bugün

entry'ler (2139)

ramazan ayının yaklaşması

Dun alisveris yaptim. Bir hafta onceki alisverisime gore gida fiyatlarina %20-25 arasi zam gelmis. Sorsan hepsi muselman ama.

kocam bana varil kıllı ve fıçı diyor

Televizyona cikmak yerine lazer epilasyona gitmesi gereken kadinin kendini rencide ettirmesidir.

istanbul a hiç gitmemiş insan

Hicbir sey ama hicbir sey kaybetmemis olan insandir.

Bu giriyi oradan yaziyorum, elini sallayinca afganina, arabina, surisine, pakisine, somalilisine ve 5.dunya zencisine carpiyor. Sanki kucuk bir arabistan olmus.

kandil simidi

10 tane kandil simidine 150 tl odedim bugun. muslumanliga da enflasyon vurmus anlasilan. yilda birkac kez tereyagli simit ve nutella keyfimiz vardi. o da bu gidisle olmayacak.

adidas superstar

Az once bir modeline 4500 tl bayildigim ayakkabi. Ayni ayakkabi amerikanya’da 250 dolardi.

maurice lacroix

Orta ve luks sinifta konumlandirilmaya calisilan ama hem malzeme hem de icindeki mekanizma bakimindan tirt olan marka. Swiss made ibaresini hak etmiyor. Bu paralara saglam bir tissot alinip yola devam edilmelidir.

berat kandili

10 tane kandil simidine az once 150 tl odedim. Muslumanliga da enflasyon vurmus anlasilan. Yilda birkac kez tereyagli simit ve Nutella keyfimiz vardi. O da bu gidisle olmayacak.

evliler sevişmeyi nasıl başlatıyo

Once evliligin ilk aylarinda hatta belki ilk 6 ayinda her gun hunharca sikisiyorsun,
Ilk yilindan sonra haftada birkac gune dusuyor,
Sonraki ilk bes yila kadar haftada 1 oluyor. Onda da acaba sikismese miydim pismanligi yasiyorsun,
Sonraki bes yilin ilk baslangicinda o seni sikmeye basliyor,
Sonra da lan el gibi yar mi var deyip asilmaya ve oze donmeye basliyorsun.
Sonrasi da istiklal marsi ve bosanis kapanmasi.

Tam olarak boyledir.

swarovski

Cok acayip bir sikis donduren firma.

Sattiklari urunler, pirlantadan bile daha pahali. Geri satarken de hicbir degeri yokmus. Ogrenmis oldum. Bir kupe begendim magazalarinda ve 10k civarinda fiyat cektiler. Gittim uzerine 3k daha ekledim 18 ayar, 0.26 karat sertifikali pirlanta kupe aldim. Kadin milleti seviyor ama sikerler oyle sevmeyi.

milli muharip uçağı kaan

Bugun, turkiye icin cok onemli bir tarihtir. Milli savunma icin cok onemli bir kilometre tasi geride kalmistir. Bu ucagin tasarimindan, ihtiyac duyulan parcalarin temininden, uretimine ve ucusuna kadar bircok kisi ciddi emek harcadi. Bu gurur, bir siyasi partinin degil hepimize aittir. Tusas, yabana atilmayacak kadar ciddi bir firmadir. Yaptigi ozgun urunler ortadadir. Ayni zamanda da yapisal urunler konusunda airbus ve boeing’in en buyuk tedarikcisidir. Joint strike fighter projesi kapsaminda da yuzlerce f16 ureterek hem ordumuza hem de dunyaya kazandirmistir. Bu millet savas ucagi yapmasini hurjet ve mmu ile ogrenmedi. Begenmeyen de bunu aglayarak gunlugune yazabilir.

chery

Adam gibi satis noktasi, resmi servisi, yedek parcasi ve ikinci eli olmayan cinli marka.

lewis hamilton

2025, en gec de 2026 sezonunda emekli olacak olan pilottur.
Son 3 sezondur yarisamadigi gibi altinda da rekabetci bir araba yoktu. Ferrari'ye gidecek olmasi da emeklilik bileti. Ayni kimi raikkonnen, sebastien vettel ve fernando alonso gibi. Ben Christian horner'in yerine olsam perez'i sutlar, verstappen ile ayni arabayi verip yaristirirdim.

3 bin lira ikramiyeye sevinen emekliler

10 bin emekli maasina cok sukur diyen adam icin muhtesem bir para. Dusunsene %30'unu devlet hediye ediyor. Reisin yerine ben olsam %10 yeter derdim.

liseden mezun olduğunuz an ne hissettiniz

1998 yiliydi. Bok kafali hocalardan ve ogrencilerden kurtuldugum icin mutluydum.
O zamanlar da oss falan da yoktu. Oys’ye girip, ilk tercihime yerlesmistim.

hellmann s

Heinz, audi ise hellmann's mercedes'tir.

cinsel ilişki dışında zevk veren olaylar

Sikerttirmek.

kara kuvvetleri komutanlığı nın yeni forsu

Bu ne aq dedirtmis olandir.

altın madeni faciası

Facia yasanali neredeyse 90 saat geride kaldi. Gostermelik birkac kisi tutuklandi ve asil sorumlulara ise hicbir sey olmadi ve olmayacak. Topraga ve yeralti sularina ve hatta yer ustu sularina zehir karisti ama su amina kodugumun kedi katili kadar gundem olamadi ya ben ona uzuluyorum.

Sikerler boyle ulkenin anasini.

bekarlık sultanlıktır

Gercek gibi gercektir.
Evlenip sonra da bosanmis enisteniz bildirdi...

4 senedir aşırı mutsuz olmak

Ulkenin ayarlarinin anasi feci sikildi. Bence ondan.