bugün

entry'ler (594)

öğretmen esprileri

bir sınıfta başarısız olan, iyi reaksiyon almayan bir espriyi başka sınıflarda ve şubelerde ısrarla yapıp yapmadıklarını merak ettiğim espriler.

ters çaba kuralı

motorcuların bir tehlike anında çarpmamak için gözlerini veya düşüncelerini odakladıkları direğe yüksek yüzdeyle çarpmalarını da örnek olarak gösterebileceğimiz kural.

susatmayan içecekler

su.

(bkz: düz mantık)

mutfaktan gelen yemek kokusu

sizin mutfaktan geliyorsa yine şanslı olduğunuz anlamına gelen kokudur.

(bkz: komşudan gelen yemek kokusu ile doymak)

elon musk

"tüm yaşadıklarımız bir simülasyon olabilir mi?" sorusunu kendisine defalarca sormuş olan adam:

https://www.youtube.com/w...PS8&ab_channel=Recode

cevabı ise: "tüm bu yaşadıklarımızın simülasyon içermeyen bir gerçeklik olması milyarda bir ihtimal."

yolda laf yiyen kız tepkileri

laf atan veya takip eden kişi olarak değil, korkudan sığınılan yabancı kişi olarak da gözlemlenebilen tepkiler.

birkaç hafta önce lise çağında bir kız, annesi ve henüz okul çağına gelmemiş bir erkek çocuğu ortaklar caddesinde tedirgin tedirgin yürüyorlardı. onların arkalarındaydım. tedirginliklerini görünce adımlarını hızlandırıp öne geçtim, benden rahatsız olmasınlar diye. aradaki farkı 1-2 metre açtıktan sonra, anneleri bana seslendi. "pardon, rahatsız olmayacaksanız şu caddenin başına kadar bizimle yürüyebilir misiniz?" diye. ilk başta anlam veremedim. surat ifademden şaşkınlığımı anlamış olacak ki, hemen ekledi: "arkamızda bir çocuk var, bizi takip ediyor. kaldırım değiştiriyoruz, o da değiştiriyor. tedirgin olduk" dedi utana sıkıla. ben de "tabii ki" dedim ve caddenin başına kadar onlara göz kulak oldum elimden geldiğince. benimle birlikte yürüyümeye başlayınca onlar, çocuk takibi bıraktı hemen.

demem o ki, güvenli olabileceğini düşündüğünüz bir kişiden usulca yardım isteyebilirsiniz takip olaylarında, takip eden kişi ile aranızda yeterince mesafe varsa.

tabii ki yağmurdan kaçarken doluya tutulmamakta da fayda var. aman diyim.

ulubatlı hasan anadolu lisesi

küçük sanayi yada kent meydanından nasıl gidilir diye çözmeye çalıştığım okul.

disko kralı

an itibariyle kim olduğu belli olmayan sarışın bozma bi kızcağızın yayını terk ederek polimik yapmaya çalıştığı program.

beyaz tv

(bkz: ak tv)
(bkz: beyaz tv)
(bkz: ak parti)

seda sayanın kamer gencin sünnetini kontrol etmesi

seda sayan nın akp yandaşı (bkz: beyaz tv) de kamer gençe yönelik yaptığı sünnetsiz iddalı yayının ardından kamer gencin seda sayana tokat gibi verdiği cevaptır. kontrolün ardından seda sayanın programında az sonra replikleri ile gerçeği açıklaması gerekmektedir.

seda sayan

kamer genç tarafından ayar yemiştir kendisi.
(bkz: çakma yandaş)

resmi günlerde tvlerdeki bayraklar

milli bayram ve resmi günlerde tvlerin sağ üst köşelerinde yer alan atatürk ve türk bayraklarıdır. bazı tvler laf olsun diye minicik koyalarlar hatta atatürkü koymayanlar bile vardır (bkz: stv) (bkz: tvnet)büyük kanallar ise büyük ebatlar tercih eder genelde (bkz: kanald) (bkz: show tv) (bkz: atv)

star tv nin doğuş grubu na satılması

ve iki efsane kanal kral tv ve star tv tekrardan kardeş kanal olucaktır.
(bkz: ah cem uzan ah kimlere kaldık)

spor ayakkabı

beden eğitimi dersinde giyilmesi zorunlu olan ayakkabı türü.

flash tv

bi ara müzik kanalı olmaya kalkmış ancak başaramamış kanaldır.

00 00 da facebook durumları

saatin 00:00 olmasıyla facebooktaki durumlardır.

yeni yılı evde geçirdiğini belli etmeme yolları

facebbokta hiç bişey paylaşmamak..

yaprak dökümü

aaa matmazel.

gay denilince akla gelen erkek profili

erkeksi görünüşe önem verirler geyler her zaman hem kendisi hem partneri erkeksidir. erkeksi kokular kıyafetler giyerler çoğu kızda geylere bu yüzden aşık olur aslında. diğeri travestidir. zaten apayrı tatışılması gereken asıl konudur.

yaran facebook iletileri

facebooktaki arkadaşlarınızın durumlarına yazdığı yaran iletilerdr.