bugün

sanırım konusu bursa'da geçiyormuş, çekimleri de bursa'da yapılıyor.
senaryosu asmalı konak'ın çok benzeri. konak var, çatışmalar, modern gelin, geleneksel oğlan ailesi.

e madem çok modernsin neden kocanın ailesinin evinde oturuyorsunuz. konakta sülalecek oturan insanlar yok ki artık.
gerçekten uyarlanmış dıyor. Kimin aşk hikayesi acaba?
Yine özcan deniz kırosu var, konak var, bonus olarak da itici aslı enver var. Asmalı konağın kopyası, izleyecek olanlara akıl fikir takviyesi yapmak gerek. Ben daha ne diyim amk!
türk dizisi hatta türk işi herangibi bişi izleyen salaktır.
"gerçek bir hikayeden uyarlanmıştır" kısmı diziyi izletebilmek için yapımcıların uydurduğu yalan slogandan başka birşey değildir.

Özcan deniz ne ya. 2017 yılında başka jön bulamadınız mı?

50 yaşına merdiven dayamış adam aslı envere mi çakacak yani ?
Özcan deniz denyosuyla aslı enver i birlikte hangi "zeki" arkadaş düşündü acaba.. Yapacağınız diziye tüküreyim lan. Hayır..
50 yaşındaki özcan deniz'in gene zengin genç bekar tipi canlandırdığı dizi. yersen. evet.
özcan deniz'in yaşı 50'yi geçti ama oynadığı rol tipi hiç değişmedi.
yine seymen ağa'dan esintiler var dizisinde.
bu sefer istanbullu kıza sevdalanan seymen ağa ama.

http://www.uludagsozluk.com/e/35181982/
Özcan deniz izleyen kenar mahalle dilberidir.
özcan deniz olmamış ya da aslı enver özcan deniz'e olmamış. yakışmamışlar. yaş farkı çok sırıtıyor. hikayesinde de yaş farkı varsa okey diyebilirim ama yok olamamış.
yine klasik saçma sapan bir aşk dizisidir. ya kardeşim biraz da bizden olan halkın normal hayatta yaşayabileceği konular işlensin yahu. yine konaklı monaklı zengin aile geyiği. özcan denizin yabancı aşk dizisi erkeklerine özenme kasıntılığı aslı enverin bir o kadar başarısız mimikleri.
Özcan deniz in yanına olgun tipli kadınlar lazım (Hatice şendil gibi)asli Enver e de genç erkekler.

Murat boz la aynı evde dost hayati yaşayip ekmek parası icin ozcan denizle öpüşecek olmak...
50 yaşında adamı 30 yaşında güzeller güzeli hanımefendiye uygun gören yapımcıya selam olsun.
ilk gördüğümde baba-kız rolündeler sandım. Gözüm hep o yakışıklı jönü aradı ama malesef elimizde özcan var.
dizideki başrol uyumsuzluğu yaştan değil tipten.

özcan deniz dar omuzlu ve koca kafalı, aslı enver de dar omuzlu ve koca kafalı. o yüzden başroller göze hoş gelmiyor.
reytinglerine bakılırsa ömrü 10 bölüm falan olacak.
Ozcanla asli olmamis bence. Hic birbirlerine yakismiyorlar. Oysa ozcanla fahriyeyi hatirlayanlar..

Ne alakalar amk. Bilmiyorum yaza kadar surer iste.
Mumya surat özcan deniz'in yakışıklı jön diye yutturulmaya çalıştığı dizi.

Adamın yüzündeki on ton pudra onca hilenin şuyun buyun altında bile belli oluyor, ona rağmen yanaklar buldog köpeği gibi sarkık, gıdı fazla şişirilmiş tekerlek lastiği gibi. Belki on yıl önce gençliğinin zirvesindeyken bir parça cazibesi olabilir ama şimdi Amasya'daki mumyalar müzesinden fırlayıp gelmiş gibi.

Aslı'yla uyumsuzluğu ise ortada. Aslı da geceleri şarkı söyleyen bir hatun değil, plazalarda çalışırken ya bir hafta pavyonlarda takılıp bakayım o hayat nasılmış diyen tiki bir kıza daha çok benziyor. Biraz Ceren Moray'a bakıp ders alsın, o bu rolün altından çok iyi kalkardı.

Daha ilk izleyişimde kıl kaptım diziye.
aslı enveri çok severim. özcan denize ise eskiden olan bi hayranlığım vardır. gençler şimdi 'arabeskçi'ydi, 'kro'ydu. geçin bunları. adamın bi karizması, bi albenisi var. asmalı konak zamanından beri bi hafif hayran olma haliyle izlerim kendisini. hal böyle olunca hadi bi şans vereyim diziye dedim. az önce açtım 1.bölümü izlemeye başladım. nolmuş özcancım sana? 32 yaşında bi insan olarak yazıyorum bunu, benim seni izlemeye başladığım zamanki yaş grubundan çıkmışsın da bir tık üst jenerasyona geçmişsin sanki. bi 'adam gibi' olmuşsun. yaşlı kelimesi biraz ağır kaçacak ama yani sanki biraz geçmiş gibi senden. ha yakışıklı mısın? evet. hala karizmatiksin ona da tamam ama artık kilo mu vermen lazım, saç modelini mi değiştirmen lazım. acilen bir şeyler yapmalısın. dizi hakkında yorum yapamadım bak. neden? biraz sığ bi insan olduysam demek ki.
Namaz tesbih seccade yaşı gelmiş adam hala evlenmeli genç kızlı dizi çekicem diye uğraşıyor komedi dalında bir dizi herhalde.
özcan deniz oynadığı için fragmanını dahi izlemediğim dizi.

arkadaşım özcan deniz ne ya neyin kafasını yaşıyorsunuz siz?
Özcan Deniz ken bebek başrol kızı ise Barbie oldu size dizi.
başta özcan deniz olmak üzere, hemen hemen tüm oyuncuların saçma saçma sırıttığı dizi.

siz mimik yapmayın mk.
özcan deniz'in artık torun seve toprak ağasını oynaması gerektiğini gözümüze sokan dizi.