bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  davula başlamamı sağlayan,çoğu kişinin bok atıp kötülediği,ama bence süper teknik ve temiz çalan,metal tanrısı metallica'nın davulcusu.kendisi danimarkalıdır ve babası döneminin en ünlü tenis oyuncularındandır.
  8 -5 ... apeiron
 2. 2.
  davulcuların şahı denebilecek aşmış insan.memleketimde her halta bok atarak dikkat çekmeye çalışan bazı insanımsıların çekemediği yeteneklerden.bana göre ise en iyisi.
  5 -3 ... disco inferno
 3. 3.
  (bkz: metallica)
  1 -1 ... cartman
 4. 4.
  metallica'nın kurucusu ve davulcusu olan sahıs.
  1 ... manson
 5. 5.
  metallica'nın load albümü çıktığında albüm ile ilgili görüşleri sorulan lars o kadar beğeniyorumki dinlerken ereksiyon oluyorum demiştir fakat ne varki albüm ellerinde patlamıştır.
  bide memelerine küpe takmasa iyi olacaktır.
  2 ... sıçtırtma lamasına
 6. 6.
  konserde koydugu danimarka bayragina ve davuluna bittigim sahis.dyers eve ve one da kros rekoru kirmistir.dunya nin en unlu bateristi.
  -1 ... hexagram
 7. 7.
  bateri çalmaya heveslenmemdeki yegane adam. iğrenç sesi de olsa, çok ve boş konuşan bi adam da olsa, boyu bir tavşanın ki kadar da olsa iyi adamdır...
  2 ... rigsmaer
 8. 8.
  yeni cikacak albumlerinin metallica(black) albumu kadar iyi olucagini iddia edene metallica nin davulcusu.
  1 ... hexagram
 9. 9.
  lars ulrichin süper tekniği varsa dennis chambers , vinnie colaiuta , steve gadd ... gibi üstatların tekniklerine nası bir sıfat yakıştıracağımı düşündürten insan.
  4 -3 ... morkeste morke
 10. 10.
  some kind of monster dvdsinde kendisine kıl ettiren,çok konuşan insan.
  2 -1 ... monolith
kapat