1. 1.
  tünelde bir müzik mağazası ve stüdyo.
  ... veritaserum
 2. 2.
  jackson marka gitar satan dukkan.
  ... a fine day to exit
 3. 3.
  pollyanna sedat'ın sloganı.
  1 ... eqin
 4. 4.
  Türkiye'nin farklı illlerinde şubeleri bulunan müzik aletleri mağazası.Hala aynı şey devam ediyor mu bilmiyorum ama ilk gitarımı aldıgımda bir süreliğine beleş gitar dersi veriyorlardı.
  ... crocus_cc
 5. 5.
  eskisehir kökenli bir pop muzik grubudur. Kütahya barlarında ve kafelerinde bolca calmıslardır. Özellikle solistlerinin muhtesem sesi hala kulaklarımdadır.
  ... melankolik
 6. 6.
  sahibi serter bağcan olan müzik aletleri mağazası zinciri. çok güzel insan kucaklama politikaları vardır. en basitinden türkiye'de tek başlarına sahip oldukları jackson gitarların distribütörlüğünün verdiği gazla fiyatları amerika fiyatının iki katına çevirip birimi euro yaparlar. amerikada 190$ dolara satılan en dandik gitarı* 512 euro ya kakalamaktadırlar. kısaca uzak durulası mekandır.

  dolaylı kaynaklar:
  http://www.laylaylomshop.com/~türkiye~
  http://www.music123.com~amerika~
  1 ... diyosun
 7. 7.
  eskişehirdeki en iyi müzik mağazalarından birincisi. *
  -1 ... eldaina
 8. 8.
  içinde çadır kurulası bir müzik mağazası.
  ... titosantana
 9. 9.
  arabesk bir şarkı sözüdür..lay lay lom galiba sana göre sevmeler hopaşinanay galiba sana göre sevmeler nakaratına sahip bir damar şarkıdır aynı zamanda..
  3 ... aktif matkap
 10. 10.
  gitar çalmaya yeni yeni heves etmiş 15 yaşındaki bilgisiz saf çocuğa gözümün önünde 1500 $lık jackson gitarı almasını öneren , pena bile alınmaması gereken kazıkçı bir müzik markettir.
  2 ... gerko