bugün

Ülkemizde bir daha başörtüsüne el uzatılmasın, Ayasofya cami olarak kalsın, kimsenin önünde diz çökmeyelim diye #tercisenin diyerek muharrem ince'ye oy vermeyerek bu ülkenin gerçek hizmetkarına oy vereceğiz.
görsel
görsel
görsel
(resim:#4)
(resim:#5)
atatürkçü ve vatansever cumhurbaşkanı adayı.

1.5 aydır adama atılmadık iftira kalmadı. oyu azaldı evet ama içerideki oyu kemikleşti.

ilk tur için tepki olarak verip, 2. turda kemal kılıçdaroğlu'na verecektim. ancak bu aradaki 14 günlük süreyi dikkate takip edeceğim. eğer bu adamı onore etmezler, üstüne seçimin 2. tura kalmasını bu adama bağlayıp linç ederlerse oy kullanmayacağım.

2. turda tuvalet terliği mantığında verecektim zaten oyumu, o gün viskimi açar evde mubi keyfi yaparım * ünlü düşünür azad yılmaz'ın deyimiyle: "banane amk". *
devlet bahçeli'ye çok benziyor ve bana devlet bahçeli'yi hatırlatıyor.
bitmiştir.
görsel
Balrog düşmeden hemen önce gandalf’ı da yanında çekmişti.. ince taraftarları da, partileri “ileride cumhur ittifakı içerisinde” erimeden önce, kendilerini iplemeyen Kılıçdaroğlu’na son bir kazık atabilir.

Ben arkada düşman bırakmaktan korkarım. Kılıçdaroğlu ise, seçime bir ay kala onlara oyalanabilecekleri bir oyuncak vermek yerine biraz kibirli davrandı bence.. halbuki tek bir övücü konuşma, ortabel bir yerden 5-10 vekillikle bu ihtimali bertaraf edebilirdi. zaten öyle ta da böyle ince, seçimlerden sonra zaten siyaseten misyonunu tekamül ettirecektir.
seçim sonrası köyüne dönüp tavuklarıyla ilgilenmesi gereken kibirli narsist kişilik. Tayyipin seküler ve kazanamamış versiyonu.. adam kazandı diyecek mi yine belki seçim gecesi ortadan puf olur. olsunda görmeyek bidaha o yüzünü sjsj.

edit: bak yine liseli ergenler gelmiş eksi vermiş. topuunuz gelin ulan sjsj..
Bu adama acıyorum.

Kimse de takmıyor zavallıyı.
görsel
çok uyuz olurum.
Mirastan mahrum kalmışcasına tepkiler vermekte. Bizim bildiğimiz chp nin başkanı kılıçdaroğlu değil ince gibi biri olmalı ve bunuda ince bildiği için husumet besliyor fakat ince nin süreç yönetimi ve tarzı bu koltuk için yeterli olmadığını gösteriyor.

Akp için seçim öncesi en güzel ara pası milliyetçiler tarafından atılacaktır zira elde başka seçenek kalmadı.
" FETÖ'nün yeni ortağı Kılıçdaroğlu" diye açıklama yapmış...

bir şey yazmak istiyorum ama çok ağır olacağı için ve ucu bana dokunacağı için yazamıyorum.

https://www.msn.com/tr-tr...8058fe30ec1e30f5&ei=7
Kk adam yerine koyup cevap bile vermiyor.
Chpli leri karşısına alarak siyaseten sonunu hazırlamıştır.
Seçim günü görürsün nerde olduklarını.
Memleket partisinde adam kalmadı.

Her gün her ilçeden istifa haberleri geliyor.

Seni dansın ve çirkin siyaset anlayışın bitirdi muaremm.

Şimdi gidip 15 yaş altına hitap etmeye devam et.
Ulan muareemm.
görsel
Kürtçüleri Çapulcuları sağlam havlatıyor kendisi.

Helal olsun.
Radikal, kk en azından o insanlar için ileri geri konuşmadı.

Muarem hem laf etmiş hemde oy dilenmiş.
Baltalı maaremcilere iyi saplamış sjsj..
Kerhaneci, sen eline tesbihini al, diğer eline ince bel çay bardağınla çayını iç.

Buralar sana 10 beden büyük gelir.
birisi birisine saldırırsa militan olabilir evet söylenilende garip bir şey yok.

saldırılması normal yani, destekliyorsunuz.
Kafamı taşlara vurasım var.
görsel
görsel
Hahahah.
görsel