bugün

entry'ler (2029)

sözlük yazarlarının film tavsiyeleri

the kite runner - uçurtma avcısı.

ayrıca izlediğim antin kuntin filmleri bu blogda topluyorum, antin kuntin film seven suser'ların işini görür belki.
http://filmtavsiyeci.blogspot.com.tr/

sözlük yazarlarının oy vereceği partiler

milli ittifak, basiretsiz parti başkanına selam olsun.

ayakları büyük kız

yaba gibi ayaklara sahip kızdır, sulak yerde büyümüştür, ancak tırnaklar ojeliyse gideri her daim vardır. Zamanında böyle bir kızla tanışmış olmakla beraber dükkanında terlikle dolaşırken ilk dikkat çeken yer olmuştur,(tabi bunda kırmızı ojelerinde katkısı var ancak ayak harbi büyüktü) ojelerin yakıştığını söyleyip pot kırsam da "dost başa, düşman ayağa bakar" kontrasıyla karşılaşmadım.

football manager 2015

malum ortamlardan indirip lisans, crack gibi sorunlarla uğraşıp zar zor oynanabilecek oyuna sahip olduğum Beşiktaş ile kariyer başlatıp bir daha yüzüne bakmadığım, bakamadığım oyun. eskiden alışıp, adapte olduğum oyunlar son versiyonlarında yeniliklerle coşuyor bu iyi haber belki ama şahsen oyuna başlamaktan üşeniyorum. sanırım yenilikleri çözmek ve uyum sağlamak esas sıkıntı.

bir diğer oyun için;

(bkz: rome total war 2)

sevgilinize şu şiiri okuyun

(bkz: ah ulan rıza)

alınacak muhtemel cevaplardan birini de iliştirelim tam olsun.

- tabi arkadaşların benden daha önemli cevdet.

forever

cnbc-e de arada bir denk gelinen çerez niyetine izlenilen dizilerden biriydi. ancak bir süre sonra internetten mi izleyeyim? ya da cnbc-e den mi takip edeyim? ikilemine düşürür insanı, güzel dizidir efenim. Ayrıca bir tek bana mı öyle geliyor dizinin başrol oyuncusunu kim giydiriyorsa çok iyi giyiniyor. seçimler güzel.

parmakkaldirancocuk

güzel muhabbetler zamanının güzel insanı. Daha sonraları iç anadolunun şirin bir kasabasında striptiz club işine girdi, batırdı, zor kurtardık bataklıktan.En son görüldüğünde kendisini ilme irfana adamış bir neferdi. hey gidi günler, striptiz kulübüne az lap dance'cı aramadık zamanında.

bir sabah rte olarak uyanmak

Sabah ereksiyonu paralellere bağlanarak güne başlanabilir.
(bkz: ey sabah ereksiyonu)

uyuyamamak

Bu konunun üzerine özellikle uyku düzeni bozulmuşsa tez yazacak kadar bu sorunla bogusmaktan mutevellit sürekli karsilastigim, insomnia isminin büyüsüne kapılıp ara ara hoşlandığım yatağın işkenceye dönüşme hali yaş ilerledikçe uykusuz kalmanın cekilmez bir hale dönüştüğü ve dayanmanin zorlasmasida aşikardır.

21 yüzyılda suratı açık sokağa çıkan kadın

sokağa çıkabiliyor olması şaşırtıcıdır. çıkmaması gerekirdi halbuki.

üstteki yazarın nickini değiştir

duk erangir: men dakka dukka

hearthstone

bir türlü rank kapışmalarında kazanamadığım oyun. Casual'de akıyorum halbuki, oyun ile ilgili tiyolara açık olduğum blizzard'ın kart oyunu.

jahrein

alamancı streamer,gamer. aksan yaparak diğer oyuncuları trollemesini yarılarak izleriz. ayrıca; (bkz: pipi)

kral salman

(bkz: ilyas salman)
(bkz: tuncer salman)*

muhtaç çocuklara yardım timi

destek verilmesi gereken eylem cevval sözlük arkadaşları göreve davet ediyoruz.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben zaten sana hep yazdım, elle tutulur bir şey yapamadım ki, seni amerikan filmlerinde ki veletlerin hayali arkadaşlarına benzetiyorum.
dengesizliğimin sebebini sana bağlıyorum. Biri beni çocukluğuma götürmeli ya da götürmemeli mutlu anılar acı verir her daim.

Have a nice day!

sözlükte mesaj gelse de konuşsak diye beklemek

eski mesajlar okunur, yıllar önce yapılan muhabbetler hatırlanır, gülünür. Boşa bekleyiştir. Zaten kaç bekleyiş boşa değildir ki?

caner erkin

kariyerine yurt dışında devam etmesi gereken top tepicidir. Eski günleri hatırlayan gazetelerde yer alan "Lejyonerlerimiz" başlığı altında yer alan haberleri. Emre olsun Nihat olsun Tuncay olsun onlardan gelen haberler şimdi ise sadece Arda Turan gönlümüzü kabartıyor. Bu oyuncuların çoğalması gerekiyor.

sevgilisinin vajinasını arkadaşlarına anlatan adam

akıllara baba jo'nun fıkrasını getiren adamdır.

neyazsamoncedensecilmisdiyor

lukaku transferinin ajanslarda ara ara yer aldığı şu günlerde akla gelen yazardır, yeniler bilmez.