bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  batı reformcu adayın seçimleri almasını beklerken seçilen ve batıyı iktidara gelir gelmez nükleer çalışmalara devam ettiğini söyleyerek şaşırtan şu anki iran cumhurbaşkanı.şu anda iran ülkesindeki ve de dışındaki radikal islamcıların ve Irak'taki şii direnişçilerin temsilcisi ve en büyük destekçisi olmasına karşın Amerika ve israil'in büyük oranda eli kolu bağlıdır ve Ahmedinecad buna güvenerek konuşmaktadır. (bkz: iran a müdahale ihtimali)
  3 -1 ... yıllaryılı
 2. 2.
  kendisi eski istihbaratçıdır bir çok cinayette parmağı vardır iktidara gelmesi ile anti demokratik uygulamalar artmıştır düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek sahiplenilmeyecek biridir.
  3 -3 ... örümcekkafalı
 3. 3.
  Şu anda dünyanın en delikanlı, en çirkin, en kıro, en cesur, en deli ve en sevdiğim lideri.
  30 -6 ... baybars
 4. 4.
  içi dışı bir olan lider.öyle ki bir halka sesleniş konuşmasında bir yandan halka seslenirken bir yandan da kürsünün arkasinda ayakkabisini çıkarttığı ayağıyla diğer ayağını kaşıyan lider.bu arada çıkartılan ayakkabının arka tarafina bir minibüsçü edasiyla basılmıştır.halbuki M. Ahmedinecad'ın asıl mesleği ecnebilerin "civil engineering" dediği şeydir.
  6 -1 ... heyyavrumhey
 5. 5.
  halktan biri olduğu imajı vermeye çalışmayan zaten öyle olan,eski püskü kıyafetlerle reklam yapmayan,lüks içinde yaşamak yerine ülkesine hizmet etme görev bilincini taşıyan,bilimsel ve askeri gelişmeleri destekleyip bütün batı dünyasının karşısında olmasına rağmen sanıldığı gibi nükleer bomba değil nükleer enerji üreten,abd ve israili ayar manyağı yapan iran islam cumhuriyeti cumhurbaşkanı..castro,chavez ve morales gibi antiemperyalist tavırlarıyla gönüllerde yer etmiş sempatik lider..
  8 -3 ... ebuzer
 6. 6.
  emperyalizme karşı tavrı hepsi bir yana ,cumhurbaşkanından çok türkücüye benzer bu adam o derece ,yaka bağır açmış sakallı falan *
  10 -1 ... r@t@t@
 7. 7.
  dünya kupasıfinal maçlarını izlemek için almanyaya gidecek olması almanları telaşdırmıştır. çünkü ahmedinecad yahudi soykırımını inkar etmiş ve avrupa yasalarına göre suç işlemiştir. almanyaya girmesi ile cezasının infazı söz konusudur. bu nedenle almanlar ne yapacaklarını şaşırmışlar efendim.
  6 -2 ... registerlater
 8. 8.
  bir devlet adamı için ziyadesiyle tehlikeli dobralığa sahip devlet başkanı.
  israil ve yahudi karşıtı beyanları tüm dünyada yankı uyandırmıştır. (bkz: capitolün kazları)
  4 ... infantes
 9. 9.
  bugun rte ile azerbaycan da ilk kez görüşecek iran cumhurbaşkanıdır.iki komşu ülke liderlerinin samimiyetine! dikkat etmek gerekir.dünyanın ta öbür uçlarını dolasan rte komşu ülke lideriyle ancak görüşebiliyor.
  4 -1 ... esteban
 10. 10.
  yaptıklarindan haz duyduğum şahsiyet. iran cumhurbaşbakani.
  9 -2 ... lock