bugün

entry'ler (589)

gavat olabilir ama futbolu güzel

Malum bir futbolcunun sevenleri tarafından dile getirilen argüman.

arjantin gavatı

Dünyaca meşhur bir gavat türü.

mauro icardi çağdaşlığı

öyle böyle bir çağdaşlık değil bu, evet.

gulmekicinyaratilmis

mesajımı umursamayarak üzmüş sözlük ablası. Neyse canı sağolsun, evet.

ryan kent

Ben hala bu sene mourinho ile birlikte bir patlama yapabileceğini düşünüyorum. bence kalmalı.

20 bin lira maaşla sözlükte hava atan tip

Böyle bir olayı da ilk kez görüyorum. Adam günlerdir haftalardır sözlükte "benim param var şöyle önemli adamım" diye entryler giriyor millete hava atıyor. Duyan da uluslararası dev bir şirketin yönetim kurulunda falan sanacak.

harika hesap

Bence acilen psikiyatrik destek alması gerekiyor. Bunu dalga geçmek için söylemiyorum, psikiyatriye gitmek ayıp bir şey değil.

türkçüyüm köpekler öldürülmesin

köpeklerin canice katledilmesine karşı çıkan herkesi ılık götlü solcu veya liberal zannedenlere tepki niteliğinde söylemdir.

fatih sultan mehmet in menemen yememiş olması

Harbiden düşünsene domates yok biber yok patates yok soğan yok ne yiyormuş o zamanlar insanlar merak ediyorum.

grinch

Hayvan düşmanlığıyla kafayı fena bozmuş şahsiyet. Bir de veba partiliydi bildiğim kadarıyla.

kediye köpeğe çocuk diyen insan

iki kedi babasıyım ağlayabilirsin şimdi.

kedi maması yiyen insan

Ben merak edip tadına bakmıştım daha önce ama hiçbir şey olmadı.

bilgisayar mühendisliği

hakikaten zor bir bölümdür Ama iyi ki seçmişim. seneye bitireceğimi umuyorum.

ankara da köpeğe tecavüz eden dede

Ama Köpek düşmanlarına göre bu sapık dedenin değil köpeğin uyutulması gerekiyor.

23 temmuz 2024 fc lugano fenerbahçe maçı

Evet kazandık ilk maçtan işi bitirdik ama ne yazık ki beklentilerin çok altında bir Fenerbahçe izledik özellikle de ilk yarı. Bu futbolla lille'i elememiz mucize gibi görünüyor.

her yerde koltuk altı kokusu olması

Gerçekten kötü bir durumdur.

galatasaray ın paraları nereye gitti sorunsalı

son günlerde sosyal medyada Galatasaraylılar bunu soruyor devamlı nerede bu paralar niye transfer yapmıyoruz biz diye.

jose mourinho

Okan buruk'un şampiyonlar ligi'nde aldığı galibiyet sayısı kadar şampiyonlar ligi kupası kazanmış olan teknik direktör.

kadınlar ayaklarına bakılmasından rahatsız olur mu

Bence pek çoğu fetişizm olayından haberdar değil olsalar rahatsız olurlardı bence.

banyo yaptıktan sonra dışarı çıkmak

Dışarı çıkmadan önce hep yapıyorum zaten ama daha 1 saat bile geçmeden gene leş gibi oluyorum. şu an da öyleyim maalesef.