1. 1.
  metallica nın solisti.
  11 -2 ... redwinemania
 2. 2.
  1981'den beri metal yapan übermensch. süper bir ses ve süper bir karizma olmasının ve bildiğimiz, sevdiğimiz metalin önde gelen isimlerinden biri olmasının yanında aslında çok da sevimli ve espritüel bir insandır.
  12 ... hardal
 3. 3.
  3 Ağustos 1963 Kaliforniya doğumlu, yeryüzündeki en iyi heavy metal vokalistidir. Extreme sporlara olan düşkünlüğü, ettiği kavgalar ve turne kazalarına rağmen hala yaşamaktadır.
  16 -4 ... stennlord
 4. 4.
  mükemmel bir ses rengine ve tonuna sahip metallica vokali.son derece gaz bir tarzı vardır,besteleri de çok kalitelidir.metallica nın kurucu üyesi değildir.kurucu üye lars ulrich tir.
  8 -2 ... disco inferno
 5. 5.
  Zamaninda uyusturucu krizine giren metallicanin karizmatik vokalisti.Bu krizden sonra master of puppeti yazmis ve biraya evet uyusturucuya hayir gibi sloganlar atmisti.
  3 -1 ... gkbayrak
 6. 6.
  metallicanın efsanevi frontmani. ancak artık metallica belgeselinden* izlediğimiz kadarıyla kendisi baya yaşlanmış, durgunlaşmış, bizi de üzmüştür.
  5 ... mico1912
 7. 7.
  Dünyanın tartışmasız en iyi heavy metal söyleyen vokalisti.
  7 -6 ... hendrix
 8. 8.
  http://images.google.com....mes+hetfield%22&hl=tr
  2 ... beelzebub
 9. 9.
  dunyanin gelmis gecmis en iyi bestecisi,iyi de gitarist. fade to black i nasil yazdigini hala anliyamadigim yuce sahsiyet. vokalde onun ustune yoktur. birde gitari asagida tutma sitiliyle ekol olmus, asmis solist. metallica nin herseyi.
  5 -1 ... hexagram
 10. 10.
  babamiz country hayraniymis. waylon jennings in don't you think this outlaw thing has gotten out of hand'i manyak solemis.
  4 ... hexagram