bugün

entry'ler (33)

duyulduğunda küfür ettiren reklam replikleri

11880 ve 11818.. rekamdan soğutan sözlerdir bunlar..

deniz ülke arıboğan

samimiyetine bir türlü inanamadığım profesör...

facebook a bikinili fotosunu koymak isteyen sevgili

Bir Türk delikanlısı tarafından her an denizin derinliklerine gömülebilecek bir sevgilidir.

23 ağustos 2010 trabzonspor fenerbahçe maçı

Fenerbahçe'nin geçen sezonun intikamını alması gereken aksi halde seyircinin Fener'den intikam alacağı maçtır.

meyra

hem sesi hem de kendi çok duru ve çok güzel olan ancak hala sesinin hak ettiği yere gelememiş bir sanatçıdır kendisi..

şehrazat

zerrin özer'in söylediği kıyamam şarkısının müthiş sözlerini yazan müzik insanıdır.

kız arkadaşa tıraş bıçağı hediye etmek

bir kızı rezil etmenin eğlenceli bir yoludur.

facebook

twitter ile olan yakın ilişkilerin sebebiyle kendisinden soğumaya başladığım ama yine de vazgeçemeyip arada bir neler yapıyor acaba diye göz attığım uzatmalı sevgilidir.

1 günde 759 kez ilişkiye girmek

bunu başaran kişinin sevgilisi, eşi olmak istemeyeceğimiz bir durumdur.

eski sevgilinin patronu olmak

her kadının kendisine kazık atan sevgilisiyle yaşamak istediği muhteşem bir olaydır.

orgazmdan daha zevkli anlar

susuzluktan mahvolmuşken, için yanıyorken şişeyi ağzına dikip kana kana içtiğin an.

sözlük yazarlarının yaşadığı şehirler

bedenen istanbul ama ruhen her gün başka bir şehir.

intihar etmeden önce dinlenecek şarkılar

Sezen aksu'dan bile bile:
Geri dönmek inan işten değil
Hani var ya tutamazsın kendini
Bir ümitle ya olursa dersin hep
Bile bile herşeyin bittiğini

süheyl batum

chp saflarına geçmeden önce tv tartışmalarında daha sıkça gördüğümüz bir hocadır. Tv de görünme sıklığı azalsa bile geçen hafta nazlı ılıcak'a verdiği ayar sonrası sevgimizi kazanmayı başarmıştır.

fethullah gülen

bazen gerçekten var olduğundan şüphelendiğim insan...

sırf akp yapıyor diye karşı çıkmak

akp yandaşlarının akp'nin yaptığı kötü ve gereksiz işlere yapılan karşı çıkışların sesini azaltmak için sürekli kullandıkları geçersiz bir argümandır.

bir erkeğin en masum olduğu an

erkeklerin hiç sahip olalamadıkları andır o..

kardan adama sorulacak tek soru

Bence ona sorulacak en önemli soru: Kardan adam olur mu hiç?

ıssız adaya düşülmesi halinde seçilecek tek şarkı

yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte, acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette, bekliyorum bekliyorum, bekliyorum... sertab erener söylesin mümkünse...

mesut özil türk milli takımında olsa olabilecekler

Kesinlikle adamın futbol hayatını bitirecek, gereksiz ve geveze türk fulbol duayenlerinin ağzına sakız olacak, yaptığı en ufak bir hatada erman hoca'nın bel altı saldırılarına mağruz kalacak bir durum olur.