bugün

Kulübün finansal yapısı uygun ise sonuç alınır bu adamdan. Lakin değilse FiFA ile uğraş dur. Sadece kendi değil getirdikleri de ugrastiracaktir. Onlar imzayı kalplere değil kapı gibi sözleşmelere atıyorlar.

Hayırlısı olsun.
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörlerinden biri.

Bana göre en iyisi.

Türkiye’ye geleceğini hala sanmıyorum.
profesyonel adam, sizin saçma salak ağlak işlerinizle uğraşamaz, ay ligden çekiliyorum, ay u19 la maça çıkıyorum ay götüm bilmem ne. gelemez bu adam böyle triplere.

o nedenle de hiç umutlu olmayın, asla fenere gelmeyecek bu adam. para için diyenler olacaktır elbette ama sadece bu güne kadar aldığı tazminatlarla bile feneri satın alır bu adam. * sizin paranıza da muhtaç değil yani anlayacağınız. çok şaapmayın o yüzden.
gün geçtikçe yeni detaylar ortaya çıkmakta.

- kendisi takriben 12 milyon euro maaş istiyormuş. yanındaki yardımcılar için de 2-3 milyon euro. etti sana senelik 15 milyon euro.

- minimum 4-5 oyuncu transferi ister. onlar da en az 20-30 desek büyük mali problemler ile uğraşırız.tazminat işlerine girmiyorum bile.

bence fenerbahçe finansal açıdan fena gitmiyor. parlat-sat mentalitesi gayet yerinde. lakin mourinho gelir ise bu çizgiden kayarız.
Yeni sezonda fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olacak olan dünya markası. Hayırlı olsun..
gel gel panayır var gel..

şubat gibi 36 milyon tazminatı ödenerek kovulacak muhtemelen. bu yönetimdeki aveller bu adamı aykut, iso falan sanıyor heralde. lan bu adam kendisine posta konulmasına izin verir mi hiç... başına iş aldı aday yonetim.
Çok büyük iş Türkiye’ye gelmesi.

Dünyaca ünlü lakabı bile “ özel biri” olan birinden bahsediyoruz.
günümüzün üretken futbol anlayışına aykırı olan savunma mantalitesini kullanan bir teknik direktör. eğer savunma futbolu istenen sonuçları getirmezse, aynı zamanda tribünleri heyecanlandırmayacağı için, tepkiler gelebilir. zaten fenerim '' üstümüze oyunlar oynanıyor '' algısına devam edip hatalarını kabul etmedikçe, değil mourinho, ancelotti bile çözüm olmaz. bekleyip görelim bakalım, neler olacak ?
yazık adamın kariyeri bitecek. buradan arap ligine gider artık.
Başkan adayı Aziz Yıldırım'ın en büyük kozlarından biri olan teknik direktör Jose Mourinho, sarı lacivertli kulüp ile 2+1 yıllık anlaşma sağladı.

https://www.takvim.com.tr...di-iste-anlasma-detaylari
Luciano pavarotti ankara operasına gelmiş, bu şarkı nasıl söylenir bilmiyo diye gönderilmişti.

Joachim löw adana demirspor'a gelmiş, türkiye ligine uymaz bu diye 6 hafta falan sonra hem de, çok kısa bir süre sonra gönderilmişti.

Portekiz'i avrupa şampiyonu yapmış fernando santos beşiktaş 'a feldi, takımı düzeltecegine daha da kötürüm etti,gitti...

Tersinden bakarsak, Senin imparator dediğin adam, italya'nın flaş bile olmayan takımına gitti, kovuldu...

Demem o ki türkiye 'nin dinamikleri çok farklı. Türkiye ligi ne büyük isimleri "yedi"!!

Umarım yanıliim.

Bi de mourinho çok dik kafalı bir adam,daha önce yaptığı gibi "bu takımın yönetim kurulunda gerizekalılar oturuyo!" falan dediği vaki, ve aynı şeyi bi daha yapmayacağının bi garantisi yok.

Içimden, yanılmasını umduğum bir ses, fenerbahçe başına bela alıyo, diyo.

Ben şimdiden buraya yaziim de , yanılırsam özelden bana gelip küfredin!! Ama ben bunu buraya yazmış oliim.
kral hazırlanıyor.

görsel
Mourinho'nun kim olduğunu ne çabuk unutmuş herkes ulan porto ile inter ile şampiyonlar ligi'ni kazanmış chelsea'yi üç kere şampiyon yapmış la liga'da barcelona'nın hegemonyasına son vermiş adamdan bahsediyoruz dünyanın gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörlerinden birisi.
Aziz yildirim’a fena tersten saplamis olan gavur. Aziz yildirim, baskan olma sartiyla bu adami getirecekti. Saniyorum ali koc once ativermis elini cebine.
Onumuzdeki sezon da fenerbahce’nin herhangi bir seyde sampiyon olabilecegini dusunmuyorum.
Bence bu adam tff'nin bütün ipliğini pazara çıkarır bütün dünyanın duymasına neden olur.
Arkadaşlar fenerden bahsediyoruz.

Jose bile adam edemez bunları.
dünyanın en elit teknik direktörlerinden birinin galatasaray’ın 5. Yıldızı jeneriklerinde yer alacak olması harika bir şey.
Kemiksiz 50 milyon euro diyorlar.
https://x.com/Haber/status/1796500685799981354
kap'a bildirilmiş

görsel
https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1293413
Yağız sabuncuoğlu o bilgiyi aziz yıldırım devredeyken söylemişti. Yıllık 9 milyona geliyor. Ayrıca isterse 50 milyona gelsin paramız var alıyoruz. Maaşının Resmî açıklaması gelsin sonra konuşalım.swh.
görsel

görsel
fenerbahçe bu kafayla 10 sene daha şampiyon olamaz.
yok o kadar olmaz ama en az senelik 7 milyon euro'su var nereden mi biliyorum Roberto Mancini .
Hayırlı olsun ya zirveyi görecek ya da en dibe batacaktır.
sonuca yönelik futbol oynatıp heyecanı azaltacağı için stadyuma daha fazla kafein takviyesi gerektirecek olan teknik direktör.