bugün

entry'ler (1920)

polisler tarafından sürekli durdurulmak

tefeci gibi duruyosun ama hayırlısı bilader.

ayder yaylası

betona doyacağı sinyalleri verilen doğa güzelliği. hem de 5 yıldızlı betona.

evlenmeye nasıl karar verilebilir

öyle bir kararın varsa bir an önce vazgeçmen hem senin için hem de evlenmeyi düşündüğün kişi için en doğru karar olacaktır.

cüneyt özdemir

dümeni akp'ye kırmış muhalif görünümlü gasteci.

antivirüs dijital kondomdur

tespit fena kanka diye söylenmenize neden olur. ve devamında sana bu zeka babadan mı dededen mi genetik miras diye de sordurtur?

dokunmatik telefon

belli bi yaşın üzerindekilerin kullanmakta zorluk çektiği, yanlışlıkla orayı burayı aradıkları teknoloji alet. hatta bazı hacı dayıların gelen reklamlara tıklamak suretiyle +18 sitelere girdiği, john dayıyla tanıştıkları telefon.

cilveli ahmet hoca

zeka parıltısı nick. nasıl gelmedi lan bu benim aklıma dedirten nick.

kordon kanı bankası

Bu işlemi Türkiye’de ve bildiğim kadarıyla, Avrupa’da da en iyiler arasında gösterilen yaşam bankası yapıyor.

masterchef murat

adam bildiğin feno oldu lan. hayır böyle adamlar niye bu kadar prim yapıyo onu da anlamış değilim aq.

sıcak çikolata

dışarda kar varsa, bilgisayardan da güzel bi film eşliğinde keyiflenmenize neden olabilecek içeçek.

genç metresi olan zengin yaşlı adamlar

işte bunlar hep para. hep zenginlik. genç kadınlar açısından da geleceğe yatırım.

ülke batıyorsa devlet tiyatroları yüzünden batıyor

''hımmm. peki bu tespiti kasmak için çokça yoruldun mu sevgili arkadaşım? hangi kaynaklardan yararlandın bu tespiti sıçark pardon yaparken?'' denilesi yazar beyanı

mustafa miraç kaya

ankaralı bir senarist. genelde korku türündeki eserleri insanı gerçekten korkutur. bu da onun o işte kaliteli olduğunu gösteriyor haliyle. bizim ülkemizde korku filmleri wampirli, zombili, hayaletli olunca ti'ye alınır. ama üç harflilerin konulu olduğu filmler ti'ye alınmaz. bu filmlerden harbiden korkulur. en azından ben böyleyim. hayatta tek başınayken izlemem. birileri varsa da çok ısrar edecekler o zaman izlerim. tabii ses çok yüksek olmayacak, ani geçişlerde falan tırsmayacam. bu abinin filmleri de benim için öyle. evet bu onun işini iyi yaptığı anlamına gelir ama korkuyorum. geceleri bağırarak uyanıyorum lan. senaristliğinin yanında, radyo ve tv programcısı olduğunu da öğrendim. filmlerinden birkaçı *, *, *, *, *, *, *. valla yolu izi açık olsun.

iddaa yı tutturma taktikleri

yoktur efenim öyle bi taktir. o aqmun kuponu gelir tek maçta hatta yarım sayıdan yatar. sen sinirinden kendini yemenle kalırsın.

safiye incinin kemalist olması

karar verin aq. fetöcü mü kemalist mi? diye düşünmenize neden olan hede.

uludağ sözlüğün istanbul da olması

bursa olmalıydı adres. eğer adres istanbul'da ise sözlüğün adının çamlıca sözlük veya yeditepeli sözlük olması gerekiyor. bu durum bursa'ya ihanettir. hayinliktir vatan hayinliğidir. 155'in aranması elzemdir.

iyi geceler

ergenlerin her gece platoniklerinden bekledikleri mesaj. gelmeyecek olm o mesaj beklediğinden yat zıbar aq.

çorlu

farklı bir yer. yaşayıp yaşamama konusunda bişey diyemem, orası tamamen size kalmış. fakat değişik yerler gezmeyi kendine amaç edinmişler için ideal bir yer. istanbula yakın. kalabalık bir yer. yeme içme yerleri de güzel. üj bej insanları da yüzünüzü güldürüyor. adamlarda havalimanı bile var lan. ulaşım yönünden sorun yaşamadık. havalimanından indikten sonra adamların kendi oto kiralama firması inbayla araba kiraladık. 2 haftalık tatilin yaklaşık 2 gününü geçirdik. kaldığımız otel de iyiydi. (isteyene özelden söyleyebilirim.) ordan da bi deniz yaptık sonrasında çanakkale'ye koptuk. çanakkale'de on numara yer şimdi orayı da anlatayım. neyse sizin o kaddar vaktiniz yoktur zaten. siz gezin oraları da *

duşta ılık suyu bulmaya çalışmak

yazın pekte zor olmayan eylemdir. direkt aç soğuk suyu yapıştır geç aq.

kyk kredi borcu

mezun olduktan sonra her ay 305 tl ödediğim vergi borcu. adamlar direkt vergi dairesine yönlendirmişlerdi. vergi dairesi de ''öde lan borcunu yoksa hacze geliriz bak'' anlamında ödeme emri göndermişti. ben de paşa paşa gidip yapılandırma yaptım ve paşa paşa ödedim. sonra da dedim ki vay aq suriyeliler beleş bedava ülkede okuyo geziyo vergi vermeden iş kuruyo sen de 2k maaşınla kyk borcu ödüyosun.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.