bugün

entry'ler (2544)

abd de yaşayıp chp ye oy veren kitle

Türkiye de yaşayıp AKP ye oy veren kitle ile kıyaslanamaz şekilde zekidirler.

suriyelilere 300m2 konutlar 150m2 bahçeler yapsak

Yapmazsanız amınıza koyayım.

veteriner aranıyor

Evet efenim başlıktan da anlaşılacağı üzre, Uludağ sözlük uyanık veteriner hekim bulma çağrısıdır.

Uyku tutmuyor, mental olarak çöküşteyiz şükürler olsun..

Gelelim soruya:

4 aylık parazit aşıları yapılmış bir kedimiz var. Son 3 gündür düzenli olarak gün sonunda kusuyor. Keyfi alem'i yerinde. Kusmaya başlamadan önce iyi haşlanmış tavuk göğsünden 1 gr ve biraz suyundan verildi. Sindirim sistemi hassas olan kedilerin totalde 3 gr yediği tavuk parçası ve suyundan günlerce kusması neyi işaret eder.
Lütfen yeşillendiriniz. Kendime sövmekten ağzım yoruldu..

21 şubat 2023 ekşi sözlük ün kapatılması

Vpn ile kolayca aşılabilen durum.. Çokta şaapmamak lazım. Standart akp zihniyeti işte engeller.

uludağ sözlük

Sözlük sözlük olmaktan çıkmıştır. Adım atılan yer hata doludur. Rezil kepaze üyeler türemiş, kalite ve bilgi adına yerlerde sürünen bir topluluğu ifade ediyor..

Ben şahsen ekşi'ye üye oldum. Böyle bir sözlük olmasa da olur.. Ayrıca reklamlar kıçına girsin zall.. Enty okuyamıyoruz mk enty siktir et yazmayı..

sarılınca geçmiyo

O zaman soyunun.

haluk levent

Adamın dibidir.. Çekemeyen götünü avuçlasın.

uludağ sözlük

Sözlüğe girmeyeli o kadar çok değişmiş ki. Sözlük sözlük değil reklam ajansı anasını satayım. Reklamlar tacizi bırak tecavüz ediyor. Bırakın enty yazmayı, okumak bile muharebe ortamı mk. Zall senin yapacağın işi sikeyim bilader.

üstteki yazarın aklından geçeni tahmin etme

Uzun boylulardan nefret eden bir tip.

kürtten alevi olmaz

Açıklıyorum, Kemal kılıçtaroğlu vikingtir.

türkiye tek yürek yardım kampanyası

inşallah yardım paralarını da çalmazlar. ilk aklıma gelen bu oldu.

akp kalesi bursa bina kalitesi

görsel
görsel
Şimdi efenim gün içinde çektiğim bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum sizinle. Hali hazırda inşaatına devam eden bir proje. Sağına baktım soluna baktım kolon yok bildiğin tuğla mk. Ben mühendis değilim de tuğladan da taşıyıcı mı olur mk? Yıkılan binaların %98 i eski diyip kendinize bok attırmıyorsunuz şimdi biz buna nasıl inanalım mk? Siz inanıyor musunuz? Şimdi bu büyük Marmara depremi yada şu an yaşadığımız felaketi kaldırabilecek sağlamlıkta mı sizce? Buna kim onay verdi mk, müteahhiti kim merak konusu. Adresi de şuraya yerleştirelim:
Millet mahallesi, bayrak Sokak, YILDIRIM/BURSA

depremde sıfır binanın çökmesi

insan deli olacak değil mi? Gelde inan. Hayır Türk milletini bu adam bu kadar mal mı görüyor anlamıyorum. Öyle görüyor herhalde..

devlet bahçeli

Ahbab'a bok atmayı siyaset olarak gören basit bir siyasi adamcık. işte bu kadar kısa ve net.

enkazdan çıkınca temiz bir 31 çekmek

Başlık sahibi yoğun orospu çocuğudur. Seni anasını siktiğimin evladı.

ateistler neden islama saldırıyor

Ateistlerin ne sikine oğlum senin islam dinin. Senin dinine zarar veren en çok bismillah diyenler ve alakasız işler yapanlardır.

Edit : Allah'ı tanıyor o'nu da seviyorum.

üstteki yazara bir tavsiye ver

2023 seçimlerinde başka adam mı var diye gidip bağnaz ve sığ adamlara oy verme. Mesela sizin gibi çomarlar yüzünden biz aydın kişiler işimizden gücümüzden oluyoruz, elin Avrupasına gidip gurbetçilik çekiyoruz.. Ha sen illa ben buna vercem diyorsan eğer, sayenizde Avrupa da minimum 2500 euro kazanıyoruz. Bir kaç sene sonra bir daire alır veririm Suriyeli Afgan'a kiraya. Haberin olsun..

sözlükçülerin kredi kartı limitleri

6000 EURO.

evlilik

Bu devirde evlenmek maddi olarak çok külfetli. Hadi bunu aştınız diyelim. Evlilik sonrası maddi olarak geçinmek çok daha zor bu ülke şartlarında. Ama evlilik çok güzel bir müessese. Hayatta hiç bir duygu, size bir evlat, hayatınızın ortasına yerleştirdiğiniz bir kadından ileride bir his yaşatamaz. Kısacası değer sevgili sözlük yazarları.

sevdiği kız için 15 km yol giden erkek

Sevdiği kız, daha doğrusu karısı için 6354 km gidecek olan erkek yolunda ilerliyordur. Hadi bakalım başarılar. Zor oluyor söylim..

NOT : kamyon şoförü değilim.