Şimdi bitti ve reçetesiz satilmiyor.

covid 19 testi

Az önce yaptırdığım ve 250 lira ödediğim test.
Sonucu bekliyorum.

seren serengil in vajinası çok kulanılmış

Zamanında emre aşık ile kavga olaylarında instagramda bi yorum yazmıştım, bu abla da yorumumun altina hemen gelip bana cemkirip hakaretler etmişti. Resmen ucuz yirtmisim bu kadın tam Deliymiş.

dalak ağrısı

Çok fena bir ağrı. Geçmek bilmiyor.

porselen diş

Doktorun yapmamı önerdiği diş türü.
Bunu yaptırıp memnun kalan var mı?

köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek

Bu yöntemi uygulayarak zengin olan akrabam vardı.
Türkiyenin en zengin 10 insanının içinden biriydi istese herkese siktiri çekecek hayatını kaydiracak konumdaydi. Ama bu adam hala o konuma rağmen köprüyü geçene kadar herkese dayı derdi(beni bile elleriyle beslerdi) bu sayede çevresi oldu ve her istediğini yaptırtacak konuma geldi.
Dedem öyle değil mesela hem fakir hem gururlu, herkese siktiri çeker, burnundan kıl aldırmaz, gereksiz bir özgüven ve kibir,çevre bile yapamamis, dar bir bakış açısına sahip ot gelmiş ot gidiyor.

Formalite yapmayı bilmeyen adam zengin olamaz.

bergamot aromalı çay

Çayın hem tadını hem kokusunu bozar.
Bir insan bunu kendi iradesiyle içemez.

gelin

istediğiniz kadar iltimas gösterin alttan alın iyi davranın samimi olun.

Arkanizdan sizi abinize kardesinize dolduracak aranizi bozacak ilk kişi budur.
Asla gelinlere güvenmeyin hiçbir gelin masum değildir.
Zaten evlendikten sonra kardeşlerin birbirine mesafeli olmasi da bu sebeptendir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.