bugün

Sevgili Hakkı Devrim beğefendiye saygısızlık eden terbiyesizin biridir.
sevilmeme sebeplerini anlayamadığım yazardır. yazdığı yazılar bana tamamen kendi görüşü olduğu izlenimini veriyor. yıllardır takip ediyorum, herhangi bir zümreden nemalandığını görmediğim. her fikri bana uymuyor, ancak yine de samimi olduğunu düşünüyorum. hele ki türkiyede ki satılık köşe yazarlarını görünce, bu devirde iktidara yaranma çabası olmayan yazarlar sınıfında olması taktirimi kazanıyor. yazmış olduğu gazete bile, bir çok konuda son derece korkak davranmasına rağmen, çatır çatır fikirlerini yazıyor. homoseksüellikle ilgili olarak çıkarılan söylentilerde, kendisinin bir takım gazeteleri, yazarları korkuttuğu anlamına gelir. demek ki gerçekten bazılarının canını yakıyor ki böyle komik gerekçelerle gözden düşürülmeye çalışılıyor.
farklı bakış acılarıyla değişik yorumlar getirebilen yazar.
akşam da adam akıllı yazarlardan teki. başka kimse kalmadı sanki.
serdar akinan ın nihat genç e yüz çevirmesi. serdar turgutun ht ye transferi ve nihat genç arkasından sallamaaları beni üzdü. e okadar sevmiyordunuz adamı neden o kadar program yaptırdınız.
oray eğin en iyi yazar akşamda.
(bkz: dövülesi)
oray eğin yazarsa, bu ülkede ki yazarlar manav ve maranngoz olsun tükanı kapatsın bu adamla aynı kategoride anılmamak için.
buz pateni programı gibi bir programda olunca boş sanmıştık fakat yazıları ve düşünceleri gerçekten iyi. bir partiye bağlı değil, objektif bakıyor ve gerçekten yandaşlıkla değil kalibyle yazıyor. o yüzden okunası yazarlardandır.
erkek versiyonu için

(bkz: ece toprak)

kepçük ağzına sadece bi tane vursam ne kaaa güzel olur be.
hem gay hem şişman olması nedeniyle korku filmlerinde ilk ölecek kişi.
rizelilere hakaret etmesi sebebiyle, istanbulda dolaşırken dikkatli olması gereken bir varlık.
ağzı, umut sarıkaya tarafından çizilmiş gibi duran gazeteci-yazar.
Eşcinsel raporu alarak askere gitmemiş kişi.
şöyle tüm sözlüklerde, orda burda hakkında yazılanlara bakıyorum da; neredeyse herkes nefret ediyor, kıl oluyor. şimdi o bunları okuyup çok da fifi modunda falan takılıyodur ama arkadaş insan bir oturup da; "abi gerçekten bir bokluk var heralde herkes nefret ediyor lan" demez mi ya ? hani iki kıyının bir tarafında olursun da, bir taraf seni sevip desteklerken öbür taraf nefret eder anlarız. abi bi de sen köşe yazarısın, halka hitap ediyosun ve en önemlisi başarı kıstasın insanların sana olan sevgisi ve saygısı. e bu ne yaman çelişki ?

milletçe birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde senin de amerikaya yerleşmen... bize büyük moral oldu sağol.
pıstırılmış, korkutulmuş günümüz insanının aksine ağzı torbanın "t" si ile bile benzetilemeyecek kadar rahat konuşan ve yazan köşe yazarı.

valla ben seviyom kardeş.

dutaydım gollarındaan,
duraydım önünde de getme diyeyyyydim.

getmez idi o vakıt.
gelmiş geçmiş tüm döneklere geçirmiş; en sağlamını da yiğit bulut'a ayırmış yazar.

http://www.telgrafhane.co...php/basliklar/guncel/1616

alkış yok mu alkış?
canım oraycığım, sen beni belki hatırlamazsın lakin ben seni hiç unutmadım. biz* senin gibi gazedici olamadık. amer aga'lara gidip okuyamadık. gerçi ben de hayatımı yazarak kazanıyorum ama olsun. kendimi senle asla bir tutmadım, hiçbir zaman da tutmayacağım. demek biz sokakta top oynarken, sen evde bugün verdiğin başyapıtlarının tohumlarını ekiyor, gece gündüz demeden yazık, okuyordun. bak burada, hakkında yazanlar var. sen sakın üzülme e mi? onlar 'meyve veren ağacı taşlarlar' hesabı, takılıyorlar işte. sen bize kuşende yazık'larınla baydınlatmaya devam et. o geniş yurtdışkı tecrübelerinle bize yeni üslupların yolunu açıyorsun. jüride kullandığın aksanla, global bir insanın nasıl ol*ması gerektiğini gösteriyorsun. çok yaşa e mi! satırlarıma son verirken, sana tek temennim; aman diyim, bilmediğin işlere bulaşman! sevgiler cancağızım.
yazarın olaylara farklı açıdan bakması güzel bişey . ama her olaya , yoruma , fikrede ben farklı açıdan bakıyorum diye muhalefet olursan seni yazar olarak dikkate alanların sayısı azalır.

bu muhalif olma durumu okuyucu bulamama gibi bir durum yaratmaz . ajdar bile bir köşede yazsa farklı diye okuyanlar olur. tabiki sen ajdardan iyisindir.
recep bülbülses'in köşe yazarı halidir. Gündemde olmak için her şeyi yapan cinsten.
'r' harfini kullandığı cümleler duyunca kendimden geçtiğim köşe yazarı. pardon ''köşe yazarrea''
engin ardıç'ın bugünkü köşe yazısı'ının "Üçüncü taşı da, yıllar boyu beni "yeterince liberal olmamakla suçlamış" ve fakat günün birinde birdenbire yüz seksen derece dönüp Ergenekoncu kesilmiş genç bir arkadaştan yedim. Bu arkadaşa cinsel tercihleri nedeniyle Ergenekon çetesi tarafından şantaj yapıldığı, böylelikle kendi yanlarına çekildiği, hatta ellerinde bu konuyla ilgili gizli bir kaset de bulunduğu piyasada dedikodu şeklinde dolaşıyor." kısmında kendisinden bahsedilen akşam gazetesi köşe yazarıdır.
Engin ardıç'ın bu yazıyı yazmasına sebep olan yazısı ise ektedir.
Hande Yener'e göbek adı* ile seslenerek büyük bir gazetecilik başarısına imza atmıştır.
sadece ezik bir adam.
ibrahim tatlıses'in bir kız çocuğuna "küçük o." demesini savunan şahsiyet. neymiş o laf aslında hakaret değil övgü anlamındaymış. bahsettiğim yazıyı linkten okuyabilirsiniz,
http://www.magazinoteli.com/news.php?n_id=35308

Bende şimdi kendisine şöyle seslenmek istiyorum;
hani futbol maçlarında oyuncu çok güzel gol atar ya, biz de deriz vaaaaay orospu ç. bak ne gol attı be. bende işte şimdi aynen o şekilde vaayyy o..... diyorum kendisine. yanlış anlamayın, övgü için övgü.
gereksiz bi adam adamsa o da.
"hamile kadının gösteride işi ne?" temalı yazısı sebebiyle; mail kutusu skertilesi, web sitesi varsa şayet hacklenesi adam(?)dır.

http://www.aksam.com.tr/b...emde-ne-isi-var-203y.html
sağa sola saldırarak prim yapmaya çalışan yazarcık. bugünkü yazısında, hadi uluengin'e dolaylı yoldan "adi" demiş.

http://www.aksam.com.tr/d...ala-acik-mektup-345y.html