bugün

trabzonspor yönetim kurulunda yer alan eski yöneticilerden.
şu an telegol'de hüngür hüngür ağlayan melislerden biri.
--spoiler--
F.BAHÇE şampiyon olsun da şampiyonluk şölenini Aziz Yıldırım yapsın diye cezasını 21 güne indirdiler. Tahkim üyeleri hukukçulardan olmasın. Ziraatçı da olabilir.
--spoiler--

açıklamasını yapan zat.

Bir ziraat mühendisi olarak kendisini kınıyorum. Şimdi bize hakaret eden bu adam için en büyük dersi fenerbahçem verecektir.
-herkes kendi işini yapsın bilen bilmeyen hukukçu oluyor
diyebileceği yerde ziraatçı gibi mesleğimi aşağılayıcı bir açıklama yapmış aciz varlık.

Dileğim o ki, fenerbahçem sizi bir taka ya koyar sezon sonu ağlaya ağlaya rusya ya gönderir. hemde vizesiz!

edit:
kaynak: http://haber.gazetevatan....a-sok-suclamalar/373209/5
1970lerin çantacı spor yöneticisi örneğinin 2011 versiyonu.daima boş ve desteksiz konuşan bir paranoyaktır.aykut kocamana kafayı takmıştır bu sefer de.insan biraz utanır ve sıkılır yahu aykuta çamur atarken.aykut adamlığın bedelini zamanında çok ağır ödemiş bir simgedir.siz önce aykut gibi bir bedel ödeyin de ondan sonra laf çarpmaya gelin.
trabzonspor asbaşkanı..
şekip mosturoğlu ve aziz yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 30 yönetici ve futbolcunun gözaltına alındığı şike soruşturmasında gözaltına alınan bir diğer yönetici.

(bkz: 3 temmuz 2011 futbolda şike soruşturması)
gözaltına alındığı dedikodusu çıkan ama aslında gözaltına alınması gündeme bile gelmemiş bir trabzonspor yöneticisi.
gözaltına alınsaydı keşke. trabzonspor da büyük bir yükten kurtulmuş olurdu.
ifade vermek amacıyla kktc den istanbula gelmiş

zaten sabah adamın kendisi de söylemişti istanbula geçeceğim diye

aha da kaynak..son paragraf

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=88468
an itibariyle gözaltına alnımıştır.
yoğun bakıma alınmış.
tv de görüntülerini görünce üzüldüm. allah acil şifa versin.
henüz ifade vermeye bile gitmemişken serbest bırakılması allah'ın bir mucizesidir. adam hastaneden çıkmadı henüz.
gözaltı kararının yasal süresi bitiminde savcılıkça gözaltı kararı uzatılmamış, adliyeye sevkedilmemiş, savcının "10 gün içinde yazılı olarak da olsa ifadesini verebilir" kararıyla, hastanede serbest bırakıldığı haberi kendisine iletilmiştir. geçmiş olsun diyoruz kendisine.
şike soruşturmasında adı geçen trabzonspor yöneticisi. sağlık sorunlarından dolayı sorgulanması biraz zaman almıştır. fakat savcılık bugün istanbul adliyesinde ifadesini aldıktan sonra serbest bırakılmasına karar vermiştir.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
serbest kalarak fenerbahçe camiasında derin bir yas havası estirmiş trabzonspor asbaşkanı.

tüm trabzonspor camiasına geçmiş olsun. şampiyonluk hakkınız, söke söke alınız.
neden serbest kaldığını anlamış değilim. sağlık sorunları var sanırım.
sağlık sorunları geçtiğinden dolayı ifadesi alınmış ve şikeyle alakası olmadığından serbest bırakılmıştır. ve bununla beraber trabzsonspor'un şikeyle uzaktan yakından alakası olmadığı kesinleşmiştir.

eğer sağlık sorunları nedeniyle serbest bırakılsaydı aziz yıldırım bırakılırdı. ölüyor lan adam.
(bkz: http://fanatik.ekolay.net...ar_3_detail_35_241329.htm)

fener taraftarı ile ilgili bir tespit yapmış. bayağı geç bir tespit olsa da en azından tespit doğru.
benim türklüğümü sınayamayacak kişidir arkadaş. tutmuyorum arkadaş, trabzonsporu tutmuyorum.
11 yıla kadar hapis cezası istenmektedir.
alınan bilgilere göre silahlı saldırıya uğramış, ayağından vurulmuş. trabzon numune hastanesi'ine kaldırılmıştır. fibula kemiğinde kırık olduğu söylenmekte.
(bkz: ali koç)'a "efendi olun" demişti en son. dün gece ayağından zımbalanmış. metris boş durmuyor merkez...
sikindirik bir kupa uğruna adam bile öldürebilecek insanların varlığını göstermiştir. oğlum, teneke bi' kupa lan, vurursun tın diye ses çıkar. değer mi bu kadar amınakoyim?
vurulmasıyla beraber daha çok itin köpeğin ağzına düşecek olan trabzonspor'un asbaşkanıdır.

eheheh. çok komik di mi lan he adam vurulmuş metris fenerbahçe falan ? ehehe.