bugün

entry'ler (4706)

küçükken pazar gecesi leğende yıkanmamış yazar

3 gün sonra anıları canlanacak olan yazardır. ne mutludur ona. güğüm suyu ile yıkanan yazarlara selam olsun.

esra erol da

Bir program. Bu tarihi not edin; 4 eylül 2017. Bu program için sonun başlangıcı olacak. Türevleri çok fazla ve konular eski formata göre bayık olacak gibi. Hayırlısı.

en çok insan öldüren canlının sivrisinek olması

Saçma bir bilgi. Ufacık sivrisinek şimdiye kadar 45 milyar insanı öldürmüş, yersen. Sivrisinek lan bu! Bir detana bakar. Evet.

su isterken illa ki soğuk su isteyen tip

itici tiptir. Ben bu tipleri sevmem, su isterken üzerine basarak "soğuk" su isterler. Var mı yok mu sormazlar, direk soğuk su isterler. Özellikle evde çalışan ustalar bunu yapar. Soğuk su manyağıdır bunlar. Evet.

coca cola formülündeki inanılmaz mantık hatası

insanı rahatsız eden hata. Sözde coca cola'nın formülü Amerika'da çok gizli ve korunaklı bir şekilde muhafaza ediliyormuş. Lan o zaman bizim türkiye'deki fabrikalardaki üretimde hangi formülü kullanıyorlar? Nasıl gizlilik bu? Çok gizliyse biz nasıl üretiyoruz? Mantığım çaresiz...

kriminal televizyon programları

Bu yıl türk televizyon kanallarının favori programları. Her kanalda en az 1 tane olacak, bazılarında 2!

forma reklamının ekranda buzlanması

az önce kanal d haberde gördüğüm olay. adamlar milyon dolar vererek formaya reklam bastırıyor ama ekranda bu reklamı buzluyorlar. nasıl reklam lan bu? buzlu muzlu?

peynir meyve midir sebze midir sorunsalı

her kahvaltıda akıllara gelen soru.

klip 99

ece erken'in sunduğu klip programı. tabi o yıllar klipçilik çok moda.

fırat aydınus un atletik testini geçememesi

(bkz: athletic bilbao)

en çok kar bizim burda sosyal medya savaşları 2017

son bir hafta içinde sosyal medya mecralarında insanların karlı fotoğraflarla birbirine meydan okuduğu cenk. herkeste bir "en çok bizim burda kar var" ve "biz çok eğleniyoruz lan, sizden de çok" mesajı verme telaşı.

internet cafelerin resmi müzikleri

iki binli yılların başıyla beraber internet cafelerde çalan yerli/yabancı müzikleri bütünü.

şarttır

bir şarkı.

başıma bir şey gelmeyecekse; beğendim.

seda sayan konserine iki bileti olmak

paylaşılacak bir adet bilet olması durumudur.

üçgen peynirin modasının hiç geçmemesi

bir üçgen peynir gerçeği. yıllardır var. ben çocuktum var, ben orta yaşa geldim yine var.

türk milleti vs suriye halkı

son günlerde yapılan kıyaslama. türk milleti son 3 günde farkını göstermiştir.

15 temmuz darbesinin arkasında abd nin olması

şunu herkes bilir ki;
ister afrika'da bir muz cumhuriyeti ister türkiye gibi bir ülkede olsun; bir darbe yapılacaksa her zaman birleşik devletlerin haberi ve parmağı vardır.

büyük şehirlerde komşular arası angajman kuralları

metropollerde komşular arası ilişkileri belireyen kurallardır.

burnundaki sümüğü söyleyen arkadaş samimiyeti

eğer sizin burnunuzda bir sümük varsa sizi uyaran arkadaşın yakınlığıdır, samimiyetidir.

olimpiyatların cia tarafından düzenleniyor olması

halkaların rengiyle ortaya çıkan derin proje.