bugün

entry'ler (1412)

güne acı bir gerçek bırak

an itibariyle tüm televizyonlar işgal altında! imdaaaat kurtarın biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

boşanmaların temel sebebi

seks uğruna evlenmiş olmak!

anın görüntüsü

görsel
böyle karanlık bir anın içinde, kaybolmaktayım!

cumartesi akşamı bile oldukça huzursuz olmak

sadece cumartesi akşamı değil; günler ve geceler, haftalar, aylar hatta son yıllarda içinde olduğum durumdur. sadece huzursuz değil üstüne üstlük bir de karamsarlık var ne yapsam geçmiyor, geçeceği de yok.

ben uyuyorum

uyuyorsan nasıl yazıyorsun, uyur gezerler bunu yapabiliyorlar mı?

amerika'da uyurgezer bir vatandaş gece dışarı çıkıp cinayet işlemişti ve suçsuz bulunmuştu.

neyse haydi size renkli rüyalar.

defne

sadece güzel bir isim değil aynı zamanda yemek çeşnisi.
parmaklarınızla yaprağını sıktığınızda güzel, rahatlatıcı kokusu vardır.

3 aralık 2021 kk nın tüik e alınmaması

bu gitmeleri halkın yapması gerekir ama nerede o bilinç!, o sosyal yapılaşma? her kes gırtlağının peşinde.

pardon; ak kardeşlerimiz kasalarını doldurma peşinde olduğundan bizler ölelim, geberelim.

ekonomi eğitimi olmayan maliye bakanı

yeterlilik diploması olmayan cumhurbaşkanına biat edilen bir yerde ekonomi bakanının sorgulaması olamaz.

lise diplomasıyla 783,562 km²'nin her noktasındaki vatandaşına dolarla halay çektiren birisinin yönetiminde böyle sorgulamalar yapılamaz. ayıptır , günahtır yapmayın yoksa soylu kulağınızdan tuttuğu gibi silivri yollarında bulursunuz kendinizi!

bez bebek nana

yolculuk güzel geçmiştir inşallah, sözlükten hiç ayrılmasın maşallah:)

lahnet olasi liberal

"geleceği güzel olsun, sağlık dolsun, doları bol olsun dediğim yazar.

ali babacan

türkiye'nin derin boşluklarından biridir. buna ve partisine oy verecek zihniyet var mı acaba? varsa balık kadar hafızası bile yoktur bu şahısların.

anneyle konuşmak

özlediğim, rüyalarıma girsin diye ruhuna yalvardığım konuşmadır.

gidiyorum diyorum görmüyor musunuz

"gel" diyen olmamıştı, yolun, bahtın açık, doların bol olsun

tengir budun

vay be, utanmasalar sözlükten atacaklar.

düşünmek, düşündüğünü, inandığını söylemek, yazmak, doğrudan şaşmamak güzel ülkemizde görünmeyen demir parmaklıkların arasında yaşamak zorunda bırakılmak! ne zamana kadar? ve ne için, kimin için bütün bu çirkinlikler?

neden?, niçin? ve en önemlisi kimin için?

metroda bacaklarını açarak oturan erkek

mal beyanı vermek istemiştir canı.

dolar 50 tl de olsa oyum ak parti ye

yengeçlerde olan "işine yaramıyorsa kolunu kes at" içgüdüsüne bile sahip olamayan bir toplum muyuz yoksa gerçekten hala evrimini tamamlayamayan bir tür olarak koyun muyuz?

yazarların meslekleri

Ne iş olursa yaparım abi, sen yeter ki yövmiyeyi dolarla öde, elden olsun zahmet olmazsa. Saygılar abi.

kedi

görsel
biri kedi mi dedi? ben şaşı olanını tercih ettim.

sözlükte 50 60 yaş arası yazar var mı sorunsalı

bu enflasyonla uğraşmaktan dolayı genç nüfus çoktan 70'e merdiven dayamış durumda ne 50-60'ı!
yaşama gayreti gösterse bile artık ruhlar çoktan yorgun düştü.

erdoğan neden bırakmak istemiyor sorusu

atatürk'ü gölgesinde bırakmak, hatta o'nu tarihten silme isteği her an çok daha baskın hale gelmesinden dolayı kendisinden asla kurtulamayacağımız gerçeğini kabullenelim.

toplumun atatürk sevgisini yok edemeyeceğini anlamış bulunmakta ve bu gerçek gözlerine kin ve nefretle yansımakta olup bunun acısını bizlerden çıkarmaya çalışmak isteği asla bitmeyecek dolayısıyla başımızdan maalesef eksik olmamak için her yolu deneyecektir, hatta denemekte değil uygulamaktadır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.