bugün

entry'ler (10452)

kuzen kardeştir diyen tip

Kimin kuzeni olduğuna bağlı benim kuzenimse asla başka gözle bakamam. Ama başkalarının kuzenleri itinayla sikilir. Bunda bir sorun görmüyorum.

odeabank

Odea ne amk? isim kalmamış götten uydurmuşlar gibi banka ismi. Odesa değil oda değil öde değil.. odea. Ne alaka amk. Hiç çalışmadım ama Kesin sikko bir bankadır.

bir insanin adanada yasamasi icin 2 sebep

Güzel yemekler, samimi güzel insanları.

sözlük yazarlarının chp den nefret seviyeleri

Bugünkü haliyle Sempati duymuyorum ama nefret de etmiyorum. Akp'ye karşı sonuna kadar desteklerim çünkü en azından bunları sandıkta devirebilirsin. Akp'nin yaptığı şekilde 25 sene sülük gibi iktidara yapıṣmazlar. Kaybedince medeni insanlar gibi gitmesini bilirler.

siktiğimin altı oklusu

Çok zorlama bir küfür be.. hiç ağza yakışmıyor. Ama, "ula amına goduumunun ampulüü!" Dediğinde ne kadar doğal. Yağ gibi söyleniveriyor.

atatürk ne demek

Son yıllarda ota boka bahane edilen "dıj güçler" var ya.., işte onları gerçekten gördüğümüz, hiç korkmadan fiziki olarak saldırdıkları, pençelerini vatanın her bir tarafına geçirip parçalamak için çekiştirdiği zamanlarda Neredeyse yok olmaya yaklaştığımız En zor zamanlarda orataya çıkan, tüm olumsuzluklara tüm umutsuzluklara rağmen türk milletini örgütleyen, birlik olmasını sağlayan, kurtarıcı ve kurucu lider.

gecenin caps i

görsel

kapalı kız vs açık kız

iyi sakso yapabildiği sürece ne giydiğinin bir ehemmiyeti olmayan kiṣidir.

woodman ın 18 yaşındaki kızları tuzağa düşürmesi

Adam efendi gibi sabırla reşit olmasını beklemiş en azından. Sen de kur casting ajansını, sen de ver parasını, sen de sik ilik gibi çıtırları.

nvidia duruken amd kullanan mal

isminda am olduğu için olabilir. "Am"ı bir tek bu şekilde bulabiliyordur belki.
Allah bilir bunun arabasi da citroen "ami"dir.

donald trump

Rahip brunson krizinde türk ekonomisini ve siyasetini(hele bir tanesi var ki rezil rüsva oldu) hop hop hoplatmış abd başkanı.
(bkz: rahip brunson un serbest bırakılması)
(bkz: rahip brunson vakasının bize öğrettikleri)
Kendisini sevmem, tayyibin yandan yemişi.

tayyip neden sevilmiyor

Çünkü artık herkes ne kadar sinsi bir hain planın kuklası olduğunu, bu ülkeyi yıkmak üzere bizzat müesses nizam tarafından bir maşa, bir piyon olarak göreve getirildiğini anladı.

kuresel ikinma baldızınız olsa ne yapardınız

Baldızı yaldızla oynardım belki onunla.

Bazı yörelerde baldıza yaldız olarak da bilinir.

ses sanatçısı olsaydınız çıkaracağınız albümüm adı

Ben olmuşum cinayet!
Arabeks rock tarzında bir albüm olabilirdi.

kürt suri afgan paki alevinin olmadığı türkiye

Hiç bir sektör falan çökmez. Patronlar birazcık daha az kazanıverir belki. hepsi o kadar.

depremde yıkılan furkan apartmanı kararı

Ölen öldüğüyle kalacak bozkurt. Fetönün siyasi ayağının asla araştırılıp cezalandırılmadığı gibi depremin siyasi ve bürokratik ayağı da asla ortaya çıkmayacak.
Hapis, para cezasını geçtim. Şu imar barışında imzası olan bir tane bile siyasi istifa etmez mi? Etmez tabi. Tutmuşlar suyun başını bırakırlar mı hiç? Asla bırakmazlar.

evlilik teklifi

Restorana kadar sabredemeyip, blowjob sonunda tam ağzına boşalırken patlatmıştım teklifi. Hiç beklemediğinden emindim. Onun için Mutlak bir sürpriz oldu.

kuresel ikinma nın tatlı tatlı ayar verdiği suçlu

Kuresel ikindiyle tatlı sert.

ev hali

Türlü türlü hallerdir.
görsel
görsel
görsel

ip ne partisi

iplik partisi.
ipne partisi
ipimle kuşağım partisi.