bugün

entry'ler (1117)

araw

Katılmanın faydalı olacağını düşündüğüm airdrop. https://airdrop.arawtoken.io/?code=KJeWOtB

ucash

halihazırda btc alpha borsasında işlem görmekte olan coin. airdrop döneminde üye olanların hesaplarına 500'er coin yattı,şu an ise 260 civarı coin elde edilebilmekte. bu coinler sms ve mail doğrulamasından sonra hesabınıza yatmakta 30 gün sonra bu coinleri btc alphaya çekebilir burdan da bitcoine çevirebilirsiniz. airdrop döneminde üye olup şu an bu coinleri satıp parasını almış bir çok kişi mevcut. scam bir coin değil.
https://portal.u.cash/acc...ter&referrerid=345245

aykut kocaman

sen anca daum gibi büyük bir teknik direktörün kuyusunu kazmayı bilirsin aykut efendi. Seninle hemşehri olmaktan bile utanıyorum.

christoph daum

bir fenerbahçe efsanesidir. çalıştırdığı sezonlarda 80 puan üzeri bir ortalamaya sahiptir. özlediğimizdir.

tigran barseghyan

Fenerbahçe'nin muhakkak transfer etmesi gerekir kendisini. Geleceği parlak bir futbolcu. Transfermarkt değeri 750 bin euro.

efsane sözlük

sözlükspot furyasının yaşandığı dönemde açmış olduğum sözlüğüm hala dutluk her tarafı gelin size de yetecek kadar arsamız var. yazar alımları devam etmekte. http://efsane.sozlukspot.com/

kurban bayramı

Masum insanların değil de yalnızca kurbanlık hayvanların kurban olduğu islam coğrafyasında oluk oluk akan kanın dindiği bayramlara ulaşmak dileğiyle bu sene de buruk bir şekilde karşıladığımız bayramımız.

jamie vardy

bugün manchester united'ı perişan eden leicester cityli futbolcu. piyasa değerini katladı diyebiliriz.

christoph daum

türkiye gibi bir halttan anlamayıp her halttan anladığını zanneden insan sayısının fazla olduğu bir ülkede hiç bir zaman hakettiği değeri görmemiştir, muhtemelen ileride de göremeyecektir.

işsizlik oranını düşürmek için üniversite açmak

akp hükümetinin memleketin üniversitesi olmayan her şehrine açtığı tabela üniversiteleriyle birçok gencin hayatını karartması sonucunu doğuran durum. evet, 4 yıl boyunca bu insanlar işsiz sayısına dahil olmayacaklar, işsizlik oranları rayında gözükecek ama niteliksiz üniversitelerden niteliksiz birçok öğrenci mezun olacak ve hayatları kararacak. devlet büyükleri (!) de her üniversite mezunu iş bulacak diye birşey yok diye açıklamalar yapacak biz de sadece seyredeceğiz. giderek korkunç boyutlara varacak ara eleman eksikliği de cabası, sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa?

günlüğü 50 lira olan otel

bu fiyata kuşadasında bir gece iki kişi kahvaltı dahil konaklanılabilir muhtelif otellerde haziran ve temmuz aylarında. ağustosta fiyatlar daha yüksek.

karasu

müthiş bir kumsala ama ne yazık ki pek de temiz olmayan bir denize sahip olan ilçe. bununla birlikte gerçekten de düşük bir bütçeyle (40.000-50.000 tl) konut satın alınabilecek bir şehirdir. liman inşaatı bittiğinde bu fiyatlarda yükselmeler görülmesi beklenmekte.

motorola moto g

akıllı telefon almayı planlayanlara tereddütsüz önerebileceğim son derece başarılı telefon. motorola bu cihazla şeytanın bacağını kırdı gibi.

nintendo 3ds

her türlü depresyona, can sıkıntısına karşı ilaç niteliğindedir. super mario 3dland'i, mario kart'ı muhteşem oyunları saymakla bitmez.

sözlük yazarlarının acılı müzik önerileri

http://www.youtube.com/watch?v=4sSYTmTLU0E bundan acılısını bulamazsınız boşa aramayın. müslüm gürses-esrarlı gözler.

nintendo 3ds

mükemmel bir alettir. bir de zelda editionsa tadından yenmez. alınız aldırınız.

10 kasım 2013 fenerbahçe galatasaray maçı

şurda 22. yüzyıla ne kaldı galatasaraylı dostlar? olmuyor işte bu yüzyılı pas geçeceksiniz bu gidişle aykut kocaman gibi bir teknik direktör varken yenemediniz bundan sonra çok ama çok zor.

bülent ecevit

gelmiş geçmiş en dürüst siyasetçisidir türk siyasetinin. ruhu şad olsun.

güzel görünmek için türban takmak

son yıllarda ciddi ciddi var olan bir olgudur. yalnızca türban taktığında daha güzel göründüğünü düşündüğü için örtünenlerin sayısı bir hayli fazla. ki bu durum göreceli olmakla birlikte kimi durumlarda başı açık hali pek dikkat çekmeyen bir kızın türban taktığında daha fazla ilgi çekmeye başladığı da söylenebilir, kimi durumlarda makyajın da bunda etkisi yadsınamaz. herkes dilediği gibi giyinsin tabii bize ne ama makyaja abanıp dar giyinip de yalnızca türban takıp da tesettürün gereğini yerine getirdiğinizi sanmayın, söylemeyin lütfen.

cola turka

başlangıçta türk reklam tarihinin en başarılı kampanyalarından biriyle parlamış ama yine aynı hızla gözden düşmüş kola markasıdır.