bugün

(bkz: usa)
alfabemizdeki "c" harfini sevme nedenim.
(bkz: amerika birleşik devletleri)
arapçada kul anlamına gelen sözcük.
anabilim dalı kısaltması olarakta kullanılır ki ben üniversiteye ilk girdiğimde karşımda bir tabela gördüm resim eğitim a.b.d yazıyordu ve dedim ki kendi kendime "uleyn amerikalılar üniversitelerimize bile girmişler koca dokuz eylül üniversitesi'nde bile a.b.d nin izleri var, yuh olsun" buradan da şu sonuç çıkıyor ki cahillik başa bela.
kapitalist türkçede "tanrı" manasına gelen kelimedir.
acaba biri durduracak mı 'nın kısaltması.
Allah'ın kulu.
abd arapça bir kelime olup, eski dilde kul, köle anlamında kullanılır. şimdiki dünyaya bakın, abd dünyanın sahibi anasını satayım.
abdullah gül ün adının ilk üç harfi.
amerika birleşik devletleri'nin kısaltması. şeytan.

(bkz: sam amca)
osmanlıca'da Kul, köle, mahlûk. Tasavvufta kâmil Müslüman.
(bkz: kul nesimi)
açmayın beyler dedeler.
arapça'da hizmetci,köle anlamına gelen kadın ismi.
(bkz: abduksiyon)
(bkz: ana bilim dalı)
(bkz: amerika birleşik devletleri)
(bkz: kul)
amerika belalı devletleri.
[a]larım [b]oğarım [d]alarım.
http://arsiv.ntvmsnbc.com/news/115527.asp
şaşırmış ya hee değil mi kaza kader?!
en son da mısır darbesine destek vermişler f16'larla.
amerikanın asıl isteğinin gerçekten de sırayla ortadoğudaki ülkeleri ele geçirmek olduğunu gösteren nwo projesinin uzantsı. amA Sırayla gidiyorlar. Dikkat ederdeniz şu ara suriyeye hiç yüklenmiyolar mesela.
siyasal islamcıların çok sevdiği, özgürlük düşmanı şeytanın uşağı katliam ordusu...
abd de 7 milyon evsiz var ancak kimsenin haberi yok çünkü TV’de gördüğünüz Amerikalıların hepsi havuzlu villalarda yaşıyorlar. ve biz örnek almaya hatta daha beteri olmaya var gücümüzle çalışalım.
Amerika Birleşik Devletleri.
elli tane eyalet ve bir tane federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir.