bugün

çamur isimli grubun süpper şarkısı. dinlemek lazımdır. klibii de tv de dönmeye başlamıştır.

bi de sözlerini yaziyim tam olsun..

dize geldim anladım ki bu alem budur
yazamadım sevdiğime beş altı satır
neyse dedim de duruldum tutuldum aşka
hem üzüldüm hem de üzdüm susaydım keşke
duman oldum halimden eser kalmadı
aşkım figanım,gülüm baharım
meyhanelerde sakiler derman olmadı
çok istedim olsun diye
sensiz olmadı
bana yine gül yüzünle gel tek sözünle gel
gözüm yolda gönlüm sende kaldı al da gel
yana yana yaz oldu kışım,kor oldu düşüm
can yürekte,yürek sende kaldı,al da gel

geceleri gündüzleri katıp dururken
sıkılmadan orda burda atıp dururken
uzun ince bir yollarda kayarken alem
ne hallere düştük ulan durup dururken
duman oldum halimden eser kalmadı
aşkım figanım gülüm baharım
meyhanelerde sakiler derman olmadı
çok istedim olsun diye sensiz olmadı
fr. haras
At üretilen çiftlik, aygır deposu.
hare.
arapça'da bok anlamına gelen kelime.
isminin niçin hara olduğunu anlayamadığım, şarkı ilede isminin arasında bağlantı kuramadığım çamur grubunun çok sağlam parçası.ayrıca son zamanlarda moda haline gelen,* rock gruplarının arabesk alt yapılı şarkıları arasında örnek gösterilir.
(bkz: arabesk rock)
klibi için buyrun;

http://www.youtube.com/watch?v=m9pSCIc-8Ss&mode=related&search=
cok iyi sozlere sahip camur parcasi. kendi içinde melodisiyle, vokalin sesiyle ve parçanın o rahatsız etmeyen gerginligi ile iyi duzenlenmis ve son zamanlarda degisik bir sound ortaya cıkarabilmis bir parca. tebrik edilir.
Çamur grubunun süper şarkısıdır. Bana kalırsa ''Duman'' dan daha iyilerdir. Her ne kadar şarkılarına yansıtmasalar da savaş karşıtlığı ile de sempatimi kazanan bu gruba bu şarkının adının neden hara olduğu sorulduğunda grup üyelerinden röportajı yapana gelen cevap şudur: ''Hip-hop altyapılı rock arabesk 'in baş harflerini koyduk: H.A.R.A. '' *
turkiye jokey kulubune ait olan karacabey'deki devasa at ciftligi.
dinledigim an itibariyle hastası oldugum bir çamur sarkısı
"lan oğlum ezdirmeyin kendinizi,lan canavar gibi grupsunuz lan..." diyerek başlayan çamur grubunun; sözleri ve melodisi güzel şarkısıdır.* "çıktı çıkacak abi bilemedin eylül ekimde çıkar.evet abi.hee kanalizasyon sorunu var." diyerek şakıyı bitirirler.
Vücudun ağırlık merkezi. Geleneksel olarak ruhun, aklın ve ki'nin kaynağının yeri olarak düşünülür. Aikido teknikleri mümkün olduğunca insanın hara bölgesinde yapılmalıdır.
çamurun dile dolaşan güzel şarkısı.uzun ince bi yollarda kayarken alem ne hallare düştük ulan gibi içli sözlere sahiptir.*
klibinde ağızdan çıkan duman olayını abartmış ''eeh yeter be'' dedirtmiş çamur şarkısı
sevdiceğe bağıra bağıra söylenesi şarkıdır..

bana yine gül yüzünle geeeel.... tek sözünle geeeel
gözüm yolda gönlüm sende kaldı al da geeeel
yana yana yaz oldu kışım, kor oldu düşüm
can yürekte, yürek sende kaldı, al da geeeel.....
sadece at değil aynı zamanda sığır gibi büyük baş hayvanların da özellikle damızlıklarının yetiştirildiği, yeni melez ırkların ıslah edildiği zirai oluşum. en meşhuru bursa izmir yolunun yaklaşık 60. km lerinde bulunan karacabey harasıdır..
bugün taksim gölge barda konser veren çamur parçası.
bu aşkın ızdırabı isimli çamur albümünün güzel çıkış şarkısı...

" dize geldim anladım ki bu alem budur " , " ne hallere düştük ulan durup dururken " gibi sözlerle kendiyle dalga da geçer.

bir diğer süper şarkısı için;

(bkz: yara)
camur grubunun mukemmel şarkısı su anda sozlugun radyosunda calan parça
yavaş yavaş müzik marketlerde çalmaya başlayan ve dinleyici tarafından merak edilip sağdan soldan bulup dinlenilmeye başlayan şarkıdır.
ingilizcesi stud farm olan sözcüktür.
insanI esir eden $arkIdIr. 2 haftadIr ba$ka $arkI dinLetmemi$tir.

(bkz: çamur)
az önce bir programda zerrin özer ile özcan denizin beraber söylediği arabesk rock gibi bir şey olan harika çamur şarkısı.
(bkz: ne şarkısı yahu)
at üreten çiftlik demektir.
çamur grubunu tanımama vesile olan müthiş parça. açılımı ise şöyleymiş: hiphop altyapılı rock arabesk.