1. 1.
    ATV de yayınlanan müge anlı’nın programında yayına çıkan suç makinesi iğrenç amını yolunu siktiğim bir ailedir. Bunlara aile sıfatını bile layık görmüyorum fakat somutlamak için kullandım. Çocuk tecavüzü, birden fazla cinayet, gasp, dolandırıcılık çocuğa işkence, sahte üfürükçülük yaparak insanları cinsel ve maddi anlamda sömürmeye çalışma vs. Bunlar gibi iğrenç suç ve eylrmlerde bulunan bir orospu evladı grubunun barındığı topluluktur. Programı izleyenler için her şey çok açığa çıkmasına rağmen bu ırzını siktiğimin tuncer ve isa gavatı halen nasıl dışarda gezebiliyor hala anlamış değilim. Allah varsa eğer bir yerlerde belanızı versin tez vakitte.
    35 -2 ... golazo
  2. 2.
    ne rezil bir hikaye lan bu kanım dondu amk.

https://www.posta.com.tr/...uz-haber-fotograf-2079750
    7 ... true
  3. 3.
    savcının,polisin,mahllenin, tüm insaların kendisine ve kocasına kumpas kurduğunu ve iftira attığını düşünen bir yalan makinesine sahip aile.
    10 -1 ... gamzedeyim deva bulmam
  4. 4.
    Bir ara detaylı inceleyeceğim aile. Üstünkörü okudum kim kimin kızıydı kim ötekinin filancasıydı hepsi birbirine karıştı. Nasıl bir yapılanma arkadaş bunlar?
    10 ... kiss in october
  5. 5.
    klasik bir anadolu ailesidir.
    18 -7 ... hastavilla
  6. 6.
    (bkz: sherlock holmes) elemanlara ayakkabiyi tersten giyderecek kadar psikobatlar.
    10 ... sqilacci74
  7. 7.
    isimleri bile bir egzantirik.
    5 ... hayta38
  8. 8.
    Soyadları Palu. Başka bir şey yazmıyorum.
    16 ... orgazm kazim
  9. 9.
    yerli ve milli supernaturel e ilham verecek ailedir.
    18 ... hubel
  10. 10.
    ülkenin nasıl din kisvesiyle ensest ve ağır cezalık suçlara izin verilen bir bok çukuruna döndürüldüğünün kanıtı olan aile.
    ailenin çocuğunun adı ne demiştiniz? hah işte her şeyin sorumlusu o.
    20 -9 ... strawberry blonde