bugün

entry'ler (733)

sabri sarıoğlu

görsel

ösym vs tff

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi, Lisans Yerleştirme Sınavı (lys) sonuçlarını 7 günde açıklarken; türkiye futbol fedarasyonu, 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı'nın skorunu 30 gündür tescil edememiştir.

o değil de 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı' başlığının altına saat 00:00'da, ''an itibariyle skoru tescil edilmiş maçtır.'' entry'si girilmedi ya, hayretten kendimi sikeceğim. troll'ler bu işe bi el atsın. piliz.

sırayı cetvelle sınırlara bölen efsane nesil

denklem kurma problemlerinde yaşarlar.

bir sınıftaki sıralara, 2'şer öğrenci oturunca 4 öğrenci boşta kalıyor, 3'er öğrenci oturunca 2 sıra boşta kalıyor, bu sınıfta kaç öğrenci vardır?

sihirli halkalar

(bkz: spirograph)

spirograph

liseliler hatırlamaz, sihirli halkalar adıyla da bildiğimiz mika çizim oyuncağı.

hatırlamak için buradan, maziyi yad etmek için şuradan.

mollylight

kemcuk agizli/@mollylight, cevaben:

erkeklerden istediği, beklediği tepkinin tam zıddını alınca, çıkış yolu bulamayınca "yalancılık, ergenlik..." gibi kro çıkışlarla kendini savunmaya başlayan, amım var yeter havasındaki tipik türk kezbanı.
fikirsiz, cahil olmakla itham ettiği insanın kendisini 18.07.2013, 04:11'den beri engelli listesine eklemesi kendisine koyabilir; hatta öyle kudurtur ki nick altına yazdırır, zeytinyağı gibi üste çıkarıp zaten listesinde engelli olduğu bi insanı engelleyip kurtulduğunu iddia ettirir.

olmuyor, lütfen...

edit: karakolda doğru söyler mahkemede şaşar, görsel .

minimik

kemcuk agizli/@minimik, cevaben: görsel

duk erangir

johnny sins in tayyip erdoğan a küfür etmesi/@duk erangir yazdığı bu entry üzerine ''ben de ön ayak olayım da senin anana yazsın aynı şeyi amaç taşak. ahaha.'' şeklinde bi mesaj yazıp yollayarak akabinde engellediğim küfürlerin bi harfi yerine yıldız koyarak küfürleri legal hale getirdiğini düşünen, özgürlük bana aitse özgürlüktür düşüncesindeki sözde özgürlük savaşçısı. aynısı senin anana bacına yapılsa düşüncesi bile dellendirmiş, hani amaç taşaktı. sen yapınca taşak, başkası aynısı senin anana bacına yapılsa deyince hemen zırla, moderatörün kapısında ağla adam çaylak yapılsın diye. oldu paşam.

anlayabileceğini düşünmüyorum ama:
hangi görüşü benimsemiş olursa olsun, bireyi, bireyleri, toplulukların değer verdiği herhangi bir insanı dalga konusu yaparak çok elzem bir halt yediğini sanan "insan" diye tasnif edemiyorum, çünkü "insan" temelinde kainat üzerinde beraber yaşamaya bir şekilde zorunluluk duyduğu geri kalan "insan"lara saygı duyan varlıktır. ancak, diğer kişilerin düşüncelerine dil uzatmak, takmış olduğu at gözlüğünün görüş açısını kendi "dahiyane" düşünceleriyle, ''taşak'' diye tarif ettiği görkemli "zeka" yapısı esprileriyle daha da küçültmekten öteye geçememesi hastalığının en büyük göstergesi.
daha vahim olanı böyle bir hastalığın belirli bir ilacı yok. günü geldiğinde en ölümcül hastalıklara bile kesin tedavi yöntemleri geliştirebilecek kadar ilerlemeye açık olan insan zekası; ne yazık ki senin bu hastalığına herhangi bir şekilde tedavi yöntemi geliştiremeyecektir.

edit: bu da dursun burada görsel .

hutbede need backup çağrısı yapan imam

cuma veya bayram namazlarında cami inşaatı, cami tamiratı ve tadilatı, kur'an kursu eksiklerinin giderilmesi, sosyal yardımlaşma ve dayanışma faaliyetleri gibi bilumum din ve diyanet ihtiyaçları için nakdi veya ayni yardım çağrısında bulunan haddinden fazla counter strike oynamış imam. counter strike'la büyümüş cemaatin genç fertlerini kalbinden vurmayı amaçlar.

salca

(bkz: sen var ya askerde çok yersin ha)

http://www.youtube.com/watch?v=JGMxWaW9p5E

hamit topkaybı

bursaspor'un yeni transferi galiba. 2 eylül 2012 galatasaray bursaspor maçı'nda, bursaspor'un bütün tehlikeli ataklarını başlatan isim. yalnız neden sarı-kırmızılı formayı giymiş, arkadaşlarla beraber onu araştırıyoruz. işimiz gücümüz yok çünkü, evet.

27 ağustos 2012 sözlüğün yavaşlaması

(bkz: arkadaşlar görüntü kasıyor boşalan çıksın direk)

burak yılmaz

arif erdem'in yıllar önce kaybolan kardeşi.

not: galatasaraylıyım.

2012 ösys sonuçları

---reklam alınır---

beni hiçbir üniversitenin hiçbir fakültesine yerleştirmemiş sonuçlardır. sınava da girmemiştim zaten.

o değil de biz liseliyken sabah 9 bilemedin 10 dedin miydi açıklanırdı sonuçlar. sınav sonuç gazetesi varıdı, 900'lü hatlar varıdı. geceyarısı sınav sonucu mu açıklanır mına koyiim.

ösym, topsun olm.

---reklam alınır---

ilk entry yi girip editlerle sayfayı işgal etme

(bkz: reserved)

edit: son yumruğu ben vurmak istedim.

tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar

görsel

1 den sonra nasıl 2 gelebilir

(bkz: 1 den sonra 2 gelebilir bu da size koyabilir)

zigonsehpa

çaylaklar trenine binmiş keko.
tu kaka bana, sexton ve zigonsehpa tren yapıyorlar. var mı katılmak isteyen ? çüf çüf çüf çüf... düt düt düüüttt.

ıstakayı koltuğunun altına verdim 101'de.

sexton

tu kaka bana, sexton ve zigonsehpa tren yapıyorlar. var mı katılmak isteyen ? çüf çüf çüf çüf... düt düüüttt.

pes'de de gidiş yollarını ıslatıverdim zaten.

tu kaka bana

tu kaka bana, sexton ve zigonsehpa tren yapıyorlar. var mı katılmak isteyen ? çüf çüf çüf çüf...

pes'de de sikiverdim zaten.