bugün

tsl de 28. hafta mücadelisine sahne olacak, zirve yarışını yakından ilgilendiren maç olacaktır. maç saat 19:00 da fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadyumun da oynanacaktır.
kayseri'yi canı gönülden destekleyeceğimiz maçtır. kayseri ıh ıh ıh.
fenerbahçe için galatasaray deplasmanından aldığı 3 puandan sonra çok kritik bir viraj. müthiş moral kazanan fenerbahçe'nin kayserispor engelini aşacağını düşünüyorum...
kale arkası biletleri 22 lira olan maç.
yunus yıldırım'ın düdük çalacağı karşılaşma.
az gollü bir maç olacaktır. * *
bu sabah itibariyle kale arkası biletleri tükenmiş olan karşılaşmadır.

sinirden kendimi sikicem sözlük.1 saat farkıyla bileti kaçırdım.oysa ki ne zorluklarla 25 tl bulup biletix e gitmiştim.
geçen sene aghahowa' nın yaptığını makukula' dan beklediğimiz maçtır. nede olsa;
(bkz: fener zenci sever)
v.manisa maçında taraftarın " cimbom u yenmeden bu stada gelmeyin" tezahüratına, gereğini yaparak cevap veren fenerbahçemizin derbi galibiyetini anlamlı kılması ve bursa nın kazandığı hafta puan farkının açılmaması adına kazanmasını temenni ettiğimiz maç.
muhtemelen birçok fenerbahçeli taraftarı da "acaba hangi maçı izlesem" diye ikilemde bırakacak maçtır, zira yaklaşık aynı satlerde fenerbahçe acıbadem de avrupa şampiyonluğu için bergamo ile karşılaşacak. umarım günü 2 zaferle kapatırız.
kayserinin kazanmasi muhtemel mac. tabi suprizlere de acik.
şimdiden belirtiyim çok sıkıcı geçecek maçtır.
kayserispor'un maçlarına bakarsak, puana ihtiyacı olan takımlara karşı kaybettiğini görürüz, sezonu kapattılar gibi. sezon sonu da tolunay kafkas ayrılıyor. süleyman hurma da var yönetici sıfatıyla kulüpte. banko fenerbahçe diyorum, fener alır. iddaa oynayacak olanlara tavsiyemdir.
arkasında Selçuk 21 yazan çubuklu formam ile çıplak gözle izleyerek sesimin sonuna kadar tezahürat yapacağım maçtır.

(bkz: bizim için saldır kanarya)
kayserispor bu maçtan puan alırsa şampiyonun aşağı yukarı belli olacağı maçtır. stresti falandı, şu saatten sonra fark 5 puana çıkarsa bursa bırakmaz. zaten ankaraspor'dan 3 puan alacaklar daha. merakla bekliyoruz maçın sonucunu.

ayrıca fener taraftarından bir güzellik bekliyorum voleybol takımları için. tezahuratlar, pankartlar vs...
kayserili olup fenerbahçeyi tutan kişilik için yorumlanması zor olan karşılaşmadır.Sonuç şöyle olur şey...,..mmm..
(bkz: üstüme gelme inanamam)
bugune kadar staddan izlemiş oldugum hiçbir maçta Fenerbahçe'nin puan kaybetmemiş olması nedeniyle zor da olsa kesin kazanacağımız maçtır.
deli gibi ini aradığım maçtır. tahminimce fenerbahçemiz bir kaza kurşununa gitmeden maçı alacaktır; ama ne yalan söyleyim ilk dakikalarda gol yiyecekmişiz gibi bir his var içimde ama hadi hayırlısı...
fener'in kazanamayacağı maç. kazanırsa bikini giyerim, olmadı yağlı güreş yaparım.
(bkz: yok mu)
Bursasporluları yakından ilgilendiren karşılaşma.
buradan kaliteli ve kesintisiz izlenebilir.
yanlış görmediysem 1. dakikada fenerbahçe'nin penaltısı verilmemiştir.

not: beşiktaşlıyım ve pozisyonu sadece 1 kere gördüm. kesin doğru demedim.
yanlış görmesiysem mehmet topuz'a kendini attığı için sarı kart verilmemiştir.
mehmet topuz'un kendisine yaptığı penaltıyı vermeyen bir hakem yönetiyor mücadeleyi.

azcık tarafsız ol lan hakem.
mehmet topuz kendini atacağına topa vursa fener'in 1-0 önde başlayacağı maç.