bugün

entry'ler (9906)

gideon reid morgan jj

“ kötü adam gider, sizin kadar iyi ve haklı olamadım, üzgünüm “ demek isteyen yazar.

elias jelert

Oosterwolde ve masuaku’ yu bayağı zorlayabilecek dinamik bek.

manyak olmaya karar verdim vs sari renkli seker

Bazı yazarlara kafayı takıp onlarla uğraşmaları hem kırıcı hem de haksızlık olan yazar. Esefle kınıyorum.

kadınlar neden böyle

“ ne bileyim ? Kim anlayabilmiş ve anlayabiliyor ki o karmaşık doğayı ? “ sorusuyla tepki verilebilecek soru.

tüm sapiklarin ulu da toplanmis olmasi

Kuresel bu konuda farklı görüşlerimiz olabilir. Ama ben sadece erkekleri değil, kadınları da eleştiriyorum çünkü sözlükte sürekli erkeklerin topa tutulup kadınlara laf söyletilmemesi alışkanlığından hem sıkıldım hem yoruldum. Çünkü inan bana hem gerçek hayatta hem sanalda kontrol sevdasına kapılıp, kadının ilişkideki romantizm obsesyonunu ve yorucu karmaşık doğasını eleştirmeyen kadınlarla karşılaşıp bu eksikliğe sinir oluyorum.
Hata ve kötülük insanidir, tek insan cinsiyeti de erkek değildir.
Farklı fikirlerde olsak da her iki tarafın da hataları olduğu gerçeğini kabul etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Çünkü inan kadınların harap ettiği çok erkek tanıdım ve hiçbiri konuşulmadı.
Başka bir şey yazmayacağım. Saygılarımı sunarım.

aslolan fenerbahce dir

Galatasaray hakkındaki yıllara yayılan kırıcı çıkışları ve fener’ i doğruda, hatada ayırt etmeden hep savunması savunulamayacak, antipati üreten panpa.

dizel araba saglam olur

Fanatik fenerli troll panpa ekolünün yeni temsilcisi olan yazar. Donuza ekledim gitti.

önce kadınlara nasıl hitap edeceğini öğren ayı

“ sen de her yalnız erkeğe sapık yaftası yapıştırma “ denilebilecek cümle. Kadın, erkek: hepimiz hatalıyız.

aslolan fenerbahce dir

Aşırı fener aşkından ötürü lig şampiyonluğuna hasret teknik direktörü savunan fanatik fenerli troll panpa. Lukaku nerede kanka bu arada ?

gideon reid morgan jj

Görünmeyen entrylerin, ciddiye alınmayan başlık ve fotoların tümünün yorgunluk ve zaman kaybı getirdiğini hatırlatmak isteyen yazar. Devam edecekseniz siz bilirsiniz, ben zerre sallamıyorum.

siklememenin verdiği dayanılmaz hafiflik

Hayat ve internet felsefesi haline getirildikçe ferahlık ve huzur veren, kendini parçalayanların yorulmalarını izleten siklememe getirisi.

gideon reid morgan jj

Görünmeyen entrylerin parmaklarda sık sık yanma oluşturabileceğini belirtmek isteyen yazar. Saygılarımı sunarım.

mourinho varken hala okan buruk diyen gsli

Haklı kişidir. Lig şampiyonluğunu unutmuş bir teknik direktörü değil, son iki sezonun şampiyonu olan teknik direktörü önemser.

gideon reid morgan jj

Hayatında ve sanalda hak etmeyeni siklemeyip daha çok yalnızlaşma felsefesine uyduğundan beri daha huzurlu hisseden yazar. Herkese tavsiye eder, iyi yazmalar dilerim.

sayın jose mourinho süper ligin sefiridir

“ ama okan buruk’ tan sonra “ şeklinde devam ettiği takdirde gerçek olabilecek iddia. Daha durum bakalım adam süper lig maçına çıkmadı daha, ne sefiri ?

seninle şöyle olabilirdik

görsel

seks yapılan kızın babasıyla karşılaşmak

Bir askerin kızı asla ağlamaz ya da benzer isimli filmde, lee lee sobieski’ nin canlandırdığı kızın sevgilisinin yaşadığı durum. Tabi bizdeki gibi seks gibi bir keyfi saçma ve gereksiz yere tabu olarak görmeyi aşmışlar çoktan.

jose mourinhoyu kıskanan rakip takım taraftarı

Yıllardır lig şampiyonluğuna hasret kalmış, eski parlak günlerini arayan bir teknik direktörü kıskanmak için nedeni olmayan kişi.
Ama fenerliler okan hocayı kıskanıp ona sinir oluyordur. Ben de fenerli olsam - aman diyeyim - aynısını yapardım. Olmam da örnek amacıyla işte…

manyak olmaya karar verdim vs sari renkli seker

Bir süredir, her gün şahsıma karşı gerçekleştirdikleri tahrik çabalarına, benzerleri ile birlikte yanıt vermeyip yok saydığım için ulaştığım huzuru tarif edemeyeceğim iki yazar.
Görünmeyen entryler, önemsenmeyen başlıklar, resimler…

elias jelert

Son yıllarda fenerimden çok şampiyonlar ligine çıkmış güçlü ve gelecek vaat eden yeni galatasaray sağ beki. Hayırlı olsun.