1. 1.
  bir zamanların efsane sağ beki.hem hızlı hem de çok güçlüydü.gerektiğinde hücuma da destek verirdi,mevkiisinde daha iyisi yoktu.artık düştü kudretinden,yaşı ilerledi.juventus ve fransa formasıyla bir çok başarı kazanmıştır.
  2 ... elendil
 2. 2.
  juventus'a gelmeden önce parma forması giyinmiş olan fransız futbolcu..
  ... tttddd
 3. 3.
  sadece bir zamanlar değil, hala ve dünya döndükçe mevkisinin en iyilerinden biri olan juventuslu bek... güçlü, hava toplarına hakim, çabuk, top kesme özelliğinin tavana vurduğu fransızların saygıdeğer oyuncusudur...
  ... don santino corleone
 4. 4.
  barcelonalı futbolcu
  ... city walk
 5. 5.
  artık miladını doldurduğunu düşündüğüm fransız sağ bek ve stoper.parma dayken bir galatasaray maçı sonrasında hakan şükür ü marke etmekte çok zorlandığını söyleyerek beni oldukça şaşırtmıştır.
  2 ... disco inferno
 6. 6.
  (bkz: sözlükte ilk onbirini açıklayan hocalar)
  ... eşşağan ala gazuğu
 7. 7.
  Fransız futbolcudur. Savunmada görev alan futbolcu italya'nın Juventus takımında forma giymektedir.
  1 -2 ... ladyengineer
 8. 8.
  hakan şükür'le çok anısı olan fransız futbolcu.
  -1 ... kirmizi baslikli istasyon sefi
 9. 9.
  fransa 98 dünya kupasının yıldızlarından, fransa'nın dünya kupasını kazanmasında en büyük rol oynayan futbolculardan biriydi. dünya kupası boyunca en büyük şanssızlığı trt spikerlerinin ismini ''tarum'' şeklinde telaffuz etmeleri oldu. bir nesil kendisini bu isimle tanımıştı.
  1 ... blakkheim
 10. 10.
  sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan ve salzburg gibi gubik takımların transfer etmeye çalıştığı iddia edilen tecrübe abidesi defans oyuncusu.

  beşiktaş yönetimi, alın şu adamı! bakın bonservisi de yok. oynaması mühim değil. alsın karşısına gökhan zan'ı, yere nasıl düşeceğini öğretsin. ibrahim üzülmez'e futbolun ve defansın ne olduğunu anlatsın, yeter. ama siz yine schildenfeld gibi mükemmel futbolcular bulduk diyorsanız, o başka tabii..
  ... art vandelay