bugün

entry'ler (16111)

ekşi sözlük yazar alımları

Ben uludağ sözlük 'ten de önce orada yazar oldum, 1 yıl mı 2 yıl mı yazdım, göt yalamadığım için olacak beni oradan attılar...

Ondan sonra eksisozluk sayfasına bile girmedim. Ne yazıyolar n'apıyolar hiç bilmiyo, ilgilenmiyorum...

Yazar alırlar, kızar alırlar beni bağlamıyo.

kızıyla seks yapan adama damat diyen tip

Hristiyan keşişi sözlükçülerin açtığı başlık...inşallah iyi bira da yapabiliyosunuzdur, çünkü manastır keşişleri çok da iyi bira yaparlar...

(bkz: augustiener)

(bkz: paulaner)

en sevdiğiniz araba markası

Audi...bizim öyle.

eylem tok un iade edilmesi kararı

"Küçük" suçluyu iade eder. "Büyük" olanına ise direkt başkan "böyle devam edersen ekonomini çökertirim!!" diye tehdit tweeti atar (attı da!!) (Çökertti de !!)...

Suçlu kalibresiyle ilintili bi konu o.

Eylem tok küçük...

Üstelik türk yandaş medyası bu sayede kendi taraftarının "gazını" da alıyo...büyük amerika bize boyun eğdi, diyebiliyo...

Böylece diğer "Büyük"olanı...unutuluyo!!

Güzel bir hamle yapıyo amerika!! Ama becerir onlar böyle şeyleri...ağza ne zaman şeker ne zaman zehir verilir, bilirler...

bir insanin adanada yasamasi icin 2 sebep

1) kahvaltıda 1 porsiyon ciğer...saat böyle 6 30 da...
2) saat 7 gibi ikinci porsiyon ciğer!!

Bu kültürün yaşatılması, yaşatılmasını geç, yaygın hale getirilmesi lazım...

"Bize heryer adana!!" Olması lazım...köln de sabah 6 buçukta ciğercide boş yer olmaması amacı güdülmesi lazım...

New york'ta "sabah ciğercisi" köşesi olması lazım...

Adana kültürü o kadar basit bir kültür diil. Bunu çükük hamburger kültürüne kurban etmemek lazım, çünkü ciğerde sanat var, lezzet var, karizma var...

Böyle şeyler yok hamburgerde...

en sevdiğiniz şehir

anket city.

karakter ve kültüre bakan kadın

Batılı kadınlar..."ateşli" bir geceyi çok erkek vadedebilir, ama o gecenin sabahında yapılacak kahvaltıda edilecek sohbeti pek çok erkek vadedemez, demişti bi alman hatun bana...

Di mi, bütün gün de zikişcek halin yok ya...

30 yaşındaki erkek 19 yaşındaki kadın ilişkisi

+18 se gerisi dedikodudur...alan razı veren razı, sana kalır dedikodusu, misali...

ekrem imamoğlu nun yunanistan da tatil yapması

380 liraya sandviç mi yesin adam, neresi hesaplıysa oraya gitmiş işte...

allaha inanan biriyle inanmayan biri mutlu olur mu

Olur tabii, neden olmasın?!...yahudi kadın filistinli adam evlilikleri pek çok israilde.

gaydırı gubbak cemilem

Güzel türküdür, açtım dinledim özay gönlüm 'den, pek de güzel söylemiş adam.

kadınların ideal erkekte kendileriyle çelişmesi

;;)) 15 yaşında yazdıklarını 20 yaşında okuduğunda vay be o zamanlar ne kadar salakmışım, dersin...zaten demiyosan yerinde saymışsın demektir.

Hocam sen olayı a) çok yanlış anlamışsın, b) hafif bi kadın düşmanlığı da sezinliyorum...

kadınların ideal erkekte kendileriyle çelişmesi

Kadınları hiç tanımayan bi sözlük ergosunun hezeyanı olduğunu düşündüğüm bi başlık.

Ehm...bütün ınsanlar farklıdır, bütün kadınlar da farklıdır, aynı kadın farklı zamanlarda farklıdır...

Bu durumda bu başlık neyi önermektedir?!.. bi "kadınlar manifestosu" mu ummaktadır?!...

Valla ben 10 yaşındayken bile daha üst bi zeka seviyesindeydim. Inşallah bu başlığı açan 5 yaşında falandır.

akıllı bakınız kullanan erkek gizli eşcinseldir

Vay anasını bu yaştan sonra gizli ibne de olduk, iyi mi?!;;))

Ama öyle gizli ki kendim bile bilmiyorum be yaw...bi sözlükçüler biliyo...zati onlar her boku bilir, arkadaşlar herbokologturlar...

Herşeyi tanımlarlar, yorumlarlar...boş yoktur yane...ne güzel bişii her boku bilmek...

karısını erkek kuaföre ve jinekoloğa yollayan adam

Dünyanın en ünlü meme estetik cerrahları erkek, di mi canım benim?!...neydi o los angeles'taki cerrah, friedman mıydı, yahudi cerrah...hani bi meme operasyonuna 2 mio dolar para isteyen?!...ve milyarder olsan adam sana 8 ay sinraya gün veriyomuş da mafya babası masaya yalan olmasın 30 mio dolar mı ne para koymuş da, benim karımın memelerini hemen yarın büyütceksin demiş de, dr friedman hayır demiş, adamlarına doktoru topuğundan vurdurtmaya kalkmış da, son saniyede önlemişler...var öyle bi hikaye.

Akp den midir nedir, bu sözlükçüler iyice gerizekalılasmaya başladı hakkaten...dilerim beyin kanaması geçirirler etrafta başörtülü bi dr olur, ben erkeğe bakmam der, onlar da ölürler...çok mantıklı bi ölüm şekli olur bu yobazlara ;;))

20 temmuz

(bkz: 20 temmuz infazları)

(bkz: generalfeldmarschall erwin von witzleben)

(bkz: graf klaus von stauffenberg)

(bkz: generalleutnant erwin hoppner)

(bkz: operation walküre)

(bkz: lang lebe deutschland)

chp yüzde 90 oy alsa bile iktidar olamaz

Doğu perinçek güneşte gezerken şapka giymeli. Güneş çarpması kötü bişeydir.

kapitalizm hakkında bilgilendirici içerikler

Batı da kontrollü kapitalizm uygulanır, 1500 liraya, yani 30 euro'ya lahmacun satan adam o paranın 17 euro'suna devletin çökeceğini bilir, satmaz. O bakımdan gayet de iyi bir sistemdir kapitalizm. Türkiye 'de uygulanan vahşi kapitalizmdir, o sistem hukuken de uygunsyz bir sistemdir, ve musallat olduğu ülkeyi sülük gibi emip kurutur.

Kapitalizmi iyi kontrol edecek arka plan sistemlerin olacak. Hoş, o arka plan sistemlere sosyalizm de ihtiyaç duyar. Bak, kontrollü rekabet gerçekten çok iyi bişeydir, ama kontrol kayboldu mu iş, büyük balık küçük balığı yutar, kıvamına gelir, büyük balık küçük balıkları yutar, yutar, sonra aaaa, küçük balık kalmaz!! En son büyük balıklar birbirlerini yer, ve en son kalan büyük balık da açlıktan ölür!!

Türkiye 'nin başına bu geldi!!

Kapitalizmi iyi kontrol ediceksin...konu o!! Çok güçlü motoru olan arabanın çok da iyi bir fren sistemi olacak...yoksa gider bi köprü ayağına kafa atarsın, arabadaki herkes - sen de dahil- ölür!!!

emekli ikramiyesi ile ev almak

Valla dedem ptt'den emekli olduğunda üstelik ankara'da, yani öyle taşrada falan da değil, 2 (iki !!) daire aldı, birini anneme birini teyzeme verdi...gerçektir haa...ben küçüktüm ama aklım eriyodu, yani, çok net hatırlıyorum.

Kira geliri oluyo, anneme ek gelir oluyo, fena mı oluyo?!..

Ben bunu bu sözlükte daha önce de yazmıştım galiba, belki de bu başlığa yazmışımdır.

türkiye nin kredi notunun artması

Çölde deveyi kaybedip, bi daha bulan bedevinin mutluluğu...