bugün

entry'ler (10037)

30 kasım 2022 polonya arjantin maçı

görsel

Son bir şarkı istiyoruz..

alex bile döndü sen dönmedin

daldan dala geçen ve kendi işlerine geldiği gibi konuları yorumlayan kendileridir aslında. hagi ile alex kıyaslandığında "kariyer", mesut ile hagi kıyaslandığında "türkiye'de ne yaptığı" önemli oluyor. yavaş dön reis ümmet yetişemiyor denir bunun için gslilere.

esas olan kariyerse, mesut > hagi.
esas olan kariyer değil de, performans ise alex > hagi.

ayrıca alex, şl'de asist kralı olan türiye'deki tek topçudur. şimdi dağılabiliriz.

alex bile döndü sen dönmedin

haa konu türkiye'de ne yaptığına geldi demek. o zaman geçmişte oynadıkları takım üzerinden ahkam kesilmeyecek. alex gol ve asist sayılarında hagi'yi 3'e katlamış. 2 değil bak, 3'e katlamış. alex; hagi, sneijder ve drogba'nın toplamını da 2'ye katlamış. bana hagi daha iyiydi demek o zaman. uefa'yı aldı derken de, hagi'nin oynadığı kadro dünya 3.'sü oldu 2002'de. ayrıca hagi finalde kırmızı kart görüp takımını 10 kişi bıraktı. uefa'yı hagi aldı deme bana. kazandırdığı maç sayısı, derbi galibiyetleri ve derbilerde attığı gol asist performansı, türkiye liginde genel gol ve asist sayısı, hepsinde alex fersah fersah önde. bakalım buna ne cevap vereceksin. süren başladı, 1 saat veriyorum ben. çünkü bi argüman bulmak için uzun süre düşünmen gerekecek.

alex bile döndü sen dönmedin

Mesut Türkiye'de nal toplarken mi? Hagi hâlâ aktif futbolcu galiba, Avrupa'da da kupa almış mesut 2 yıldır Türkiye'deyken.

Mesut'un şl'si ve dünya kupası var. Dünyada ispanya liginde, almanya liginde, şlde ve uefada asist kralı olan tek futbolcu. Hagi'nin bunlarla kıyaslayabileceğin neyi var? Ama bijim uefamız vaaayy. Puhahahaha.

miroslav stoch

Arena'da gassaraya son saniye saplayarak stadı derin bir sessizliğe gömmüşlüğü vardır.

alex bile döndü sen dönmedin

kariyer dersen, hagi mesut'un kramponunu toplar. hadi yallah şimdi o zaman.

alex bile döndü sen dönmedin

o zaman valverde hagi'den iyi. yıllardır real'de. hagi gibi 1 yıl yedek oturmadı.

böyle mantık mı olur amk. gittiği takımla kıyaslanmaz futbolcular. maradona napoli'deydi. o zaman inter'deki cambiasso maradona'dan iyi. pele sadece santos'ta oynadı. samatta pele'den daha iyi santrafor o zaman. premier lig gördü sonuçta.

alex bile döndü sen dönmedin

gs hazımsızlarına bak ahahaha. türkiye'ye gelen en iyi futbolcularda sadece kendi topçularını yazıp saçma sapan adamları da listeye almış.

hagi; ortega, anelka, mesut özil ve okocha'dan bile iyi değildir. türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi futbolcular alex, ortega, anelka, mesut özil ve okocha'dır. sonra da carlos, van persie, hooijdonk ve nani gelir. hagi ise oralarda kendine bir yer bulabilir belki. bi de sneijder, kewell, baros falan dmeişler puhahahaha.

charizard articuno kapışması

pokemon tarihinin belki de en iyi kapışması. nolan'ın birçok pokemonu vardı ve nişan için ash'a "benim pokemonlarımdan istediğinle kapışabilirsin, teke tek bir maç olacak" dedi, ash ise gitti, nolan'ın en güçlü, aynı zamanda efsanevi pokemon olan articuno ile kapışmak istedi. articuno'ya karşı charizard'ı kullanarak, charizardlar vadisi'nde eğitim gören charizard'ın gücünü test etmek istedi. charizard'ı çağırdı ve muhteşem bir kapışma oldu. maçın sonunda charizard, efsane pokemon articuno'yu çok çok zorlandığı, hatta bir ara aralıksız baya dayak yediği maçı kıl payı kazandı.

görsel

charizard magmar kapışması

görsel

efsane bir kapışmadır. magmar güçlüydü, bunu gören charizard, magmar'a uyuz oldu ve en güçlü benim mesajı vermek için savaştı. zorlu bir kapışma oldu ve charizard reyiz kazandı.

geceye bir palyaço bırak

görsel

alex de souza

görsel

kaptan yuvaya döndüğünü resmî hesabından duyurdu. heyecan yarattı. ya küçük bi takımla anlaşıp, pişip ilerde bize gelmenin adımını atıyor, ya da direkt aynı dili konuştuğu jesus hocamızın yardımcısı olup bir şeyler kapmaya ve bu ekolü sürdürmeye bize geliyor. beklemedeyiz.

ayı abbas

limonlardan nefret ederdi.

mülayim sert

otobüsün olayım diye iltifat alan bir abimizdi.

mülayim ters

öldükten sonra çöp tenekesine atılmıştır ne yazık ki.

joao felix

Arda güler'den fazlası yok eksiği var. Ki arda daha 17 yaşında. Bu davar 23 yaşında oldu hâlâ gelecek vaad ediyor amk. Arda güler şu an ispanyol olsa en az 60-70 milyona giderdi büyüklerden birine. Adalete bak.

hüseyin göksenin köksal

Fenerbahçe'nin koymaktan bıkmadığı zattır. Ne çok seviyor bizim kucakta zıplamayı.

fenerbahçe koyunca şirazesi kayanların fotoğrafı

Güldürmüştür. Beter olun amına koyayım.

görsel

görsel

cimbom a koymanın branşı olmaz

Basketbolda koyduk bugün. Bunlara koymanın branşı olmaz. Koyduk mu?

Şu tiplere bak amk.

görsel

görsel

fenerbahçe nin galatasaray a yine koyması

91-96 ile koymuştur baskette.

Tiplere bak puhahahaha.

görsel

görsel