bugün

ne rezil bir hikaye lan bu kanım dondu amk.

https://www.posta.com.tr/...uz-haber-fotograf-2079750
klasik bir anadolu ailesidir.
yerli ve milli supernaturel e ilham verecek ailedir.
ülkenin nasıl din kisvesiyle ensest ve ağır cezalık suçlara izin verilen bir bok çukuruna döndürüldüğünün kanıtı olan aile.
ailenin çocuğunun adı ne demiştiniz? hah işte her şeyin sorumlusu o.
bu ailede beni en çok merak ettiren kişi tuncer'in karısı emine ustael. kadın çok ilginç biri. kocasından dayak yemiş, ellerinde darp izleri var, iki yanağı da mosmor, gözleri çökmüş. kadın resmen bitmiş. fakat her şeyi iftira olarak nitelendiriyor ve tuncer'i ölümüne savunuyor. neden ya, neden? çok mu korkuyor? bu sadece korkmak da değil, kadın çaresizliğini kabullenmiş artık. tuncer onun için bir put; adeta yarı tanrı. nemrut'a tapınıp, rızk alacağına inanan zavallılar gibi. kadının çocukları da bu adam yüzünden sosyal hizmetlerde.

emine ustael'in beyni süngere dönüşmüş. tuncer'i çok seviyor olma olasılığı da yok değil. çünkü bir insan sevmediği birini bu kadar inanarak savunamaz. hastalıklı bir aşk gibi. ya da kadında bağımlı kişilik bozukluğu var. bu kadın derhal bu adamın elinden kurtarılmalı.
bu iğrenç olayların tamamı din yüzünden olmuştur. aksini iddia eden pollyanna'dır.
ailedeki her bir ferdin cinlere, şeytanlara, meleklere ve çarpılma olaylarına fazlasıyla inanması tamamen gözlerini kör etmiştir. ama sorsan süper müslümanlardır hepsi.

bir insana en kötü işkenceleri edebilecek kadar düşmüş, çocuğa tecavüz edebilecek kadar kahpe bu insan müsveddeleri, sırf "allah'a" inandıkları için önünde sonunda cennete gidecekler.

cahillik ve inanç karışınca böyle oluyor.
senarist, yönetmen falan bişey olsam filmini yaparım. egzorsizm vakalarının film yapılmasından çok çkk daha muazzam bir film olurdu bu bir grup psikopatın film yapılması. insan ağzı açık dinliyor. abi tüm aile sosyopat sadist bir sapığın etkisi altına girmiş ve bir türlü çıkamıyorlar. pes doğrusu. ne bu damadı korumadaki ısrar ya. pes. acınası haldeler.
pkkdan daha tehlikeli 4lü
görsel
https://twitter.com/ayano...tatus/1081641610927108096

özet için bakabilirsiniz.

ben izledim ve okudum hala tam anlayamadım.

edit: olayı bilen biri bana şunu açıklayabilir mi? " neden kendileri işleyip cinayetleri sonra müge anlıya katılıyor bu aile?"
komplesinin müebbet yatarı var gibi duran aile. tuncer'le isa 5'er tane alır. ötekiler birer tane alır.

fatih'e de adliyede ekler getirttirirler. en zavallısı o gibi duruyor.
Neftlix senaryolarına taş çıkartan akılalmaz olay. Suç makinesi bir aile. Ve 10 yıldır aydınlatılamamıs 2 cinayet. (bkz: ülkede neler oluyor aq)
Suç makinesi korkunçlu aile.
millet nelerle uğraşıyor anasını satıyım, şunları izleyeceğim zamana yazık.
atatürk'ün değerini şimdi daha iyi anlıyorum. maalesef zamanla insanları bu hale getirdiler. din yüzünden kafayı yemişler.
Israrla karşıma çıkan aile. Israrla okumaktan kaciniyorum yine de az cok duyuyorum.

Kusura bakmayın bizde malzeme bu.

Toplum, bu babako. Kalitesiz, cahil, menfaatci, saldirgan, tahammülsüz ve sapık.

Hep buydu. Artik tv var daha da onemlisi sosyal medya var. Olanlari daha cok duyuyoruz artık.

Malzeme bu. Olanlarin dortte birini duysak sokaga cikmazdik o kadar kötü.
hem özetini okuduğum hem de özetini izlediğim ailedir. ortalama bir zekaya sahip olarak hiçbir şey anlamadım. tüm pislikleri içinde barındıran bir aile de, ablam anlatsana dedi anlatamadım.
Cehalet icinde yetisen turk toplumunun arka sokaklarindan bir yansima bu.
Şu ailede sadece ortada kalan, tacize, istismara uğramış masum çocuklara acıyorum. Yetişkinlerin hepsi yemiş bir b.k. Herkes suçu birbirine atıyor. Arada küçücük çocuklar kalıyor.
Acı vermekten zevk alan bir aile. Ne demeye hala serbestler anlayamıyorum. Onca yaşanan şeye rağmen nasıl oluyor da televizyona çıkıp normal bir şeymiş gibi şov yapıyorlar anlayamıyorum.
(bkz: Srpski filmi)

Aynısını yaşıyor herifler. Vay arkadaş. Evet.
https://twitter.com/mertp...tatus/1081902430835695616
Aile değil deccal sülalesi şerefsizler.
Neyse müge anlının başlamasına 6 saat kaldı alarm kurup izliycem sabah. Haha.

Bakalım o kazdıkları yerden ceset çıktı mı. Sanmam bunlar tüm delilleri herşeyi yok etmişlerdir.

Programda sürekli bunlar iftira hani belge ama yakında ortaya gerçekler çıkacak diyorlar. Bence bu tuncer karşı tarafı suçlu çıkarmak için sahte deliller belgeler yapıyordur yakında çıkar. Sonuçta önceden adam ayarlayıp büyü yaptığına inandırmış herkesi.
neymiş bu diye 3-5 dk youtube'dan baktım. ben onca entrikayı yapmaya bile üşenirim be yuh.
allah belasını versin ailesidir.

müge anlıda isimleri geçince yine saçma sapan bir aile olduklarını tahmin ettiğimden hiç okumadım kimdir bunlar diye. ama dün gecenin bir vakti okuyunca öyle kanım dondu ki, tek başıma uyuyamadım. 21 yaşında koca kız annemin yanında sabaha kadar kabus görüp yarım saatlik uykulardan ağlayarak uyandım. sabah metrobüste iki dakikalık uykumdan yine zıplayarak uyandım, insanlar bakıyor tip tip. allah kahretsin sizi.

babasını öldürdün, annesini öldürdün, içine cin girdi diye kıza ispirto içirerek öldürmek ne demek vallahi düşündükçe gözlerim doluyor. bir aile böyle gitti işte.
Hangi partiye oy verdikleri merak edilen ailedir.