1. 1.
  ne rezil bir hikaye lan bu kanım dondu amk.

  https://www.posta.com.tr/...uz-haber-fotograf-2079750
  8 ... true
 2. 2.
  klasik bir anadolu ailesidir.
  18 -9 ... hastavilla
 3. 3.
  yerli ve milli supernaturel e ilham verecek ailedir.
  19 ... hubel
 4. 4.
  ülkenin nasıl din kisvesiyle ensest ve ağır cezalık suçlara izin verilen bir bok çukuruna döndürüldüğünün kanıtı olan aile.
  ailenin çocuğunun adı ne demiştiniz? hah işte her şeyin sorumlusu o.
  22 -9 ... strawberry blonde
 5. 5.
  bu ailede beni en çok merak ettiren kişi tuncer'in karısı emine ustael. kadın çok ilginç biri. kocasından dayak yemiş, ellerinde darp izleri var, iki yanağı da mosmor, gözleri çökmüş. kadın resmen bitmiş. fakat her şeyi iftira olarak nitelendiriyor ve tuncer'i ölümüne savunuyor. neden ya, neden? çok mu korkuyor? bu sadece korkmak da değil, kadın çaresizliğini kabullenmiş artık. tuncer onun için bir put; adeta yarı tanrı. nemrut'a tapınıp, rızk alacağına inanan zavallılar gibi. kadının çocukları da bu adam yüzünden sosyal hizmetlerde.

  emine ustael'in beyni süngere dönüşmüş. tuncer'i çok seviyor olma olasılığı da yok değil. çünkü bir insan sevmediği birini bu kadar inanarak savunamaz. hastalıklı bir aşk gibi. ya da kadında bağımlı kişilik bozukluğu var. bu kadın derhal bu adamın elinden kurtarılmalı.
  15 -3 ... fadimenin dugununde halay basi
 6. 4.
  bu iğrenç olayların tamamı din yüzünden olmuştur. aksini iddia eden pollyanna'dır.
  ailedeki her bir ferdin cinlere, şeytanlara, meleklere ve çarpılma olaylarına fazlasıyla inanması tamamen gözlerini kör etmiştir. ama sorsan süper müslümanlardır hepsi.

  bir insana en kötü işkenceleri edebilecek kadar düşmüş, çocuğa tecavüz edebilecek kadar kahpe bu insan müsveddeleri, sırf "allah'a" inandıkları için önünde sonunda cennete gidecekler.

  cahillik ve inanç karışınca böyle oluyor.
  29 -17 ... entel bir yazar
 7. 5.
  senarist, yönetmen falan bişey olsam filmini yaparım. egzorsizm vakalarının film yapılmasından çok çkk daha muazzam bir film olurdu bu bir grup psikopatın film yapılması. insan ağzı açık dinliyor. abi tüm aile sosyopat sadist bir sapığın etkisi altına girmiş ve bir türlü çıkamıyorlar. pes doğrusu. ne bu damadı korumadaki ısrar ya. pes. acınası haldeler.
  11 -2 ... netbirisi
 8. 6.
  pkkdan daha tehlikeli 4lü
  palu ailesi
  23 -3 ... yerli ve milli
 9. 7.
  https://twitter.com/ayano...tatus/1081641610927108096

  özet için bakabilirsiniz.

  ben izledim ve okudum hala tam anlayamadım.

  edit: olayı bilen biri bana şunu açıklayabilir mi? " neden kendileri işleyip cinayetleri sonra müge anlıya katılıyor bu aile?"
  6 ... zero two
 10. 8.
  komplesinin müebbet yatarı var gibi duran aile. tuncer'le isa 5'er tane alır. ötekiler birer tane alır.

  fatih'e de adliyede ekler getirttirirler. en zavallısı o gibi duruyor.
  8 ... the godfather