bugün

Umarım cumhurbaşkanı olur.
Sadece chp' den oy almamaktadır, yada sadece chp' nin oylarının talibi değildir, genel olarak tüm partilerden oy çekmektedir, ama bariz olarak chp 'den daha fazla seçmen çektiğini düşünüyorum, kendisini Z kuşağı sevmektedir, chp' nin oylarınıda azınsanmayacak şekilde böldüğüde kesindir.
Seçim sonrası balonu patlayıp gidecek ve ben dahil birçok muhalifin küfürünü yiyecek "adam kazandı" insanı. Bu seçim günüde kaybolmaz umarım geçenki seçimde yok olmuştu hatırlatalım inceci ergenlere. Belki unutmuşlardır..
Gel lan buraya Muharrem, sana "Türk Milliyetçiliği" öğretelim?
-Rahmetli- babam 60(27 Mayıs) ihtilalinde kütahya da -havacı- asker, talim-terbiye zor ki o biçim. Yine zor bir günün sonunda koğuşa dar atmışlar kendilerini, -saksafoncu muharrem misali- "rizeli tevet" adında biri, basmış bağırmış; "- ula melmecet, alsa seni bi gâvurda kurtulsak!" Deyu?
Bakıyoruz ki 60. Sene sonra da aynı kafa gram değişmiyor, zorları-dertleri -bop saray firavunu ile berabar- "melmeceti gâvura teslim etmek!" Tüü sizin kalıbınıza!
Kitlesinin yaş ortalaması 13 veya 14 yaş grubudur.
Gecenin bu saatinde siyaset düşünen insan acil psikiyatriste gitmeli. Bence.
muharrem ince ikinci bahçeli vakası olurdu chp 'nin başına geçse. açığın varsa siyaset yapmayacaksın.
yeni bir parti kurarak, chp'den ayrılması, bence siyasi kariyerinin bitişi oldu. biraz olsun haklı olduğu konular olsa bile, yaptığı hatalar nedeniyle, gerçek chp seçmeninden oy alma ihtimalinin bittiğine eminim. chp de kalsaydı, büyük ihtimalle bir bakanlık alacaktı. belki içişleri bakanlığı gibi bir görevi bile alabilirdi.
chp'ye karşı çıkışları bu yüzden. chp'den beklediği yalakalığı göremeyen, istediğini kapamayan bazı insanlar chp'ye düşman olarak akape saflarına geçiyorlar.
şeytanla anlaşma yapmaya benzetiyorum. gerçi şeytan az bir tabir olur. şeytan bile feto gibi din taciriyle anlaşma yapmazdı bence.

(bkz: hulki cevizoğlu)
(bkz: Metin Feyzioglu)
görsel

bana seni televizyona çıkaran medyayı söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
Sağa sola laf atmak yerine ben halk için çalışacağım. Halkın refahı için şunları bunları yapacağım deyip halkın önüne projeler vs sererse iyi oy alır.

Ama laf atıp boş konuşacaksa benden bile oy alamaz...

Çünkü bu halk icraate bakıyor. Lafa değil.

Laf salatalığı yapma icraat göster...
https://twitter.com/bdalg.../1652328267053932545?s=19
insan az utanır ve maarem. Aktrollerle aynı cümleleri kurmaktan.
MAK Araştırmasına göre desteği ciddi oranda düşmüş hayin zat.
14 yaşındaki kuzenimin oy vereceği adam.
Ama bir sorun var. 14 yaşında olduğu için oy kullanamıyor.
O zaman dans!!!
Sadullah Ergin, Ali Babacan, Ahmet Davutoğlu gibiler bile artık Erdoğan gitsin, 20 yıllık sülale devri bitsin diye muhalefet olmuşken, bay Muharrem, eski defterleri açıp yok Halk TV'de kendisi Cumhurbaşkanı adayı iken az göstermişler falan triplenip sırf Kılıçdaroğlu kazanamasın ben kazanamadıysam diye aday oldu diye düşünüyorum.
Masadan kalkan meral Akşener içinde türlü iddialar ortaya atılmıştı. Saray ile anlaştı beşli çete ile görüştü gibi. Bu tür iddialara maaremi gram sevmeyen biri olarak inanmıyorum. Adama sosyal medyada çok iftiralar atılıyor. Yiğidi öldür hakkını ver.. seçim sonrası kulaklarını çınlatacağım tipitip..
Twitter'da ki 15 ve yaş altı grupların birlik olup anketlerine oy verdiği zat.
AKP'li değilim ama diyenlerin lideri.
Lan bırak.
Akpliler bile sizden daha namuslu bu konuda.
seçmenin seçim yaklaştıkça ilginç davranışları olur.
normal zamanda oyum x e der de sandık günü bakar adayı kazanamayacaksa en yakın bulduğuna oyu verir ya da sandığa gitmez.
Rainbow eyes sana hayran kaldım harun pardon hatun hanım.

Çok haklı. Kusura bakmayın ama muaremi çekecek halk kalmadı artık.. yıldık artık.
Ülkemizde bir daha başörtüsüne el uzatılmasın, Ayasofya cami olarak kalsın, kimsenin önünde diz çökmeyelim diye #tercihsenin diyerek muharrem ince'ye oy vermeyerek bu ülkenin gerçek hizmetkarına oy vereceğiz.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Ülkemizde bir daha başörtüsüne el uzatılmasın, Ayasofya cami olarak kalsın, kimsenin önünde diz çökmeyelim diye #tercisenin diyerek muharrem ince'ye oy vermeyerek bu ülkenin gerçek hizmetkarına oy vereceğiz.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Ülkemizde bir daha başörtüsüne el uzatılmasın, Ayasofya cami olarak kalsın, kimsenin önünde diz çökmeyelim diye #tercisenin diyerek muharrem ince'ye oy vermeyerek bu ülkenin gerçek hizmetkarına oy vereceğiz.
görsel
görsel
(resim:#3)
(resim:#4)
(resim:#5)
(resim:#1)
(resim:#2)
(resim:#1)
(resim:#2)