bugün

entry'ler (229)

pudingi bitmesin diye çay kaşığıyla yiyen çocuk

aynı şeyi eve alınan kiloluk dondurmada da yapan çocuktur.

oturup birşeyler yazmak

evet insana aniden gelen bir mevzudur. şöyle ki kafandaki soruları, endişeleri ya da hüzünlerin çok fiyakalı cümleler kurduğunu fark ediyorsun ve ULANN BUNLARI YAZIYIM BEN!! diyorsun.

kafandaki o endişeler bir anda yazıya dökülüyor ve aklından çıkıyor artık sadece bi yazı halini alıyor.bir anda düşüncelerinden kurtuluyorsun ancak düşünceler bitmek tükenmiyor yazmakta tükenmiyor haliyle.

insan sadece hayallerini yazamıyor korkuyor çünkü gerçekleşemeyecek şeyleri yazmaktan korkuyor düşünüp mutlu olduğu şeyleri yazmaktan korkuyor.çünkü hayaller sadece mutluluk verir insanı ona inandırmaz çünkü hayaldir sadece.

köylü milletin efendisidir

nereden geldiğini nasıl üretildiğini düşünmeden hunharca tüketen boş kafaların komik bulduğu, Ata'nın en mühim sözlerindendir.

yazı iple çeken ergen

Yıllardır anlam veremediğim bir modeldir ya da yazı hiç bir bok yapmadan geçirdiğim için çekemediğim den de olabilir.Genelde yazlıkları veyahut her sene gittikleri bir otel vardır.Neyse bikinili fotoğrafları bekliyoz kızlar *

leyla ile mecnun izleyen kız

reel de olmasa bile benim gözümde AT gibi kızdır.

bazen ihtiyacın olan tek şey

ılık bir yaz gecesinde çay ve sigaradır.

her çekik gözlüyü jackie chan sanmak

her bıyıklıyı dede sanmak kadan saf salak bir duygudur özellikle ilkokulda hep karıştırırdım lan.

amerikan filmlerinde ki çekik gözlü adam

genelde ekibin ya en hızlısı ya da en zekisi olur ve de çok cool takılır bu arkadaşlar.

samimi olmayan arkadaşla yolda karşılaşmak

sorulacak sorular netdir ve konuşmanın sonu hadi görüşürüz le biter bir daha görüşülmeyeceğini bile bile *

bir görüş kabininde

durduk yere adamın azına sıçan grup yorum un en sevdiğim parçasıdır "bir ateş olup yaksa da gidişiniz analar biter mi?
ölüm toplasada çiçekleri çiçekte tohum biter mi? " kısmıylada mum dikmiştir.

gece yatmadan önce yapılan son şey

yastığı ters çevirmek sanki öteki tarafı daha rahatmış gibi .

çocukluğu hatırlatan şeyler

mahalleye girdiğinde taso bıraktıran, bisikletle arkasına yapışılan, dumanıyla mahallenin amına koyan sinek arabası.

balbazar charmander ve skörtıl üçlüsü

çocukluğumun muhteşem üçlüsüdür hepsi iyi çocuklardır ama charmander sonraları bi bozdu bişiler oldu.ayrıca to be continued öğrendiğim ilk ingilizce kelimelerden olmuştur sayelerinde.

yanıyorum yok mu söndürenim diye bağıran kız

itfaiye hortumu bile tesir etmez direk kuyuya falan atılması gereken kızdır.

sözlük yazarlarının favori yönetmenleri

(bkz: quentin tarantino)
(bkz: stanley kubrick)
(bkz: zeki demirkubuz)
(bkz: reha erdem)

kafam olmuş zaten tahrir meydanı

bir mecnun klasiğidir .
ayrıca bahsi geçen kafayı da buldum torresin golünden sonra görsel

yürürken elini nereye koyacağını bilememek

eller cepte biraz sefil amele gibi olurum lan ? E sallasam artist gibi ne öyle ? Arkada birleştirsem de köylü gibi kro gibi olurum ..? yarabbi bu nasıl bi karmaşa insan elinden kolundan nefret ediyo şerefsizim.

kadınlar ağızlarına sıçan erkeklerden hoşlanır

mesele götü görmekse al bizde de var hocam. * *

yalının küçücüğüm şarkısını ağlayarak söylemek

+allah belanı versin kağmil bağırma artık
-Küçüüüüccüüm herşeyyyim
+zayıflıyım diye mi yapıyon niye ağlıyon kağmil elindeki votka mı ?
-giderseeeen öleeceem karanlığaa dönceeem
+kağmil noluyo aldatıyon mu beni
-küçücüüüğüm herşeyyim
+eski kırın ayten için diyon demi bacağım kadar boyu vardı onun ben gidiyorum.
-amıa godum sana diyom evledimizde 50 kiloydun ya hani sonradan aşılanmış tavuk gibi şiştin
+hayvan herif !
-lan yemek bırak dolaba şşt..

çatıda sevişen belediye başkanı

-yine kırdınız mı kiremitleri başkanım
+kahkihkohkih..