bugün

entry'ler (5410)

yazarların yapay zeka ile oluşturduğu görseller

görsel
görsel

Oldukça hoş görsellerdir kesinlikle şüphesiz..

sözlük yazarlarının korkuları

Yaşlanınca elimin ayağımın tutmaması ve başkalarına muhtaç yaşamak, ki buna yaşamak da denemez aslında ölmekten bin beter hiç şüphesiz..

ak partiliyi çok fena döven chp belediye başkanı

Seçimlerde birinci parti olmanın verdiği kibir ve gurur ile cehape yine aynı cehape dedirtti bir de öyle bir dövüyorlar ki adama temas bile etmiyorlar kesinlikle şüphesiz.. çok çirkin bir davranış acilen cuhape kapatılıp kapısına kilit vurulmalı bu nedir böyle ya sjsj..

kuran arapçası farklı araplar birbirini anlamaz

Ali erbaş'a toz kondurmamak için kimi yuzırların da iddia ettiği zırvadır şüphesiz..

ellerim bos gonlum hos neyin kafasını yaşıyor

Ya Çin'den fonlanıyor ya Çinli bir sevgiliye sahip ya da Çin ajanı.. Akıl sahibi bir insan, sahibinin bile silklemediği, ilgi göstermediği bir sözlükte neden sürekli aynı konularda girdiler girer neden Çin propagandası yapar yoksa değil mi.. Bir de dünyayı siyah beyaz görüyor.. Sen Çin karşıtı mısın, bacını Katarlılara vesaire s.ktiren ABD'nin altına yatan onlyfansçı gavatın tekisin.. Mantığa gel.. Neyden içtiyse bize de getirsin..

akp seçmeni

CHP gibi diğer parti seçmenlerinde olduğu gibi koyunları, aklı başında olanları vardır yani homojen değildir, mozaik bir görüntü sergiler. Kimi sırf Erdoğan için AKP'ye oy verir kimi siyasetle ilgili bile değildir ben ampüle vereceğim der benim babaannem bu sonki gruptandı siyaset ile gram ilgilenmezdi, siyaset hakkında bilgisi bile yoktu.. Büyük amcam AKP'ye oy verip babaanneme de ona oy atmasının daha iyi olduğunu söylediği için gider AKP'ye atardı..

çine küfreden akraba evliliği mahsulü liboş

Yoo annem ile babam akraba değil ve üniversitede tanışmışlar sayın Çin'den fonlanan yuzır..

bok gibi dizi

Babaannemin izlediği ve izlemeye imkan bulamadığı o saçma sapan hint dizileridir kesinlikle şüphesiz.. Bir de Türk yaz dizilerini es geçmeyelim değil mi..

kürdistan destekçisi yazarlar tam liste

Gazimagosa Türkmeni mi ne vardı tam olarak Kürdistan destekçisi miydi emin değilim ancak Kürt milliyetçisi olduğu kesindi şüphesiz.. Nickini de Türkçülerle alay etmek için Türkmen yapmıştı yoksa kendisi Türkmen bile değildi..

ali erbaş

Bu gibi tipitipler sayesinde deist ateist sayısında artış yaşanır ha gizli ha açık.. Bu yüzden kendisine fazlasıyla teşekkür ediyorum kesinlikle şüphesiz sjsj..

saçlarım bozulsun istemiyorum

Yağmurlu havada dışarı çıkmama nedenlerinden yalnızca biridir hiç şüphesiz..

yazarların sevdiği meyveler

Nickimden de anlaşılacağı üzere karpuzdur hiç şüphesiz.. Olsa da yesek dedirtti şimdi..

bir kadında ilk baktığınız yer neresi

Neresi en çok dikkat çekiyorsa gözüm ister istemez oraya kayıyor bu saçı, dudağı, poposu ya da herhangi bir yer olabilir kesinlikle şüphesiz..

meral isimli kızların ortak özellikleri

Biri Türkçü olmaları demiş oysa meral danış Beştaş Türkçü değil meral akşener'den yola çıkarak bunu söyledi galiba dedirtti.. Tabi ki isimlerinin meral olması ve kız olmalarıdır kesinlikle şüphesiz..

mesaja cevap vermeyen arkadaş

Bazen bu arkadaş ben olabiliyorum.. Birinin mesajına cevap yazmaya niyetleniyorum sonra unutuyorum ya tuvalete ya mutfağa gidiyorum "ben bir şey yapacaktım da ne yapacaktım" diye düşünüp duruyorum sonra gecenin köründe aklıma geliyor belki uyuyordur rahatsız etmeyeyim diyorum ondan sonra eğer pek de önemli bir konu değilse unutulup gidiyor kesinlikle şüphesiz..

dinle alakası olmayan ama gusül alan tip

Gusül almadığı zaman işlerinin ters gittiğini, hep bir aksilik çıktığını düşünüp işini garantiye almak isteyen tip olabilir kesinlikle şüphesiz..

süte batırılmış karpuzu hardal sıkıp pişirmek

Kırk yıllık karpuzcu bir pandayım böyle bir şeyi hiç denemedim dedirten aktivite kesinlikle şüphesiz sjsj..

karşı komşuyu tanımamak

Şehirlerde Neredeyse Herkesin kendi kabuğuna çekilip aşırı bireyselleştiği, dijitalleşmenin fazlasıyla depar attığı, insanlara olan güvensizlik duygusunun artış yaşandığı bir yerde oldukça normal bir durum kesinlikle şüphesiz.. Adam ta Amerika'daki Kore'deki biriyle tanışıp sanaldan yazışıyor arkadaş oluyor ama daha karşıda oturan beş yıllık komşusu ile sohbet muhabbet etmişliği yok..

floransa

Assassin's Creed'in ünlü suikastçisi olan Ezio Auditore ile Dante'nin memleketi olup köklü Medici ailesi zamanında refah içinde imiş hiç şüphesiz.. Rönesans denince akla gelen ilk yer..

barbados

Filistin'i devlet olarak tanıyan bir Karayip ülkesi hiç şüphesiz..