bugün

entry'ler (1696)

hoşça kal sözlük

görsel
biz aç kısmında yer aldık daima, karnımızı doyurmak adına bir yolculuğa çıkıyorum, sana da "kendini düzeltmen için bir fırsat ver kendine" diyorum sevgili sözlük.

hoşça kal.

uludağ sözlüğü kullanma amacınız

can sıkıntısını gidermek, bilgi içerikli entr okumak için kullanıyordum ama bayağı bir bozulduğunu hepimiz farkındayız. aklı sadece organlarının ne halde olduklarıyla hallenen ergen kafalıların açtıkları başlık, alakasız konulara yazdıkları boşluk içerikli saçmalıklar ve gereksiz mesajlarla kafa ütülemekten öteye gitmeyenlerin çoğunlukta olduğunu görünce uzunca bir süre görüşmemek adına bugün son gündür.

bu zaman zarfında beğenen, beğenmeyen, favlayan, takip eden, etmeyen, okuma lütfunda bulanan tüm arkadaş ve dostlara teşekkür eder saygılarımı sunarım. hoşça kalın, esen kalın.

anın görüntüsü

görsel

cüneyt arkın

artık bir dönem tamamen kapandı, sinemamız çoktan vefat etmişti zaten. kartal tibet'ten sonra konulan virgül Fahrettin Cüreklibatır tarafından noktalandı.

allah rahmet eylesin.

puantiyelikedi

görsel
puantiyelikedi onunla ilgili son grimi beğenmemiş, gönlünü almak için paylaşıyorum. kusura bakma kedicik arada bende gaza geliyorum.

esenler in hiç esmemesi

Esenler:
Bizanslılardan kalma bir yerleşim alanıdır. Bu bölgenin en eski ahalisi ise Litros (Esenler)ve Avas (Atışalanı) adlarıyla kurulan köylerde yaşayan Rumlar olarak biliniyor. Esenler veya Atışalanı köyleri; eski tarihlerde Bizans’ın şaşalı devirlerinde istanbul’un Türkler tarafından fethine kadar Bizans köyleri olup, köyde yaşayanlar Bizans imparatorluğu’na türlü tarım ürünleri yetiştirerek ekonomik katkıda bulunmuşlardı. Osmanlı döneminde Mahmutbey nahiyesi içerisinde birer Rum yerleşim yeri olan Litros ve Avas köylerinin etnik yapısı, Lozan Antlaşması’yla değişti.

şimdi açın antlaşmayı okuyun, tabii önünüzdeki organlarınızla oynamaktan vakit bulabilirseniz.

mustafa kemal atatürk

görsel
saray girişinde "o'na" şöyle bir bakış atsa acaba sizinki nerelere kaçar?
mesela tuvalete ve oradan hande'sini arar "beni yayına bağla, sarayıma giremiyorum" diye.

puantiyelikedi

görsel
bugün parkta kulağını kaşımaya çalışıyordu garip.

freud un talebesi nin cem küçük ü tehdit etmesi

türkiye'de cahilin de diplomalı okur yazarının da seks kasetlerinin bulunması ilginç gelmiyor mu size?

birlikte okuduğumuz, büyüdüğümüz arkadaşlarımıza şüpheli gözle bakmaya başlayacağız yakında. hatta anamız, bacımız, abimiz, dayımız, emmimiz her birimiz diğerine "acaba" diye bakıp güven duygumuzu tamamen yitireceğiz.

içimizde katil var sözü evrildi "hepimiz birbirimize"ye dönüştürüldü.

mecliste kimin kaseti yoksa ona vereceğim oyumu. ahlaklı insan istiyorum karşımda. hadi ağalar, paşalar kasetsiz milletvekili bulalım ya da seçime gidip oy vermeyelim bu ahlaksızlara.

bıktım artık kasetle idare edilen türkiye'de yaşamaya, yüzsüzler kürsüye çıkıp konuşup hep beraber kurdele kesmeye ya da kaset çekmeye giderek vergilerimizle ahlaksızlıklarıyla köşe dönüyorlar, biz bir simiti alacak para için götümüzden ter akana kadar çalışmak zorunda bırakılıyoruz. YETER ULAN!

geceye bir atatürk sözleri bırak

önce yazmayı, konuşmayı öğrensek sonra atatürk'ü anlamaya çalışırız. işte o zaman yollarımız, geleceğimiz aydınlanır.

-geceye bir atatürk sözleri bırak- ne demek? ilkokul 1 seviyesine mi döneceğiz?

anın görüntüsü

görsel
yine yollarda, tarihin peşindeyiz..

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

görsel
böyle olabilir mi?

arkadaşlar ben aşık oldum

görsel
yapma yahu!

dünyanın en sinirli ülkeleri

burada neden birinci değiliz ki? diye çıldırmamak mümkün değil. ya kardeşim bir sıralamada da birinci olalım yahu!

enayilik sıralamasında kaçıncıyız acaba?

alimin ölümü alemin ölümü gibidir

geberdi gitti, öbür alemde sorgu sıralamasında kuyruğunu titretmekte olan bir kafir için hala taparlık yapmak ilginç! madem onun nalları dikmesi bu kadar kötü geliyor sizi tutan yok ki gidiverin yanına. arkanızdan pek arayacağınız olacağını da düşünmeyin, püsküllü de sizi bekliyormuş zaten.

korkak yazarlar

görsel
toplantık çektirtik bir foto attık sözlüğe, eee ne olacak şimdi? korkaklar listesine alınmayacak mıyız?

atatürkçü aile

canım ailem, iyi ki varsınız ve gerçek sevdanız atatürk'ü bana da öğrettiğiniz için sonsuz teşekkürler.

nasılsın iyi misin

teşekkür ederim, iş güç uğraşıyoruz işte, siz nasılsınız? diye cevaplanan hede.

iş güç yoksa bile aynen böyle yanıt verilir. bu da bir başka türlü iki yüzlülüktür.

en iyi şarkıcısı kürt olan ülke

zekii müren'in bursa doğumlu olduğunu bilmeyen bir vatandaş başlık açmış, başlık başına.

kalbinizin girişine yazı yazdırsanız ne olurdu

çıkmaz sokak.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.