1. 1.
  Bursa'nın denize sınırı olan ilçelerinden birisi, Türkiye'nin soğan ambarı olarak bilinir. http://www.karacabey.bel.tr/
  2 ... kirmastılı
 2. 2.
  çok büyük bir hara vardır burada.
  1 ... ratata
 3. 3.
  evim guzel evimin bulundugu,canim bursamin sirin ilcesi..her yil kendini gelistirdigini soyleyebilecegimiz bir yer ayni zamanda.ayrica denize siniri yoktur ama 15dk mesafede bogaz,1saat mesafede de erdek vardir.ozellikle erdek..
  2 -1 ... glosoli
 4. 4.
  bandırmaya giderken karşıma çıkan otogarını görmemle birlikte ananemi arayıp "anane 45 dakika sonra geliyorum sofrayı kur" dememi sağlayan ilçe.
  2 -1 ... fth
 5. 5.
  uludağ üniversitesine ait bir yüksekokulu esentepe mevkiinde barındıran internet kafesi bol,öğrencisi çok,at arabaları meşhur,sosyal faaliyet için bursaya ya da bandırmaya gitmekten başka çare bulamadığınız küçük,mütevazi ama yine güzel bursa ilçesi **....

  (bkz: Türkiye Jokey Kulübü Karacabey Pansiyon Harası)
  2 -1 ... white pages
 6. 6.
  iş gereği bir süre kaldığım ve bu süre zarfında hoş arkadaşlıklar kurduğum, peynir pazarında gece olunca bahçesinde rakı içip efkar dağıttığım bursanın ilçesi.
  3 -1 ... ruhadam
 7. 7.
  sosyal açıdan komşusu mustafakemalpaşa nın çok gerisinde kalmış bursa ilçesi. zira yapılcak bi şey yoktur heykel denilen yeri vardır sadece diğer yerler yarı köy havasındadır yaşanılası değildir.
  3 -2 ... maskot
 8. 8.
  nestle ve sütaş fabrikalarını bünyesinde barındıran bursa nın mühim ilçesi.
  3 -1 ... yamuq
 9. 9.
  Eski adı Mihaliç olan bursa nın en güzel ilçesidir. konumu itibariyle bir çok şehrin kesişme noktasındadır. verimli topraklara sahip olması nedeniyle birçok sanayi tesisinin bulunduğu, bu yüzden çok göç alan ve gelişen bir şehirdir. Karacabey Boğaz ı, Uluabat gölü, Issız Han, imaret Cami-i, Karacabey harası, Baba Kuruş At Mezarı gidip görülebilecek yerlerdir. bir de 2007 yılında tamamlanan Atatürk Parkı vardır.

  --spoiler--
  http://www.karacabey.com
  --spoiler--
  3 -3 ... il nome della rosa
 10. 10.
  5 yılımı, en güzel çocukluk yıllarımı geçirdiğim, çok sevgili ilk okul öğretmenimi ve bir o kadar değerli arkadaşlarımı barındıran türkiye'nin en güzel ilçelerinden birisi. bursa'ya bağlıdır. ayrıca memleketim olan gönen'e 1 saatlik mesafede bulunmaktadır.
  1 -1 ... cntrlaltdel