bugün

entry'ler (16387)

atatürk ü koruma kanunu tam bir saçmalık

Bu kanunu çıkaran Adnan menderesi CHP’liler idam etti.
Bir çok chpli bu kanunu Atatürk’ün veya ismet inönü nün çıkardığını sanıyordur.

adını feriha koydum cansu

Yan karakter olmasına rağmen ana karakter olan olan hazal kayadan çok daha iyi oyuncuydu.
Kızı 17 yaşında ergenken dizide oynattılar en ergen halinde haliyle biraz eli yüzü tombuldu, bu yüzden hazal kayaya prenses muamelesi yapılıyordu. Kendisine Kezban deniyordu.


O diziden sonra bu kız piyasadan silindi. Götü boklu 1.40 hazal kaya tüm dizilerde başrollerin ekmeğini yedi. Hem de en yakışıklı manken başrol erkeklerle.

Popülarite böyle boktan bişey işte.

seray sever in ikizleri

Memeleri sandım dkdkdkddkdjdjdjddjdj. Çocuk olan ikizmiş.

türklerin birbirlerinin özel hayatına karışması

Maalesef günümüz Türkiye’sinde hala yaşanan durumdur.
Bu yüzden Avrupadan 500 Yıldır gerideyiz.

Sol kesim de böyle sağ kesim de. Bırakın artık siktir edin kim nasıl yaşıyorsa yaşasın karışmayın birbirinize yahu. Bu ülke bölünmek istese dışardan birinin olay çıkartmasına gerek yok biz Türk insanı olarak zaten birbirimizi kutuplaştırıp ötekileştiriyoruz. Her an bölünmeye hazırız. Bu da Türklerin kolay gaza gelip salak olmasından kaynaklanıyor. Herkesin özel hayatı kendine. Bu vatan hepimizin. Bu ülkenin başına bişey gelirse sende çarşafa giremiceksin öteki de mini eteğini giyemeyecek ortada vatan kalmayacak aq.

yay burcu kadını

Kendilerine bakmayı severler.

okumuş cahil kara cahilden daha zararlıdır

Maalesef öyle.
Her taraf merdiven altı üniversite dolu eşeği bağlasan üniversite mezunu olur. Bu devirde üniversite mezunu olmak çok matah bir şey değil aq. Nice okumamış tanıdım onlardaki kültür bilgi sorgulama araştırma zekası okuyanlar da yoktu aq.

Türkiye’de üniversite mezunu olmak hala bir bok sanılıyor.

kadın erkek eşitliğini bozan unsurlar

Kadın erkek eşitse 2 yıl evli kalıp boşanan çocuksuz kadın niye nafaka alıyor?

kadınların cazgır olması

Ellerinde telefon, her an her yerde “skandal ay rezillik ay bugün başıma gelenler” diye hiç tanımadığı insanların yüzüne telefon kamerası tutuyorlar.

Ve olayın aslı astarını bilmeden bu herkesi çemkirerek videoya alan bu kadınları haklı sanıyoruz.

Bir gün restaurantta karının teki garsonu çekip bağırıp çemkirerek kameraya alıp şimdi siktim hayatını diyerek Twitter’a attı.
Aniden çekildiğiniz için mevzuyu da anlayamıyorsunuz ve kendinizi de savunamıyorsunuz.

müslüman ailenin güçlü olmasını hazmedememek

Komik bir durumdur.

Geçen eski ünlülerden biri twitterda “yandaki teknede namaz kılıyorlar skandal laiklik elden gidiyor 2023 türkiyesi”diye tivit paylaştı. Adamın kendi özel teknesinde kıldığı namazı yakınlaştırarak videoya alıp Twitter’a yaydı. Adamın özel mülkünü çekmiş. Aynı adam grup seks yapsa teknesinde buna tepki göstermezdi.

çarşafın bana değiyor tiksiniyorum sizden

Tiksinebilir eyvallah ama bunu uygun bir üslupla söyleyebilirdi.

Eğer gün içinde herkes birbirine bu üslupla konuşursa herkes birbirini gebertip öldürür adam kalmaz ortalıkta.

lgbt karşıtı insanlar

Vajinalı adamdan sonra bende karşıyım. Herşeyin orjinali güzel arkadaş. Ne kadar yaptırırsan yaptır yapay olduğu belli oluyor.

kadın erkek eşitliği nde 130 sırada olmamız

Feyza Altun mu?
Feyza Altun geçmişte twitterda “sikerim kadın erkek eşitliğini ben parama bakarım” diyip erkekleri öven tivitler atan fenomen bir avukat kadın.

Bebeğini sırtına takarak adliyeye giderek meşhur oldu. Aq o kadar avukatsın paran var dadı tutamıyor musun da bebeğinle adliyeye gidiyorsun. Bize gelen temizlikçinin bile bebeğinin bakıcısı var.

pub clup gezip sokağa işemiş bir kadınla evlenmek

izmirlidir kesin.

yobazları kudurtan filenin sultanları karikatürü

Bu kadın, Kadın, kadın. Kadına değer veriyoruz diyen tiplerin alayı karı parası yiyor,rakı parasını çıkartabilmek için karılarını çalıştırıyor, Türkiye’de de swingerın ve kadın pazarlamanın en önde gelen şehirlerinden biriler.

Kadına verdiğiniz değer ortada aq şov yapmayın. Karılarınıza sevgilinize bakamadığınız için orospu oluyor hepsi. 18 yaşına gelen onlyfans açıyor izmir gibi kıyı kesimlerde.

Sanki kadınlarınız bilim adamı, iş kadını, doktor vs aq hayatınız yalan.

yobazları kudurtan filenin sultanları karikatürü

Bu solcu ateist kesim kendi çalıp kendi oynuyor aq. Kimsenin sikinde olmayan karikatur.

vajinalı adam

Üstü erkek altı vajinaydı.
Trip attı birde üstüne. Trip yedik vajinalı adamdan sabah sabah.

Yukarıdaki arkadaş o kadar cahil ki cinsiyet değiştirme ameliyatı dahi duymamış hayatında.

vajinalı adam

Sabah sabah midemi bulandıran adamdır.
Connected me ye girdim. Baktım bir foto gelmiş. 3 saniyelik. Bombalı. Açtım hemen. Nude bir fotoğraf. Üstü erkek altı vajina. Adam gitmiş kendine vajina diktirmiş. Anlık bir nudeydi. Güne vajinalı adamla başladım. Şansımı zikeyim.

ateist cesetlerinin yakılması gerekliliği

Bir an önce uygulamaya geçilmesi gerekilen durum.
Her ile birer krematoryum açılmalı. Ve ateist cenazeler burada yakılmalı.

Çünkü Türkiye’de nüfus çok. Müslüman, Ermeni, yahudi dini inancı olan insan da çok. Nüfus fazla ve mezar yeri az. Ateistleri yaktırırsak mezar nüfusu açılır. Gereksiz yer kaplamamış ve boşa mezar yeri işgal etmemiş olurlar. Zaten çevreleri de ateist mezarlarına gelen giden de olmaz. Fakat dini inancı olan insanların kabirlerine düzenli olarak ziyaret yapılıyor. Benim tavsiyem kendinizi yaktırtıp bir kavanoza doldurtun. Vasiyet yapın ve en sevdiğiniz kişiye verin küllerinizi. Sevgiliniz anneniz karınız vs. Bu sayede sizin küllerinizin olduğu kavanozu çantalarına koyarlar ve her gün onların yanında olursunuz. Bu sayede sevdiklerinizden de ayrılmamış olursunuz. Gömülüp napıcaksınız boşverin.

silivri de 3 suriyelinin gölette boğulması

Gölete girilmemesi gerektiğini gösteren üzücü durum.

Yüzme bilmemekten dolayı kaynaklandığını düşünmüyorum. Göletin tuz oranı düşüktür ve suyun kaldırma potansiyeli de düşüktür. Yani öyle bir yerde göl gölet vs filan görünce ben iyi yüzerim oğlum bana bişey olmaz diye gaza gelmeyin. Eğer girerseniz yüzde 90 boğulursunuz su dibe çeker. Türk insanının da başına gelmesi muhtemel bir olay.

incil ve tevrat değiştirildi yalanı

Ayrıca yehova Tevrat’ta yahudi peygamberlere olağanüstü görevler ve mucizeler veriyor. Davut Süleyman dünyayı yönetiyor cinlere hayvanlara hükmediyor ışınlanıyor. Bu dünyaya hz Süleyman’dan daha zengin kimse gelmemiş bugüne kadar düşün. Yani Yahudilerin üstün konuma gelip bugünde dünyaya hükmetmettiği ortada.

Oysa hz Muhammed sav Allah’ın sevgilisi elçisi ve peygamberi yetim öksüz büyüyor. Anne baba sevgisi görmemiş. En büyük zorluklarla sınanıyor. Mücadele veriyor. Bizim gibi sıradan bir insan olağanüstü özellikleri yok yemek yiyip uyuyor. Peygamber olmadan önce de evlatlarını kaybediyor evlat acısı ile sınanıyor. Peygamber olmadan önce bile hiçbir puta vs tapmıyor. Hiçbir mucize verilmemiş kendisine ve sadece tebliğ ederek dini yaymaya çalışıyor. O konumda dönemin zengin Mekkeli müşriklerini karşısına alıyor. Şizofren yaftası yiyor belki bir sürü suikaste uğruyor tehdit ediliyor yine de davasından vazgeçmiyor.

Allah bile en sevdiği peygamberini en büyük zorluklarla sınamış.

Hatta Allah epey zaman vahiy göndermeyince Allah kendisine darıldı sanıyor ve depresyona giriyor. Ve ardından Rabbin seni terk etmedi ve sana darılmadı diye vahiy iniyor.