1. 1.
  Aynı zamanda liquid tension experiment davulcusudur. Tama kullanır.
  8 -5 ... double cross
 2. 2.
  dirin titırın akıllara ziyan davulcusu,mükemmel bi tekniği vardır;takdire şayandır.
  4 ... ajdaris
 3. 3.
  dream theater davulcusu.kendisi dünyanın en iyi davulcularından biridir.süper soloları ve alto-zil kombinasyonları vardır..mükemmel çalar.ayrıca liquid drum theater adlı 2 cd lik eğitim seti de vardır.izlemek ve dinlemek gerekir,anlatılmaz,yaşanır
  5 ... apeiron
 4. 4.
  lama gibi tukurur her konserinde. tam bir showmandir.
  1 -1 ... laz pacino
 5. 5.
  (bkz: Perfect)
  1 -1 ... hendrix
 6. 6.
  budokan konserinden önce " i have three words for you : lock an' loll! " diyen adamdir.

  japonya'daki kiz hayranlarini seven ve " burayi seviyorum, cünkü diger ülkelerde hep erkek hayranlarimiz var, hep bilgisayarci veletler ve müzisyenler " diyen adamdir.

  davul setinin basina gectiginde insanliktan cikan lama aromali animal'a dönüsen adamdir.*
  4 ... aftermath
 7. 7.
  ilk dream theater türkiye konseri 2002 Dünya kupasına denk gelmiştir kendisi de sahneye Emre belözoğlu formasıyla çıkarak jest yapmıştır. fena tükürür baterinin ordan seyirciyi buldurur. john petrucci live at budokan da kendisine mike the camel demiştir. hatta jp sırf bu adamın tükürükleri yüzünden amfilerini camla kaplayıp korumaya almıştır.kendisini türk halkı bağrına basmış ve portnoy'can' demiştir.
  2 ... solid_snake
 8. 8.
  (bkz: dream theater)
  1 ... a fine day to exit
 9. 9.
  dream theater'in konserlerde kullandigi ses sisteminin ustu camla kaplidir.john petrucci bunun gizemli bir olay olmadigini soyler ve because we have the lama on the drums gibi birsey der.

  (bkz: lama)
  (bkz: john petrucci)
  3 ... a fine day to exit
 10. 10.
  aksak ritm leriyle insanı costuran bir yaşam ünitesidir.tuşesi bir çok davulcunun hayalidir.her yonuyle idol alınabilecek ender müzisyenlerdendir.
  3 ... turbulans