bugün

entry'ler (1316)

yazarların 2014 dünya kupasında tutacağı ülke

Türkiye'nin olmadığı yerde tabi ki de (bkz: bosna hersek) büyük ihtimalle ilk turda elenecekler. o YÜZDEN HER ZAMAN OLDUĞU GiBi gönlüm tangocu kardeşlerimle beraber. mesut ve ilkay'dan sebep almanya'ya da sempatim var. birde ispanya inşallah ilk turda elenir. eğer yine bu ibneler kazanırsa turnuvaları kaldırsınlar zaten tat bırakmadı yavşaklar.
bu kupaların en büyük özelliklerinden biri de kendi yıldızlarını ve süpriz takımlarını çıkarması. geçmişte de bir çok örneği var bunun. kimsenin hesaba katmadığı ama gösterdikleri olağanüstü performansla bir anda tüm dünya'nın sempatisini kazanan ve favaorisi haline gelen bir takım da çıkabilir. Kamerun, Nijerya 2008 Türkiye gibi.

ibrahim ethem hacıosmanoğlu

Ajdar'ın futbol camiası versiyonu.

2 ekim 2013 juventus galatasaray maçı

mancini takımı bu kadar geriye yaslamasaydı büyük ihtimalle kazanacağı maçtı. bu futbol anlayışı avrupa'da başarılı olur ama bu futbol türkiye'de ters teper. aynı fenerbahçe gibi.

roberto mancini

Aykut kocaman'ın italyan olanı.

ordunun yönetime el koyması

artik o ordunun chp'nin arka bahçesi olmadiği için gerçekleşmesi mümkün olmayandir. eğer o ordu sokağa inerse sokakta anarşi yaratanlarin yarrağin kalinini yediği gündür.

hükümeti devirebilmek

sandik harici hiç bir şekilde olmayacak iştir. %50 çok ciddi bir oy potansiyelidir...

banu avar dan tarihi uyarı

hala bu komplo teorileriyle kafayi bozmuş ruh hastasi insana inanan var mi? sallama uyaridir.

mehmet ali alabora

Twitterdan insanlari anarşiye davet eden bölücü zihniyettir. Solcu geçinir bunun gibiler ama kapitalizmin nimetlerinden de en çok bunlar faydalanir yine. önümüzdeki günlerde savcilar harekete geçecektir yazdiklariyla ilgili.

bu direnişi halen sadece bir park olayı sananlar

burada ki resimde belli etmiş kansizlar niyetlerinin ne olduğunu..
görsel

bir park için toplumun huzurunu kaçıran kitle

chp'li pravokatör kitledir. bunlar kendi kendine anarşi yaratinca millet uyandi saniyorlar. Yediğiniz dayakla kalir, ak parti'nin ekmeğine yağ sürmüş olursunuz. bir kaç gün sonra hepsi götüne baka baka gider. bu ülke twitter'dan, sözlüklerden ibaret değil. twitter'da takipçi toplama peşinde olan kitledir çoğu.
böyle bir resim paylaşip milleti galeyana getirmek isteyen adamlardan memlekete hayir mi gelir.
görsel

chp li belediye 400 yıllık çınar ağaçlarını kesme

400 yillik çinar ağacinin nerede budandiği görülmüş. bir daha filizlenir mi o ağaç. kurur gider.

2 ağaç kesilecek diye ortalığın amına koyan kitle

koç üniversitesi için 2000 dönümlük orman katledilince giki çikmamiş kitledir.
chp'li belediye otelin önünü kapatiyor diye ağaçlari kestiriyor.kuşadasi.
görsel
yine chp'li belediye 400 yillik çinar ağaçlarini kesmiş. marmara adasi. insan merak ediyor o zaman neredeydi bu yavşaklar diye..
görsel

gezi parkı akp nin sonu olabilir mi sorunsalı

(bkz: hayallerde yaşiyor bazi ibneler)
bu eylemi destekleyen sanatçi ve gazeteci güruhun acarkentlerde, beykoz konaklari, kemerburgazlarda oturmasi. oralar katledilirken giki bile çikmadi bunlarin. çünkü kendileri ve ağa babalari oturacakti oralarda. ayni koç üniversitesi için kesilen 2000 dönümlük ormani siklemedikleri gibi. buradaki amaç ağaç yeşillik falan değil, bunlarin amaci hükümete karşi halki ayaklandirip kendilerine çikar sağlamak. ama akp her zamanki gibi ellerine verecektir. akli başinda herkes gerçeklerin ne olduğunu görüyor. birde hala bu memleketi twitter ve sözlüklerden ibaret saniyorlar.

ünal aysal

bugün ki açiklamalariyla 3 temmuz operasyonunun bir parçasi olduğunu ispatlamiş botokslu insan. henüz yargiya gitmemiş dosyalar için ceza alacaklar açiklamasi kurgunun ispatidir. büyük ihtimalle seçim ile ilgili sikinti var ve botokslu tüyecek gibi gözüküyor. o yüzden şimdiden dikkatleri başka tarafa çekmek lazim tabi.

klostrofobi

uçağa binememe sebebidir. hayati zindan eder size. mesela arkadaşlariniz, sevdikleriniz bir yere gider uçakla sizde gitmek istersiniz ama bu korku yüzünden göt gibi kalirsiniz. yükseklik korkum hiç yok, uçaktan da hiç korkmam ama 10 bin metrede 3-4 metrelik 200 kişinin tıkış tıkış koyun gibi dizildiği kokpit kalp krizi geçirme sebebidir. arabada, otobüste vs diğer ulaşim araçlarinin çoğunda klostrofobi, panik atağa sebep olmaya başladığı an çek ulan sağa deyip inebilirsiniz. Çünkü ihtiyaciniz olan tek şey o temiz havayi ciğerlerinize çekip, deli dana gibi sağa sola koşturup o özgürlük duygusunu içinize çekmektir zaten bir kaç dakika sonra kendinize gelirsiniz. ellerinizin terlemesi, göğsünüzün daralmasi (kalp krizi geçiriyorum hissi) vücudunuzun karincalanmasindan eser kalmaz. ama uçakta böyle bir şansiniz yoktur. çek ulan sağa diyemezsiniz. sike sike o korkuyu uçak inene kadar çekmek zorundasinizdir. yada uçağin amina koyup acil iniş yaptirabilirsiniz. ama sonra uçak korsanı veya * muamelesi görüp saatlerce sorgulanabilirsiniz. taki psikiyatristler tarafından terapi görüp manyak lan bu birakin gitsin diyene kadar. tabi kol gibi de ceza yersiniz o ayrı. boeing ve airbus üreticisi abilerim size sesleniyorum; cabrio uçak yapin lan allahsizlar otobüslerde anam ağladı. birde bu meret asla geçmez. sen geçti oh be artık hiç yakalanmıyorum dersin, hiç tahmin etmediğin bir yerde yakalar seni. kisaca tedavisi olmayan bir hastalıktır.

fizy

zorla piç edilen site. artik hiç bir işe yaramiyor.

behzat ç

Sadece Ankara polisiyesi değil bir Türkiye gerçeğiydi.Behzat amirim, Şevket, Harun, Hayalet, Akbaba, Eda, Cevdet, Tahsin müdür, Savcı Esra, Ercüment Çözer, Memduh başkan ve tüm emeği geçenler yaşattığınız heyecan ve güzellikler için EYVALLAH.

beyaz çiftin siyah doğan bebeği

Anasini merak ettiğim zenci bebek. bekarlığa veda partisi ne ya? bu ne özentiliktir. yap kına geceni git evlen. özentilik yaparsanız elin zencisi gelir siker böyle işte.
(bkz: batının ahlaksızlığı)
bu zenci tam yavşakmış. ulan punduna getirmişsin hatunu götürmüşsün niye içine boşalıyorsun şerefsiz?
allah yalana perde koymuyor, sen unutsan bile bir gün geliyor insanın önüne çıkartıyor. gizli kapakli iş yapanlar akilli olsun.

merhamet

Dizilerin şahı. inşallah bozmazlar bu çizgiyi.

fenerbahçe taraftarı

katil değillerdir. fenerbahçe taraftarına ırkçı deyip çamur atanlar şunu bir izlesin.
7:35'te sahaya ne atmışlar.
http://www.youtube.com/watch?v=VmL5f0engdo