bugün

entry'ler (11190)

alfa romeo giulietta

1.6 jtd, tct, sprint donanımlı 2020 modelini kullanıyorum. aracım 30 bin km'de. kronik sorunlu araba yoktur, bakımsız araç vardır. alfa bazı konularda daha hassas olabilir katılıyorum ama ben şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım. tasarımı, sportif sürüşü ve yol tutuşu için tercih etmiştim. konfor konusunda eksikliklerini bilerek aldım fakat ne beklediğimi bildiğim için hiç pişman olmadım. daha önce ruhsuz alman araçlarından birini kullanıyordum, bu çok farklı.
satmak istesem beni uğraştırır ama neyse ki satıcı değil sevici ve biniciyim.

proprietary trading

bir trader'ın herhangi bir fon şirketi adına borsada işlem yapmasına denir. para pariteleri, değerli metaller, endeks trade edebilirsiniz. bir fon şirketinin profesyonel trader'ı olmak için genellikle demo hesap kullanarak belirli aşamaları geçmeniz gerekir. kuralları olan bu aşamaları geçtiğiniz takdirde size canlı para hesabı verilir ve yine kuralları çiğnemeden al sat yaparsınız. ettiğiniz kÂrın büyük kısmı sizin olur.

son 6 aydır funded trader'ım. yılların getirdiği tecrübeyle price action disiplininde ve bazı ict teknikleriyle intraday trading yapıyorum. reklam olmaması adına çalıştığım fon şirketini paylaşmıyorum.

muharrem ince

twitter'da, sözlüklerde ve genel olarak sosyal medyada 20 yaşında heyecanlı bebelerin gazına geldi, kendisini fazlaca öne attı. 2018'de biz de sevdik, destekledik ama bitti gitti. kapandı o sayfa. şimdi de millet ittifakının eskisinden daha güçlü olması sebebiyle gündüz rakısına gidebilir. kendisine meze önerim köpoğlu, deniz börülcesi ve köz patlıcan olur. afiyet olsun twitter başkanım.

ofansif mizah

kendisi tüm sözlükler içinde benim en büyük hayranım olur. 10 yıl öncesini, arada geçen süreyi, sözlüğe gelişimi gidişimi falan çok iyi hatırlıyor, gurur duydum. bir ara odasının duvarındaki posterlerimi de görmek isterim. boş bakkal mahallesi, taşak sokak, tartar apartmanı adresinde buluşabiliriz.

selametle.

ekşi sözlük

birtakım hesapçı kitapçı ve liboş bakış açısıyla ak trolleri sözlüğe doldurdular, bir anlamda dokunulmazlık verdiler, sonuç olarak da cepteki akrep kendilerini soktu. "dün yediğin dürümler, bugün gelir götünü tırmalar" şeklinde özetleyebiliriz. erişimin engellenmesi kararını verenler hakkında herhangi bir açıklama yapmaya gerek yok zaten. bu çürümüşlüklerini görmediğimiz tek alan yok, şaşırtmadı. sırada tribünleri susturma çabası var.

bu vesileyle ben de bir süreliğine ekşi'den buraya geldim. Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.

ali koç

Fenerbahçe spor kulübü başkanlığı, taraftarların büyük çoğunluğunun vicdanında bugün itibariyle sona ermiştir.
Biz ki cemaate bu ülkede direnen tek yapıyız, fetönün piçleri yıldıramaz bizleri diye tribünleri inleten taraftarız. Sportif olarak cezalandırılsak da doğru bildiğimiz yoldan vazgeçmedik ve vazgeçmeyeceğiz. Sense bugün taraftarını sattın.

Onlar gidiyor, sen de gideceksin.

uludağ sözlük

9 senenin ardından ilk entry'mi bugün girdiğim mecra. Uludağ'da son kez yazdığımdan beri hayatımda bir sürü şey değişti doğal olarak. eski entry'lerimi okuyunca cringe ile karışık gülme duygusu geliyor. Hafiften boomer oldum sanırım.

sarhoşken entry girmek

Uludağ sözlükte mi, ekşi sözlükte mi olduğunu bilmemektir. Umarım Yazım kurallarına uymuşumdur. Saygılar. Kafam fena dönüyor aq.

abişoğlu

3 dilim baklavaya 5 tl alan mekan. ama kalitesi iyidir.

chelsea fc

bir sürpriz yapıp türkiye kupasını da kazanabilirler.

güzel kızlar

gerçekten bazıları güzel, çok güzel.
ama bazen batakta da 6 parça koz, 0 yan geliyo. Görünürde bir şey var ama işe yaramaz.

senaristin yönetmenden önce geldiği gerçeği

senarist ve yönetmenle ayrı ayrı sevişmiş birinin iddiası olabilir bence. belli ki senaristin boşalma süresi pek tatmin etmemiş.

kıvırcık ve kızıl saçlı beyaz tenli kız

next next demeden yaratılmış, özel kurulum ürünü kızdır. eli yüzü de düzgünse maça soyunma odasında attığı golle 1-0 önde başlamıştır.

kafe karışık

görükle'de pişti'nin yanı başında açılan yeni bir oyun mekanı. içinde bir adet hoşlanılan kız barındırmaktadır. öyle işte.

deniz alfabesi

sarı saçlarından sen suçlusun şarkısını mırıldanarak hafiften yürümeye çalıştığım yazar. kendisi pek oralı değil ama benim olacak, biliyorum.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/ReplaNahrut

inna nın 1 63 boyunda olması

(bkz: innanamadım)

uyku düzensizliği

kime göre neye göre düzensizlik olduğu muamma. şimdi sürekli sabaha karşı 5'te yatıp, öğleden sonra kalkan biri düzenli uyuyordur. saati hiç şaşmıyor, bak.

ilkokulda beden eğitimi dersinden akılda kalanlar

ulan birisi de çıkıp demiyor ki ''akla kalanlar'' nedir?

çok ilginç şeyler.

gece gece çöken yalnızlık hissi

gündüz vakti de insanın içinde bir yerlerde dolaşan hissin, gece açığa çıkması. başka bir şey değil. 4 arkadaşınla gidip batağın dibine vurduğun kafede de yalnızsın sen.